28 بهمن 1391

دلیل کنسل کردن کنسرت لیدی گاگا چه بود؟

دلیل کنسل کردن کنسرت لیدی گاگا چه بود؟

لیدی گاگا ادامه تور کنسرت های "Born This Way Ball" را بعد از اینکه مفصل رانش دچار مشکل شد کنسل کرد. بعد از تست های زیادی که او برای بررسی این مسئله صبح امروز انجام داد ، مشخص شد که لیدی گاگا مشکلی جدی از ناحیه مفصل ران خود پیدا کرده است. مدیر تور در مصاحبه ای گفت:"او برای حل این مشکل باید پایش را عمل کند و زمانی را باید بگذراند تا مفصل پایش دوباره ترمیم شود. این متاسفانه ، او را مجبور کرد که تور خود را کنسل کند تا بتواند به حل مشکلش بپردازد.

و من حدس می زنم بعد از عمل جراحی ، مفصل رانش آنطور که تا بحال بوده دیگر آنطور سالم نخواهد بود.این خواننده تا بحال فکر میکند که مجبور است فقط 4 کنسرتش را لغو کند. اما آنطور که از مشخصات امور پیداست این مشکل به این راحتی دست از سر لیدی گاگا بر نمیدارد. برای دلداری او هیچ کلمه ای قابل تصور نیست.اعلام شده که 21 کنسرت به خاطر این مشکل کنسل شده و صنعت کنسرت 35 میلیون دلار از این بابت متحمل ضرر شده اند.
درمیان شوهایی که کنسل شد آنهادر شیکاگو ، دیترویت ، فیلادلفیا ، نیویورک ، بوستون ، آتلانتا و میامی بودند.

< <
آخرین های : اخبار هنرمندان
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

همه دوست دارند آنچه که سبب زیبایی همیشگی سوپرمدل ها شده را فهمیده و محصولاتی که برای حفظ زیبایی ظاهری شان استفاده می کنند را بشناسند. شش مدل محبوب ویکتوریا سکرت , جدیدا بعضی را رازهای زیبایی خود را افشا کرده اند. آنها فرشته های بی نقصی به نظر می رسند که روی صحنه قدم می گذارند و در زیر بخشی از رازهایی که سبب شده ظاهر سوپرمدل ها را داشته باشند آورده ایم.

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

شایعه شده که رابرت پتینسون هم به کریستین استوارت خیانت کرده و با افراد زیادی مثل مگان فاکس، نیکی رید، اشلی گرین، اریکا دوترا (در زمان های متفاوت)، کامیلا بل و امیلی د راوین نانسی بینگن همر ستاره تلویزیونی VH1، کیتلین کرونبرگ، شیا ماری (مدل بلوند)، سارا رومر و بالاخره یک دختر با نام مستعار Chateau Marmont رابطه داشته است.

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

خیلی سخت می شود درمورد این حقیقت که آنجلینا جولی یکی از زیباترین زنان و بهترین بازیگران جهان است بحث و مشاجره راه انداخت. با این حال او جزو خوش تیپ ترین بازیگران نیست. فقدان رنگ در کمد لباس هایش و طراحی لباس هایش بر روی فرش قرمز تنوع و جذابیت ندارد.

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

سارا شاهی با نام اصلی آهو جهانسوز شاهی از پدری ایرانی و مادری اسپانیایی در Euless، تگزاس به دنیا آمد. او رقصنده پیشین لیگ فوتبال ملی و از نوادگان شاه ایرانی قرن 19 است.