27 بهمن 1391

ازدواج های کوتاه مدت ستاره های گلدن گلاب

ازدواج های کوتاه مدت ستاره های گلدن گلاب

گاهی اوقات زندگی های خصوصی ستارگان گلدن گلاب به اندازه نقش های دراماتیکشان روی صحنه شلوغ و پرهمهه است. این نامزدها و برنده های گلدن گلاب نیز تشکیل خانواده داده اند اما نه برای مدت طولانی...

1. چارلی شین که اولین جایزه گلدن گلابش را به خاطر بازی در «شهر گناه» به دست آورد و بعد از آن ستاره محبوب «دو نفر و نصفی» شد در زندگی شخصی پرونده طویلی دارد. او سه همسر سابق دارد که یکی از آنها مدلی به نام دونا پیل می باشد. چارلی با او در سپتامبر 1995 ازدواج کرد. و تا سال 1996 این زوج طلاق گرفتند.
2. آنجلینا جولی برنده گلدن گلاب با اولین شوهرش جانی لی میلر بعد از دو هفته کار کردن روی فیلم «هکرها» ازدواج کرد. وقتی آنها در 28 مارچ 1996 ازدواج کردند آنجلینا شلوار پلاستیکی سیاه پوشید و نام میلر را با خون روی لباسش نوشته بود. بااین حال رابطه شان با میلر تا سال 1997 سرد شد و این دو نفر در ماه سپتامبر جدا شدند.
 3.ادی مورفی که سال 2007 به خاطر بازی در نقش یک خواننده در فیلم «دختران رویایی» جایزه گلدن گلاب را برد، یک ازدواج دو هفته ای داشت. او در اول ژانویه سال 2008 با «تریسی ادموندز» تهیه کننده این فیلم در بورا بورا پیمان زناشویی بست (البته در یک مراسم تشریفاتی نه از نظر قانونی). تا 16 ژانویه آنها  اعلام کردند که بعد از بحث ها و خسارت های زیاد مشترکا به این نتیجه رسیده اند که از داشتن ازدواج قانونی صرف نظر کنند چونکه  نیازی نمی بینند روابط شان را استمرار بخشند.
4.بردلی کوپر که امسال برای فیلم Silver Linings Playbook نامزد شد صبر و تحمل زیادی در روابط پردردسر دارد. ازدواج تقریبا به فراموشی سپرده شده او با  ستاره تلویزیونی جنیفر اسپوزیتو در سال 2006 تنها چهار ماه دوام داشت. کوپر به «هوارد استرم» گفت: این ازدواج درست نبود. اتفاقی بود که افتاد و تنها نکته مثبتی که داشت این بود ما هر دو این را درک کردیم.
5. دورو باریمور که برای بازی اش در در فیلم «باغ های خاکستری» جایزه گلدن گلاب را برد به تازگی ازدواج کرده و مادر شده است. اما درگذشته سال 2001 او ازدواج کوتاه مدتی باتام گرین داشت. این دو کمتر از شش ماه با هم زندگی کردند و همان سال طلاق گرفتند. گرین گفته بود: دورو یک زن فوق العاده است. من خیلی عاشقش هستم. آرزو داشتم ازدواجمان خوب پیش می رفت، من برای او آرزوی خوشبختی می کنم.
6. جنیفر لوپز که در مراسم گلدن گلاب 2011 جوایز را اهدا کرد با رقصنده ای به نام کریس جود ازدواج کرد. این دو سال 2001 ازدواج کرده و سال 2002 به آن خاتمه دادند. جود حالا دوباره ازدواج کرده و لوپز حالا با رقصنده ای دیگر کسپر اسمارت رابطه دارد.
7. هلن هانت که برای بازی اش در فیلم The Sessions نامزد گلدن گلاب شد ازدواج کوتاه مدتی با «هانک آزاریا» بازیگر داشت. این دو در سال 2000 بعد از 11 ماه زندگی مشترک طلاق گرفتند. آزاریا به مجله الی گفت که از رابطه محزون کننده بیرون آمده، او دامه داد مردم برای از دست دادن رابطه شان گریه می کنند اما با خارج کردن فرد از فکر و ندیدن او زندگی به پیش می رود. اما وقتی در خیابان راه می روید عکس او را روی بیلبورد، در صفحه تلویزیون یا روی جلد مجله ای می بینید دوباره زخم ها سر باز می کند. آزاریا دوباره ازدواج کرده است.     
    
8. رنه زلوه گر برنده گلدن گلاب ازدواج کوتاه مدتی با کنی چسنی داشت. آنها بعد از ملاقاتشان در ژانویه 2005 در ماه می با هم مشکل پیدا کردند. ازدواجشان تنها چهار ماه طول کشید. چسنی در برنامه اپرا وینفری گفت که من هنوز هم دوست داشتم متاهل بودم اما ازدواج باعث شد من هویتم را از دست بدهم.

< <
آخرین های : اخبار هنرمندان
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

همه دوست دارند آنچه که سبب زیبایی همیشگی سوپرمدل ها شده را فهمیده و محصولاتی که برای حفظ زیبایی ظاهری شان استفاده می کنند را بشناسند. شش مدل محبوب ویکتوریا سکرت , جدیدا بعضی را رازهای زیبایی خود را افشا کرده اند. آنها فرشته های بی نقصی به نظر می رسند که روی صحنه قدم می گذارند و در زیر بخشی از رازهایی که سبب شده ظاهر سوپرمدل ها را داشته باشند آورده ایم.

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

خیلی سخت می شود درمورد این حقیقت که آنجلینا جولی یکی از زیباترین زنان و بهترین بازیگران جهان است بحث و مشاجره راه انداخت. با این حال او جزو خوش تیپ ترین بازیگران نیست. فقدان رنگ در کمد لباس هایش و طراحی لباس هایش بر روی فرش قرمز تنوع و جذابیت ندارد.

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

شایعه شده که رابرت پتینسون هم به کریستین استوارت خیانت کرده و با افراد زیادی مثل مگان فاکس، نیکی رید، اشلی گرین، اریکا دوترا (در زمان های متفاوت)، کامیلا بل و امیلی د راوین نانسی بینگن همر ستاره تلویزیونی VH1، کیتلین کرونبرگ، شیا ماری (مدل بلوند)، سارا رومر و بالاخره یک دختر با نام مستعار Chateau Marmont رابطه داشته است.

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

سارا شاهی با نام اصلی آهو جهانسوز شاهی از پدری ایرانی و مادری اسپانیایی در Euless، تگزاس به دنیا آمد. او رقصنده پیشین لیگ فوتبال ملی و از نوادگان شاه ایرانی قرن 19 است.