27 بهمن 1391

عاداتی که برای نجات زندگی مشترکتان باید ترک کنید

 عاداتی که برای نجات زندگی مشترکتان باید ترک کنید

بارتلین می گوید، تحقیقات نشان داده که زوج هایی که هیچگاه با هم دعوا نمی کنند , بیشتر دچار جدایی می شوند. شما باید راه هایی بیابید که به طور سالم جر و بحث کرده و به طور موثر (بدون سرزنش ، لقب دادن به یکدیگرو ...)بتوانید با یکدیگر مشکلات تان را حل کنید. اما بارتلین می گوید، متعهد بودن به اینکه با کمک یکدیگر به سادگی از پس مشکلات برآییم بسیار بهتر از این است که داد و فریاد کنید.1-اگر هیچگاه با هم دعوا  نمی کنید, با طلاق روبرو می شوید!!
در واقع ، بارتلین می گوید، تحقیقات نشان داده که زوج هایی که هیچگاه با هم دعوا نمی کنند ( فرض کنید که به این معنی باشد که از درگیری و جر و بحث خودداری می کنند) بیشتر دچار جدایی می شوند. شما باید راه هایی بیابید که به طور سالم جر و بحث کرده و به طور موثر (بدون سرزنش ، لقب دادن به یکدیگرو ...)بتوانید با یکدیگر مشکلات تان را حل کنید. اما بارتلین می گوید، متعهد بودن به اینکه با کمک یکدیگر به سادگی از پس مشکلات برآییم بسیار بهتر از این است که داد و فریاد کنید.


2- زمانیکه بچه دار می شوید آنها مقدم می شوند.
اغلب ، زوج هایی را می بینم که رابطه با یکدیگر را در حالت ایست قرار داده تا والدین خوبی برای فرزندان شان باشند"دکتر لمباردو می گوید:"اما این زوج ها به عقب پیش می روند. اولویت دادن به رابطه تان با همسر نه تنها برای شما بهتر است بلمه برای فرزندان تان نیز خوب است آنها نیاز دارند که ببینند شما در قابل خودتان و آنها مسئول هستید و با این دید احساس ایمنی و سلامت بیشتری می کنند و با داشتن والدینی که به یکدیگر عشق می ورزند احساس امنیت می کنند. زوج بودن به این معنی نیست که فقط در مورد چه ها یا صورتحساب یا قسط های خانه بحث کنید،بلکه باید با یکدیگر کارهای لذت بخش انجام داده و با یکدیگر همکاری داشته باشید.3- شما هیچوقت نباید در تخت های جداگانه بخوابید.
یکی از شما خروپف میکند؟این مسئله ای ای است که اغلب زوج ها با آن روبرو هستند و یکی از مهمترین دلایلی است که باعث می شود آنها جدا از یکدیگر بخوابند.ممکن است یکی از شما زیادی غلت می خورد و خواب دیگری را به هم می زند یا دیگری دوست دارد که با نور روشن کتاب بخواند و مزاحم خواب شبانه شما می شود. پس اگر شما از اتاق مهمان به جای اتاق خواب تان استفاده کنید آن را  کتمان نکرده و از آن برای حربه ای برای جدایی از همسرتان استفاده نکنید. عادت به جدا خوابیدن نباید باعث شود که شما از داشتن رابطه جنسی با همسرتان و صمیمیت فیزیکی دور بمانید.


4- شما باید عادت هایتان را با یکدیگر هماهنگ کنید.
گذراندن اوقات فراغت هر کدام به نوع یو جدا از یکدیگر اصلا ایده جالبی نیست. شما به تماشای تلویزیون می نشینید و همسرتان در حال درست کردن اتومبیل قدیمی تان است این برای ازدواج شما خوب نیست. اینکه شما از انجام دادن تفریح مورد علاقه خود به خاطر اینکه شوهرتان آن را دوست ندارد بگذرید نیز خوب نیست بلکه شما و همسرتان باید علائقتان را با یکدیگر هماهنگ کنید تا بتوانید هر دو با هم روی آنها وقت بگذارید. این کار به ایجاد صمیمیت بیشتر در شما کمک می کند از پیدا کردن علائق جدا از یکدیگر دوری کرده و راهی پیدا کنیدکه هر دو نفر بتوانید از آن لذت ببرید. 5- اگر جرقه ای وجود ندارد شما محکوم به فنا هستید
بسیاری از زوج های ازدواج کرده می دانند که آنها همیشه احساس عشق و علاقه را در یک دوران بلند مدت ندارند. اما بسیاری بر این عقیده هستند که زمانیکه این جرقه های آتشین از وجود ما رخت بر می بندند ، به این معنی است که این رابطه نادرستی است و به دنبال فرد دیگری می گردند. رابطه های بلند مدت بر مبنای صداقت و اعتماد و تعهد شکل می گیرند که از دل آنها عشق بیرون می آید. این اشتباه اینجا باعث می شود شما فکر کنید عشق همیشگی نیست و برای همیشه تنها می مانید. 


6- کسلی بسیار بد است
مشکل اینجاست که زمانیکه زوج ها از کنار هم بودن احساس شور و اشتیاق نمی کنندو کسل می شوند احساس بدی دارند. یک رابطه رمانتیک ممکن است هیجان انگیز باشد اما در طولانی مدت نمی تواند همیشه سالم و به یک شکل باقی بماند. آیا بهتر نیست که به طور کسل کننده بدانیم همسرمان هر شب کجاست یا هیجان انگیز است که از نبود او بالا و پایین بپریم؟برای داشتن یک رابطه سرشار از آرامش و سلامت کسلی نیز در زندگی مشترک لازم است. شما همیشه می توانید با انجام فعالیت ها و تفریح در زمان تعطیلات لذت و هیجان را به رابطه تان بیاورید.


7- شما باید با همسرتان رابطه جنسی داشته باشید تا او را خوشحال کنید
این ممکن است مشخصا مشکلی برای زنان باشد مخصوصا زنانی که تازه مادر شده اند. رابطه جنسی نیز یکی از کارهایی است که شما باید در این لیست قرار دهید؛ شما فکر می کنید که باید برای نجات زندگی مشترک تان همیشه با شوهرتان رابطه جنسی داشته باشید و شادی را به او هدیه کنید. دکتر لمباردو می گوید:اما این دلایل اشتباه نیستند ولی تنها دلیل برای ایجاد رابطه جنسی نیز نیستند. شما می توانید با کارهای دیگر نیز همسرتان را خوشحال کنید اما این دلیل نمی شود که از زیر داشتن رابطه با همسرتان شانه خالی کنید. 

< <
آخرین های : خانواده
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
10 نشانه ای که می توانید بفهمید مردی به شما جذب شده است

10 نشانه ای که می توانید بفهمید مردی به شما جذب شده است

بسیاری از زنان در واژه ها و کلماتی که مردان به کار می برند به دنبال آن هستند که ببینند مرد مورد نظرشان به طرف آنها جذب شده است یا نه. در اینجا به قسمتهایی از زبان بدن مردان اشاره می کنیم که زمانیکه به طرف شما جذب شدند برای تان کاملا مشخص شود:

رفتارهایی که باعث جذب مردان می شود.

رفتارهایی که باعث جذب مردان می شود.

نگرش و رفتار خود رای و خودسرانه مانند نورافکن های غول پیکر عمل می کند ، تمامی ویژگی های شما را برجسته می کند.این توجیه می کند که چرا نوشته ای که در مجله شخصیت و روانشناسی اجتماعی به چاپ رسید ثابت می کند که مردان از زنانی که رفتاری با اعتماد به نفس بیشتر از خود نشان می دهند خوششان آمده و جذب آنها می شوند.

12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

شما علاوه بر تزئین کردن درب و طاقچه بالای شومینه برای 14 فوریه ممکنه بخواهید نگاهی هم به کارهای دستی مخصوص این ماه بیندازید. ما برای کمک کردن به شما 12 نمونه از دکور روز ولنتاین را برای شما آماده کرده ایم. اینها بامزه، خلاقانه و فوق العاده رمانتیک هستند. پس خانه تان را با تزئینات آراسته کنید و مطمئن باشید بیشتر از قبل عشق را احساس خواهید کرد، من این را تضمین می کنم.

7 چیزی که مردان آرزو می کنند زنها بدانند!

7 چیزی که مردان آرزو می کنند زنها بدانند!

کمدین معروف دین کوک فقط بامزه و جذاب نیست. او به قدری زیباست که در قلب ها نفوذ می کند و زمانیکه در یک رابطه قرار می گیرد بسرعت اغوا می شود. ما از او خواهش کردیم که به ما بگوید در ذهن مردها چه می گذرد.

چیز هایی که برای یک بچه جدید لازم دارید

چیز هایی که برای یک بچه جدید لازم دارید

تبریک می گوییم! بالاخره انتظار به پایان رسید و با نوزاد جدیدتان لذت خواهید برد. این هیجان انگیزترین بخش زندگی تان است، اما شما به همان اندازه هم عصبی هستید به خاطر چیزهایی که برای بچه لازم دارید. برای کسانی که اولین بار مادر شده اند تصمیم گیری برای خرید وسایل اصلی که نوزاد بدان نیاز دارد کار سختی است. این مقاله بهتان کمک می کند تا لیستی از محصولاتی که برای نوزاد تازه به دنیا آمده لازم است تهیه کنید.