25 بهمن 1391

7دلیل برای اینکه بیانسه را دوست داشته باشیم!

7دلیل برای اینکه بیانسه را دوست داشته باشیم!

بیانسه ناولز زنی الهام بخش است. او نمادی جذاب برای دختران امروزی است؛ بودن یک الگوی مثبت برای دیگران زیبا است. از نظر من نیز او یکی از چهره های محبوب است و می خواهم با ذکر چند دلیل این را بهتان ثابت کنم. در اینجا هفت دلیل می آورم برای اینکه بیانسه را دوست داشته باشید.


1. سبک موسیقی او راک است.
من نمی دانم آیا کسی هست که به ترانه های بیانسه گوش کند و بتواند حداقل پاهایش را آرام آرام تکان ندهد؟! اکثر مردم قبول دارند که صدای او به طور طبیعی زیباست؛ او نیاز به تکنولوژی تجملی برای کمک کردن به خوانندگی اش ندارد. گذشته از این تمام آهنگ های بیانسه طوری است که شنوندگان با ضرباهنگ موسیقی همراه شده و همراه با ترانه ها زمزمه می کنند. این یک دلیل برای دوست داشتن بیانسه بود
2. زیبایی اندامش
همه می دانند بیانسه یک خانم خوش اندام است، او به خاطر اندامش نیز شهرت دارد. او از آن دسته از دخترانی نیست که آنچه هستند را مخفی می کنند، او خودش است. بیانسه هیچ وقت اندامش را تغییر نداده و از آن خجالت نمی کشد. او تصاویر اندام الهام بخشش را به دختران در همه جا می فرستد دخترانی که همان گونه که هستند خودشان را زیبا بدانند. این یکی از دلایلی هست که به خاطرش بیانسه را دوست دارم و فکر می کنم شما هم باید به همین خاطر او را دوست داشته باشید3. داستان موفقیت او....
بیانسه تنها در گروه موسیقی دخترانه Destiny’s Child موفق نبود بلکه او یک خواننده تک خوان خیلی موفق هم شد. او با این گروه 5 آلبوم بیرون داد و خودش به تنهایی نیز چهار آلبوم ساخته است. او در نمودار برترین ها همیشگی بوده و معروفیتی بهم زده است. به نظر می رسد او تنها یک دختر طلایی باشد.
4. کار بازیگری اش....
بیانسه نه تنها خوانندگی می کند، بلکه به حرفه بازیگری نیز پرداخته است. او در هشت فیلم ظاهر شده است و جدیدا در دو فیلم در حال تولید نیز در حال بازی است. اینها شامل بازی اش در نقش کلئوپاترای حیله گر در فیلم عضو طلایی و یک نقش اصلی در دختران رویایی نیز می شود. تنوع طلبی و توانایی او در بودن هم در دنیای سینما و هم موسیقی ستودنی است5. رقص او!
من در مورد شما نمی دانم اما خودم به شخصه به سختی می توانم رقض او را تمرین کنم. او یکی از بزرگ ترین رقصنده هاست که به خاطرش مشهور است و به همین خاطر تماشای همه ویدئوها و اجراهای او همیشه یک اجرای خوب بوده است. اگر بخواهیم براساس مقدار قابل توجهی از ویدئوی های الهام بخش او نظر بدهیم باید بگوییم بیانسه رقصنده ای برجسته است
6. او از ایراد داشتن و بی نقص نبودن نمی ترسد.
بیانسه قبول دارد که گوش هایش بزرگ هستند، به طور طبیعی اگر یک چهره مشهور عیب و ایرادی داشته باشد سریع با عمل جراحی در صدد تغییر آن عضو از بدنش برمی آید. بیانسه با انداختن گوشواره های عجیب و غریب روی گوش هایش تاکید می کند. من فکر می کنم روش خوبی باشد که بر ایراد هایی که داریم تاکید کنیم و از آنها خجالت نکشیم همان طوری که خود بیانسه قبلا گفته ما همان گونه که هستیم زیباییم7. خانواده بیانسه!
جدیدا با ورود یک بچه به نام بلو آیوی خانواده بیانسه سه نفره شد. او و جی زی سال 2008 ازدواج کردند و اکنون به نظر می رسد خوشحال تر و خوشحال تر می شوند. این خانواده کوچک شیرین بسیار دوست داشتنی اند و من می دانم که خنده بر لبان آدم می نشانند؛ آنها بر خانواده های زیادی در همه جا تاثیر می گذارند

< <
آخرین های : اخبار هنرمندان
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

همه دوست دارند آنچه که سبب زیبایی همیشگی سوپرمدل ها شده را فهمیده و محصولاتی که برای حفظ زیبایی ظاهری شان استفاده می کنند را بشناسند. شش مدل محبوب ویکتوریا سکرت , جدیدا بعضی را رازهای زیبایی خود را افشا کرده اند. آنها فرشته های بی نقصی به نظر می رسند که روی صحنه قدم می گذارند و در زیر بخشی از رازهایی که سبب شده ظاهر سوپرمدل ها را داشته باشند آورده ایم.

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

شایعه شده که رابرت پتینسون هم به کریستین استوارت خیانت کرده و با افراد زیادی مثل مگان فاکس، نیکی رید، اشلی گرین، اریکا دوترا (در زمان های متفاوت)، کامیلا بل و امیلی د راوین نانسی بینگن همر ستاره تلویزیونی VH1، کیتلین کرونبرگ، شیا ماری (مدل بلوند)، سارا رومر و بالاخره یک دختر با نام مستعار Chateau Marmont رابطه داشته است.

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

خیلی سخت می شود درمورد این حقیقت که آنجلینا جولی یکی از زیباترین زنان و بهترین بازیگران جهان است بحث و مشاجره راه انداخت. با این حال او جزو خوش تیپ ترین بازیگران نیست. فقدان رنگ در کمد لباس هایش و طراحی لباس هایش بر روی فرش قرمز تنوع و جذابیت ندارد.

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

سارا شاهی با نام اصلی آهو جهانسوز شاهی از پدری ایرانی و مادری اسپانیایی در Euless، تگزاس به دنیا آمد. او رقصنده پیشین لیگ فوتبال ملی و از نوادگان شاه ایرانی قرن 19 است.