25 بهمن 1391

Rihanna از رابطه خود با کریس براون دفاع میکند!

Rihanna  از رابطه خود با کریس براون دفاع میکند!

ستاره پاپ مشهور امریکایی از رابطه اخیر خود با کریس براون که به مدت 4 سال پیش معشوقه وی بودو او را بسختی کتک زده بود دفاع میکند. قسمت وحشتناک این ماجرا این است که آنها همیشه با یکدیگر دیده می شوند.

ریحانا به مجله رولینگ استون گفت:" این مسئله برای من بسیارمهم است بطوریکه باعث شادی من می شود. دوست ندارم نظر کسی دیگری را بشنوم حتی اگر دارم اشتباه می کنم مشکل من است نه دیگران!"
اگر فکر می کنید هتک حرمت شما بعضی مواقع اختلافی در امور ایجاد می کند دوباره به آن فکر کنید. بعد از این همه سال در عذاب بودن ، عصبانی و تیره بودن ، ترجیح میدهم با حقایق زندگی کنم و شانس خودم را امتحان کنم من از پس آن بر می آیم".
از طرف دیگر ریحانا همچنین اختلاف فاحشی با رابطه اکنون و آنچه که در سال 2009 داشت دارد.


او می گوید:"اکنون فرق می کند. ما دیگر از آن بحث ها را با همدیگر نداریم. ما در مورد رابطه مان صحبت می کنیم و برای همدیگر ارزش قائل هستیم. می دانیم که اکنون دقیقا چه داریم و نمیخواهیم آن را از دست بدهیم".
خوشبختانه ، این خواننده 24 ساله قول میدهد که کریس براون اگر بخواهد رفتار سابق خود را در پیش گیرد شانس دیگری نخواهد داشت.
او دیگر شانسی برای رفتارهای لعنتی گذشته اش نخواهد داشت. این یک گزینه نیست. نمیگویم که هیچ اشتابه دیگری را تکرار نمی کنیم بلکه می توانیم با هم در موردش بحث کنیم.من دیگر ترس گذشته را از او و رفتارهایش ندارم".
صحبت از این مسائل باعث شده تا براون 23 ساله که اخیرا با خواننده دیگری با نام فرانک اوشن در استادیو مسئله ای پیدا کرده است. فرانک ادعا کرده که می خواهد علیه براون غرامت بگیرد. روز سه شنبه تصویر براون در حالی چاپ شد که دستهایش در دستبند بود.


اما ریحانا تصمیم گرفته که وی را ببخشد. 
"او اشتباه کرد ، تاوانش را هم پرداخت، او تاوان زیادی برای کارش داد؛ مردم باید او را مورد حمایت قرار داده و به جای انتقاد و هتک حرمت او را تشویق کنند".
< <
آخرین های : اخبار هنرمندان
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

همه دوست دارند آنچه که سبب زیبایی همیشگی سوپرمدل ها شده را فهمیده و محصولاتی که برای حفظ زیبایی ظاهری شان استفاده می کنند را بشناسند. شش مدل محبوب ویکتوریا سکرت , جدیدا بعضی را رازهای زیبایی خود را افشا کرده اند. آنها فرشته های بی نقصی به نظر می رسند که روی صحنه قدم می گذارند و در زیر بخشی از رازهایی که سبب شده ظاهر سوپرمدل ها را داشته باشند آورده ایم.

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

شایعه شده که رابرت پتینسون هم به کریستین استوارت خیانت کرده و با افراد زیادی مثل مگان فاکس، نیکی رید، اشلی گرین، اریکا دوترا (در زمان های متفاوت)، کامیلا بل و امیلی د راوین نانسی بینگن همر ستاره تلویزیونی VH1، کیتلین کرونبرگ، شیا ماری (مدل بلوند)، سارا رومر و بالاخره یک دختر با نام مستعار Chateau Marmont رابطه داشته است.

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

خیلی سخت می شود درمورد این حقیقت که آنجلینا جولی یکی از زیباترین زنان و بهترین بازیگران جهان است بحث و مشاجره راه انداخت. با این حال او جزو خوش تیپ ترین بازیگران نیست. فقدان رنگ در کمد لباس هایش و طراحی لباس هایش بر روی فرش قرمز تنوع و جذابیت ندارد.

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

سارا شاهی با نام اصلی آهو جهانسوز شاهی از پدری ایرانی و مادری اسپانیایی در Euless، تگزاس به دنیا آمد. او رقصنده پیشین لیگ فوتبال ملی و از نوادگان شاه ایرانی قرن 19 است.