25 بهمن 1391

کیم کارداشین و نامزدش کانیه وست در برزیل!

کیم کارداشین و نامزدش کانیه وست در برزیل!

علیرغم اینکه کانیه وست در 6 گروه مختلف نامزد دریافت جایزه شده بود و سه تا از آنها را هم برد او تصمیم گرفت که بزرگترین شب صنعت موسیقی را برای گذراندن اوقاتش با مادر فرزندش کیم کارداشین در کارناول برزیل بگذراند.

شاید احساس شود که Staples Center پر از سلبریتی ها و افراد مشهور هالیوود شده بود در حالیکه کیم کارداشنی معروف و نامزدش کانیه وست در حال گذراندن تعطیلات آخر هفته شان در برزیل و تماشای کارناوال بودند.این تفریح بین المللی شامل یک پیاده روی در ویدیگال در روز یکشنبه نیز می شد در حالیکه این دو  برای توریست های امریکایی سوژه عکاسی شده بودند. به غیر از این حقیقت که کارداشین یک پیراهن بلند و پوشیده و کفش های پاشنه باند پوشیده بود وست نیز یک کیمونو به تن کرده بود و این دو از طرف مردم عادی و پاپارازی ها دنبال می شدند.در حالیکه توسط پسرهای محافظ و همچنین دوست شان ویل اسمیت همراهی می شدند. اما آنها مانند دیگر توریست های آمریکایی به نظر می آمدند.و فقط بخاطر اینکه این ستاره تلویزیونی باردار است ، به این معنی نیست که زیبا نیست.در اواخر روز کیم در صفحه توئیتر خود نوشت در ماشین در حال رفتن به تماشای کارناوال ریو دوژانیرو هستم. روز قبل از آن این دو زوج برای دیدن مجسمه معروف ریو دو ژانیرو رفته بودند و کیم یک پیراهن بلند پوشیده صورتی به تن کرده بود . کیم از اتاق هتل خود در صفحه توئیتر خود در مورد طراح لباس و کفش هایش صحبت کرد. گفت این ها بهترین لباس هایی بود که یک زن باردار م یتوانست در پیاده روی روی تپه ها به تن کند.به تصویر آخر نگاه کنید و فکر کنید که از دیدن آن چه فکری به ذهن شما می رسد و این کار آنها چه دلیلی می تواند داشته باشد.


< <
آخرین های : اخبار هنرمندان
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

همه دوست دارند آنچه که سبب زیبایی همیشگی سوپرمدل ها شده را فهمیده و محصولاتی که برای حفظ زیبایی ظاهری شان استفاده می کنند را بشناسند. شش مدل محبوب ویکتوریا سکرت , جدیدا بعضی را رازهای زیبایی خود را افشا کرده اند. آنها فرشته های بی نقصی به نظر می رسند که روی صحنه قدم می گذارند و در زیر بخشی از رازهایی که سبب شده ظاهر سوپرمدل ها را داشته باشند آورده ایم.

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

خیلی سخت می شود درمورد این حقیقت که آنجلینا جولی یکی از زیباترین زنان و بهترین بازیگران جهان است بحث و مشاجره راه انداخت. با این حال او جزو خوش تیپ ترین بازیگران نیست. فقدان رنگ در کمد لباس هایش و طراحی لباس هایش بر روی فرش قرمز تنوع و جذابیت ندارد.

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

شایعه شده که رابرت پتینسون هم به کریستین استوارت خیانت کرده و با افراد زیادی مثل مگان فاکس، نیکی رید، اشلی گرین، اریکا دوترا (در زمان های متفاوت)، کامیلا بل و امیلی د راوین نانسی بینگن همر ستاره تلویزیونی VH1، کیتلین کرونبرگ، شیا ماری (مدل بلوند)، سارا رومر و بالاخره یک دختر با نام مستعار Chateau Marmont رابطه داشته است.

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

سارا شاهی با نام اصلی آهو جهانسوز شاهی از پدری ایرانی و مادری اسپانیایی در Euless، تگزاس به دنیا آمد. او رقصنده پیشین لیگ فوتبال ملی و از نوادگان شاه ایرانی قرن 19 است.