25 بهمن 1391

کارهایی که می توانید در ظرف 30 دقیقه شاد شوید!

کارهایی که می توانید در ظرف 30 دقیقه شاد شوید!

بعضی مردم فکر می کنند که شادتر بودن در زندگی هدف خودخواهانه ای است ، اما در حقیقت ، تحقیقات نشان داده است که افراد شادتر از نظر اجتماعی دوستانه تر هستند. بیشتر قابل اعتمادند و مفیدتر و موثرتر هستند. آنها براحتی و با روی باز به دیگران کمک می کنند. با کار کردن برای بهتر کردن خلق و خوی خود شما دیگران را نیز شادتر می کنید.


1- یک کار خوب انجام دهید. دو نفر را بواسطه ایمیل با هم آشنا کنید ، به کسی اطلاعات مفید بدهید ، یا از کسی ستایشی لذت بخش انجام دهید.
2- زندگی کسی را نجات دهید. برای اهداء عضور شرکت کنید. و به یاد داشته باشید که در مورد تصمیم تان با خانواده تان صحبت کنید. انجام کار خوب احساس مثبت و خوبی به همراه خواهد داشت!این ترفند بسیار موثر است.


3-شاد عمل کنید. وانمود به شادی کنید حتی اگر در درون شاد نیستید. تحقیقات نشان داده که حتی یک لبخند ساختگی می تواند اخلاق شما را بهتر کندو شما را در مود بهتری فرو ببرد. اگر در حال لبخند زدن هستید مردم در این حالت شما را دوستانه تر و صمیمی تر می یابند و احساس بهتری نسبت به شما خواهند داشت.
4- یک چیز جدید یاد بگیرید. به موضوعی که همیشه آرزویش را داشتید فکر کنید و در مورد آن بهتر بدانید و 15 دقیقه در اینترنت در مورد آن جستجو کنید یا در مورد آن بخوانید، یا به کتاب فروشی بروید و یک کتاب در مورد آن بخرید. اما با خودتان صادق باشید!موضوعی را انتخاب کنید که واقعا به آن علاقه دارید. نه چیزی که فکر می کنید باید یاد بگیرید یا نیاز به یادگیری آن دارید.


< <
آخرین های : اخبار و تازه های پزشکی
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
بررسی گیاهان داروئی برای بارداری

بررسی گیاهان داروئی برای بارداری

خواه شما برای بارداری اقدام می کنید یا باردار هستید ، راه حل های گیاهی به علت قدمت شان مورد احترام و ایمن هستند. چندین گیاه دارویی به طور گسترده بوسیله ماماها توصیه می شود و برای استفاده در طول دوران بارداری ایمن و سالم تشخیص داده می شود. برخی دیگر بحث برانگیز هستند و هنوز در مورد استفاده از آنها شک و تردید وجود دارد. چهار گیاه زیر بهترین گیاهان دارویی در طول دوران بارداری به شمار می روند. بهتراست به میزان استاندارد از آنها استفاده کنید البته بستگی به وزن و قد و قامت خودتان دارد.

5 استفاده عجیب از سیر که تاکنون نمی دانستید!

5 استفاده عجیب از سیر که تاکنون نمی دانستید!

ترکیبات فعال در سیر با اسید آراشیدونیک تعامل داشته یک اسید چرب امگا در گوست وابسته با پسوریازیس ایجاد می کند. روغن سیر می تواند مستقیما روی نواحی با دوبار استفاده در روز تاثیر بگذارد.

5 قاعده کلی برای داشتن پوستی شفاف

5 قاعده کلی برای داشتن پوستی شفاف

بدون شک داشتن پوستی‌ سالم و شفاف از آرزوهای هر خانومیست.. این مقاله که بر اساس آخرین مقالات مجله پر طرفداره پوست و زیباییی Allure تهیه شده , ۵ قاعده اصلی‌ برای شفاف سازیِ پوست و درمان آکنه را به شما یاد میدهد....

پوستی زیبا با ماسک خیار

پوستی زیبا با ماسک خیار

پوست، علاوه بر زیبایی از ورود هرگونه آسیبی به اعضای داخلی و خارجی بدن محافظت می کند. حدود ۹۰درصد از وزن خیار را آب تشکیل می دهد و به این خاطر به عنوان یک خنک کننده به کار می رود.

چگونه بدون ورزش کالری بسوزانیم..

چگونه بدون ورزش کالری بسوزانیم..

اگرچه ورزش یکی‌ از راه‌های بسیار خوب برای سوزاندنِ کالری و تناسب اندام شما می‌باشد با این وجود راه‌های دیگری نیز برای سوزاندنِ چربی‌ اضافه بدن شما وجود دارد به عنوان مثال برخی‌ از مواد غذایی میتوانند تا حد زیادی با افزایش متابولیسم و سوخت و ساز بدن شما به این پروسه کمک کنند ..