23 بهمن 1391

بدترین بازیگران قرن بسیت و یکم (سری دوم)

بدترین بازیگران قرن بسیت و یکم (سری دوم)

ممکن است در این لیست نام برخی از مشهورترین بازیگران را مشاهده کنید. برخی از خوانندگان نیز هستند که به دنبال معروفیتی دو چندان بوده اند و تصمیم داشته اند که بازیگری را نیز تجربه کنند. در زیر نام این چهره ها که در این زمینه راه خطا را پیموده اند عنوان می کنیم.5-جاستین تیمبرلیک
بازیگری یکی از آن کارهایی است که عضو سابق گروه ان سینگ نمی تواند آن را انجام دهد.
او در 31 سالگی 6 جایزه گرمی ، یک جفت جایزه امی و دو فرش آلبوم را از آن خود کرده است. من هنوز از بابت اجراهای او در زمینه موسیقی به او افتخار میکنم. امروز انتظار ندارم که او یک ضربه عالی به موسیقی بزند. در کنار خواندن او در رقص و همچنین تولید خط پوشاک نیز عالی است . همچنین او یک رستوران در جنوب نیویورک سیتی دارد که با عنوان تن من ریکوردز شناخته می شود.


مهارت های بازیگری وی نیازمند کمی تمرین است. فیلم دوستان وی با مزایا ، شبکه اجتماعی و معلم بد از بهترین فیلم های وی نیستند. او قادر نیست از پس این همه کار بر بیاید. مخصوصا بازی در معلم بد جائیکه او با یک بازیگر دیگر که نامش در این لیست بود به نام کامرون دیاز همبازی بود. شاید در آینده او تبدیل به یک بازیگر خوب نیز بشود.
 

6-ساندرا بلاک
روز قبل از اینکه او برای فیلم نیمه کور برنده جایزه اسکار شود او جایزه ای برای بدترین بازیگران زن برای فیلم همه چیز در مورد استیو برده بود. بلاک نشان داد که می تواند همه جوایز را با هم داشته باشد . او از این بابت که مسیر شغلی وی را متحول کردند تشکر کرد.
بلاک بازیگر موفقی است که در اکثر نقش های اصلی ایفای نقش کرده است. او در دهه 90 با فیلم های زیادی خود را اثبات کرد مانند Speed, Hope Floats یا , While You Were Sleeping او در کتاب گینس در زمره کسانی قرار گرفته است که بیشترین درآمد را از شغل بازیگری دارند و دستمزد کلان می گیرند.7-تارا رید
تارا رید بازیگر امریکایی است که در شوهای تلویزیونی زیادی از جمله Saved By the Bell: The New Class, Days of our Lives and Scrubs بازی کرده است. او از فیلم A Return to Salem Lot شروع به بازی در نقش های مکمل کرد . اما او در نقش هایی که بازی کرد به اندازه امریکن پای موفق نبود. او برای بازی در نقش های اصلی موفق نبوده و برای این کار ساخته نشده است.


 

8-جسیکا آلبا
شهرت وی از زمانی شروع شد که مادرش او را به کلاس های مجانی بازیگری برد و او بازیگری را از آن کلاسها شروع کرد. او پس از حضور در این کلاس ها توانست اولین نقش خود را در هالیوود بعهده بگیرد.
در سال 1993 ، در فیلمی کمدی به نام Camp Nowhere بازی کرد . او برای دو هفته به کار گرفته شد اما نقش وی وسیع شد به حدی که به دو ماه رسید زمانیکه یک بازیگر دیگر نقش خود را رها کرد. آلبا به عنوان جایگزین نقش اصلی انتخاب شد. آلبا بسیار جذاب و زیبا است و به نظر می رسد در زندگی واقعی شخص شیرینی باشد ، اما بازی در برخی فیلم های وحشتناک او را تبدیل به یکی از بدترین بازیگران قرن یست و یکم کرده است. یکی پس از دیگری ، فیلم هایش بد در می آمدند. بازی به یاد ماندنی و رقص او به عنوان یک استریپر در شهر گناه مشهور است.
 منتقدان اعتقاد دارند که آلبا برای بازیگری استعداد های محدودی دارد  و اغلب باید نقش دختر های خوب داستان را بر عهده بگیرد. از فیلم The Love Guru تا Good Luck Charlie و   Meet Billاو نتوانست حضور موثری در فیلم ها داشته باشد. 

9-جنیفر لوپز 
جنیفر لوپز در کنار شهرت آدم موفقی نیز است. او بخاطر بازی در Out of Sight, و Selena و خدمتکار منهتن بسیار دوست داشتنی است.
اما فیلم هایی نیز وجود دارد که مانند as Shall We Dance و Gigli مایه خجالت وی شده اند.
فیلم ها تنها نکاتی نیستند که طرفداران به آن توجه می کنند. روابط ناموفق او با اوجانی نوا ، شان کومبر ، بن افلک و مارک آنتونی نیز در زندگی او نقش مهمی داشته اند.
شاید جنیفر لوپز باید تنها روی خوانندگی اش متمرکز باشد. او در سال 2007 توانست عنوان پرفروش ترین آلبوم هفته را برای آهنگ اسپانیایی زبان خود کسب کند.

 

10-کالین فارل:
کالین فارل بازیگر مشتاق و کنجکاوی است . بارها از پذیرفتن نفش های غیرعادی و عجیب لذت برده است . اما متاسفانه ، این بازیگر که یهودی نیز است قربانی بازیگری بد و اغراق در نقش های خود شده اند. مانند بازی در فیلم های (Alexander، Miami Vice و (Pride And Glory که فیلم های اصیلی بودند. تلاش او برای بازی فیلک اسکندر بزرگترین موج انتقاد را برای او به همراه آورد که یک مرد مقدونیه ای بود اما با لهجه یهودی صحبت می کرد.
< <
آخرین های : موسیقی
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
10 گروه برتر راک!!!

10 گروه برتر راک!!!

گروه های راک به تاریخچه موسیقی معنا می بخشند. آنها در طرز فکر و نگاه طرفدارانشان تغییرات اساسی ایجاد کرده اند. گروه های موسیقی زیادی که در دهه 40 بودند وقتی شروع به کار کردند حال و هوای یکسانی داشتند. در این متن 10 گروه راک برتر تاریخ موسیقی را معرفی می کنیم.

در باره ADELE و صدای پر طرفدارش

در باره ADELE و صدای پر طرفدارش

به محض این که میکروفون را در دست گرفتم، متوجه شدم که می خواستم این کار را انجام دهم. اکثر مردم صدای ظبط شده ی خود را دوست ندارند، اما من فقط هیجان زده شده بودم از این که هیچ چیزی مرا اذیت نمی کرد و این دقیقا همان چیزی بود که دوست داشتم...

ده موزه شگفت انگیز اما عجیب جهان!!

ده موزه شگفت انگیز اما عجیب جهان!!

هنرهای عجیب و غیرعادی و تاریخچه صنعت را می توانید در این موزه ها ببینید: از مجموعه های پزشکی کمیاب تا بزرگ ترین گوشت کوب های سیب زمینی جهان که در این مجموعه گردآوری شده است.

بدترین بازیگران قرن بسیت و یکم (سری دوم)

بدترین بازیگران قرن بسیت و یکم (سری دوم)

ممکن است در این لیست نام برخی از مشهورترین بازیگران را مشاهده کنید. برخی از خوانندگان نیز هستند که به دنبال معروفیتی دو چندان بوده اند و تصمیم داشته اند که بازیگری را نیز تجربه کنند. در زیر نام این چهره ها که در این زمینه راه خطا را پیموده اند عنوان می کنیم.

زوج های قدرتمند دنیای موسیقی

زوج های قدرتمند دنیای موسیقی

به نظر شا قدرتمندترین زوج های امروز دنیای موسیقی چه کسانی هستند؟ خوب حدس می زنید که جی زی و بیانسه اولین نفر باشند، اما آنها در لیست ما رتبه دو را دارند. قوی ترین زوج با بالاترین فروش آلبوم که از سال 1991 بهم پیوستند با فروش 78.9 میلیون نسخه تریشا یروود و گارس بروکس هستند.