22 بهمن 1391

5دلیل نه گفتن مردان به رابطه جنسی!

5دلیل نه گفتن مردان به رابطه جنسی!

شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که از طرف همسرتان دست رد به سینه تان خورده است اما نگران نباشید 6 دلیل وجود دارد که مردان به رابطه جنسی مشتاق نباشند و به شما می گوییم که در این رابطه چکار می توانید بکنید. اما چه دلایلی باعث می شود مردان به رابطه جنسی نه بگویند؟

اگر همسرتان به داشتن رابطه جنسی با شما مشتاق نیست احتمالا دلایل قانع کننده ای برای این کار خود دارد و احتمالا آن چیزی نیست که شما فکر می کنید- احساساتش نسبت به من عوض شده و ...- در این مقاله سعی داریم 5 دلیل معمول برای اینکه مردان به رابطه جنسی نه می گویند را به شما بگوییم و همچنین شما را راهنمایی می کنیم که چکار باید بکنید تا او به شما جواب همیشگی خود را بدهد یعنی "بله"!
1- همسر شما از افسردگی رنج می برد
افسردگی کلینیکی یکی از بزرگترین دشممنان میل جنسی و از بین برنده این میل طبیعی در مردان است" دکتر مک کنیز می گوید: مردان در همه سنین حتی نوجوانان ممکن است بخاطر از بین رفتن روحیه و ابتلا به افسردگی ممکن است میلی به رابطه جنسی پیدا نکنند.
اما شما باید چکار کنید؟به یاد داشته باشید بیماران افسرده کلینیکی بیماران جسمی هستند و این نشان از ضعف شخصیتی شان ندارد . دکتر مک کنیز می گوید:منابع آنلاین بسیاری در دسترس شما هستند که به شما بگویند چکار باید بکنید و اینکه همسر شما در رابطه با افسردگی خود بیشتر مقاله بخواند تا ببیند چکار باید بکند و این افسردگی چه تاثیری م یتواند روی رابطه تان داشته باشد. بهترین راه حل صبر است ، مخصوصا در خلال درمان – در حالیکه داروهای ضدافسردگی روی اختلال جنسی بیمار تا حد زیادی موثر هستند آنها ممکن است از میل جنسی کمتری نسبت به قبل برخوردار باشند. همسر شما ممکن است بخواهد با پزشک خود صحبت کند ، به هر حال ، اگر به درمان به دیده یک بیماری جسمی بنگرد بهتر درمان خواهد شد.

2- سطح تستسترون او بسیار پایین است.
زمانیکه مردی به بالای 40 سال می رسد سطوح تستسترون بدن او به میزان قابل توجهی کاهش پیدا می کند. دکتر مک کینز می گوید:اگر این اتفاق در دوران میانسالی بیفتد مرد نیروهای جنسی خود را تا حد زیادی از دست خواهدداد. اما برخی اوقات مردان به این سرعت تستسترون خود را از دست نمی دهند. شرایط برخی اوقات بستگی به آندروپاز بدن او و اینکه چقدر کمبود انرژی را احساس می کند و میل جنسی اش کم شده است می باشد.
شما چکار باید بکنید؟ تستسترون پایین یک بیماری فیزیکی است که بوسیله پزشک درمان می شود. اگر به همسرتان بخاطر دیدن این علایم احترام می گذارید به او پیشنهاد دهید که با یک پزشک مشورت کند و میزان تستسترون بدن خود را آزمایش کند تا برای جبران بی میلی جنسی اش درمان شود.
3- او با لوله کشی خانه دچار مشکل شده است!
اختلال در نعوظ و انزال زودرس از مشکلات معمول مردان هستند. دکتر مک کینز می گوید مردی که این مشکلات را تجربه می کند ممکن است از طرف همسر خود دچار ترس شده باشد و همسرش او را ناامید کرده باشد یا اینطور نشان داده باشد که او کمتر از یک مرد است. برای یک مرد خیلی سخت است که اعتماد به نفس او را بشکنند و او قادر نباشد به وظایف زناشویی خود عمل کند. مردان در حالی بزرگ می شوند که همیشه در حال صحبت در مورد یک بازیکن هستند و نقش یک مرد کامل را به خوبی ایفا می کنند. این جزو فرهنگ مردان است.
شما باید چکار کنید:این ممکن است موضوع سختی باشد که باهمسرتان در موردش صحبت کنید اما از این مسئله صرف نظر نکنید. دکتر مک کینز می گویند مشکلی که به طور درمان نشده رها شود می تواند باعث خشم گردد و بین همسران بخاطر این مسئله شکرآب شود. مرد شما م یگوید می دانی که دوستت دارم مسئله دیگری مهم نیست . اگر نتوانستم مشکل خود را درمان کنم و به این مسئله رسیدگی کنم به معنی این نیست که دوستت ندارم".

4- او در مورد کاش با استرس زیادی رودر رو است.
نگران بودن در مورد کار می تواند واقعا برای یک مرد کشنده میل جنسی باشد. مخصوصا اگر آنها موفقیت کاری را معیار اعتماد به نفس خود بدانند. چند باری پیش ا»ده که فکر می کنم جایی ندارم که بروم و کاری نمی توانم انجام دهم در جای نادرستی قرار گرفته ام و به همین دلیل به رابطه جنسی نه می گویم. –دیوید توضیح می دهد.
شما باید چکار کنید؟دور از اتاق خواب تان در این مورد با همسرتان صحبت کنید. قبل از رفتن به رختخواب اصلا زمان مناسبی برای غرق شدن در مسائل عمیق و بحث کردن در مورد موضوعات پیچیده نمی باشد. در عوض زمان خوبی برای گفتگو تعیین کنید و ببینید در زندگی مردتان چه می گذرد. از او بپرسید آیا کاری هست که برایش انجام دهید و او را مورد حمایت خود قرار دهید  در زمان های پراسترس کاری چه کمکی از شما برای وی برمی آید ، اما در مورد کار و رابطه تان بسیار شفاف و واضح صحبت کنید.
5- او بسیار خسته است
اگر همسر شما در اوقات نیمه شب به رابطه جنسی نه می گوید شاید به این دلیل است که بسیار خسته است. دیوید می گوید:اگر من کمی خسته باشم به رابطه جنسی نه نمی گویم اما زمان هایی هست که احساس می کنم از فرط خستگی دارم می میرم و دنیا هم جمع شوند نم یتوانند مرا برای ایجاد رابطه جنسی بیدار نگه دارند".
شما باید چکار کنید: این موضوع را شخصی نپندارید. طبق گفته دکتر مک کینز در حدود 98درصد مردانی که او با آنها مشاوره می کند از کمبود میل جنسی زمانیکه خسته هستند رنج می برند و این به احساسات آنها نسبت به همسرشان هیچ ربطی ندارد. بخاطر همین شاید آنها از خسته شدن احساس گناه کنند. به همین خاطر شما نباید ناراحت یا عصبانی شوید ، می توانید در این رابطه به گفتگو بنشینید و او برای شما بیان کند که دلیل واقعی نداشتن میل جنسی چه چیزی است.اما اگر این مشکل بیش از 6 ماه به طول انجامید ، وقت آن است که با یک مشاور امور جنسی یا روانکارو صحبت کنید و از او مشاوره بگیرید.
< <
آخرین های : بارداری و زناشویی
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
علائم زودهنگام و اولیه باداری چیست؟

علائم زودهنگام و اولیه باداری چیست؟

بسیاری از زوج هایی که امیدوارند بچه دار شوند با دیدن کوچکترین ناخوشی ای واکنش نشان داده امیدوارند که اینها از علائم اولیه بارداری همسرشان باشد. البته ، تعیین بارداری سریع به طور تخصصی مشکل است در حالیکه برخی از ناخوشی هایی که خانم احساس می کند ممکن است چیزی غیر از علائم اولیه بارداری باشد. علائم زیر وجود دارد اما ممکن است به طور خاص با بارداری رابطه خاصی نداشته باشد:

16 روش آماده سازی برای زایمان طبیعی موفق

16 روش آماده سازی برای زایمان طبیعی موفق

برای داشتن زایمان طبیعی موفق حتما باید برنامه ریزی داشته باشید. در اینجا 16 روش آماده سازی برای یک زایمان طبیعی موفق را معرفی می کنیم.

مراقبت های پس از عمل سزارین

مراقبت های پس از عمل سزارین

ممکن است از اینکه زایمان به پایان رسیده و خود و کودکتان سلامت هستید ، خوشحال و سپاسگزار باشید است. ممکن است از اینکه همه چیز مطابق برنامه پیش رفته به وجد آمده باشید. یا ممکن است از اینکه بر خلاف تصوراتتان ، زایمان را به شکل طبیعی انجام نداده اید ، ناراحت و نا امید باشید. اگر همه چیز به سرعت در طول وضع حملتان تغییر کرده و یک سزارین غیرمنتظره و اورژانسی داشتید ، ممکن است از آنچه بر شما گذشته یا حس کرده اید عمیقاً ناراحت باشید. دوباره فکر کردن به دلایلی که باعث شدند زایمان به شکل فوری انجام شود می تواند به بهتر شدن احساساتتان کمک کند.

10 چیزی که باید در مورد بچه های تازه به دنیا آمده بدانید

10 چیزی که باید در مورد بچه های تازه به دنیا آمده بدانید

در اینجا چند اصل را بهتان معرفی می کنیم که لازم است در مورد فرزند نورسیده تان بدانید.

دلایلی که برخی از بچه ها دیر راه می افتند!

دلایلی که برخی از بچه ها دیر راه می افتند!

زمانیکه بچه برای اولین بار قدم های خود را بر می دارد و شروع به راه رفتن می کند مادر سرشار از شادی می شود... اگر هر گونه تاخیری در این زمینه رخ دهد ، به جای آن احساس ترس و پریشانی می کند مخصوصا اگر بچه دیگری در همان سن در اطراف شما وجود داشته باشد که شروع به راه رفتن کرده است و اینجاست که شما شگفت زده می مانید ....