21 بهمن 1391

پنله لوپه کروز و خاویر باردم در انتظار دومین فرزند خود!

پنله لوپه کروز و خاویر باردم در انتظار دومین فرزند خود!

پنه لوپه کروز و خاویر باردم به گزارش رسانه ها برای تولد دومین فرزند خود آماده می شوند. بازیگر زن برنده اسکار طبق گزارش Enews باردار است. این دومین فرزند کروز 38 ساله و باردم 43 ساله است و آنها در ژانویه سال 2011 به اینگسیاس باردم خوشامد گفته بودند. نیویورک پست در پی این خبر تولد دومین فرزند را به آنها تبریک گفت. این بازیگر بخاطر بارداری خواهرش دوبرابر خوشحال است . خواهر کروز از طریق تلقیح مصنوعی باردار شده است.

پنه لوپه در فرش قرمز فیلم “Venuto al Mondo” در مادرید اسپانیا در دهم ژانویه شرکت کرد و این آخرین حضور ولی در مراسم فرش قرمز بوده است. این بازیگر در پیراهن مشکی و کت که با هم هماهنگی داشت به وضوح بارداری خود را نشان همگان داد.اما این زوج به منتشر شدن خبر بارداری پنه لوپه هیچ واکنشی نشان ندادند و هیچ اظهار نظری نیز نکرده اند.بازیگر skyfall و to rome with love در سال 2010 در ماه جولای و در یک مراسم خصوصی در جزیره باهاماس با هم پیوند زناشویی بستند.
< <
آخرین های : اخبار هنرمندان
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

همه دوست دارند آنچه که سبب زیبایی همیشگی سوپرمدل ها شده را فهمیده و محصولاتی که برای حفظ زیبایی ظاهری شان استفاده می کنند را بشناسند. شش مدل محبوب ویکتوریا سکرت , جدیدا بعضی را رازهای زیبایی خود را افشا کرده اند. آنها فرشته های بی نقصی به نظر می رسند که روی صحنه قدم می گذارند و در زیر بخشی از رازهایی که سبب شده ظاهر سوپرمدل ها را داشته باشند آورده ایم.

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

خیلی سخت می شود درمورد این حقیقت که آنجلینا جولی یکی از زیباترین زنان و بهترین بازیگران جهان است بحث و مشاجره راه انداخت. با این حال او جزو خوش تیپ ترین بازیگران نیست. فقدان رنگ در کمد لباس هایش و طراحی لباس هایش بر روی فرش قرمز تنوع و جذابیت ندارد.

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

شایعه شده که رابرت پتینسون هم به کریستین استوارت خیانت کرده و با افراد زیادی مثل مگان فاکس، نیکی رید، اشلی گرین، اریکا دوترا (در زمان های متفاوت)، کامیلا بل و امیلی د راوین نانسی بینگن همر ستاره تلویزیونی VH1، کیتلین کرونبرگ، شیا ماری (مدل بلوند)، سارا رومر و بالاخره یک دختر با نام مستعار Chateau Marmont رابطه داشته است.

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

سارا شاهی با نام اصلی آهو جهانسوز شاهی از پدری ایرانی و مادری اسپانیایی در Euless، تگزاس به دنیا آمد. او رقصنده پیشین لیگ فوتبال ملی و از نوادگان شاه ایرانی قرن 19 است.