17 بهمن 1391

آیا مل گیبسون پدر فرزندان جودی فاستر است؟

آیا مل گیبسون پدر فرزندان جودی فاستر است؟

شایعه شده که پدر بچه های جودی فاستر مل گیبسون است! مل گیبسون بعد از مراسم گلدن گلاب در مرکز شایعات بوده است، او در مراسم در کنار پسران جودی فاستر چارلز 14 ساله و کیت 12 ساله نشسته بود. یک گزارشگر ادعا کرده این دو پسر شباهت قابل توجهی به مل گیبسون دارند.

یک شجره شناس آماتور به روزنامه نیویورک پست گفت: این بچه ها دقیقا شبیه او هستند اما بورترند.
ستاره فیلم «سکوت بره ها» که همیشه شایعات زیادی در مورد زندگی اش وجود داشته، بعد از سخنرانی اش در مراسم جوایز فیلم تایید کرد که همجنس باز است.در عین حال درمورد دوستی طولانی مدتش با مل گیبسون صحبت کرد و به خاطر اینکه نجاتش داده از او تمجید کرد. او پیش از این نیز گفته بود همیشه عاشق گیبسون بوده است.
او به حضار گفت: مل گیبسون، تو می دانی که من را هم نجات دادی. او مقدس نیست اما من می دانستم که اولین دقیقه ای که او را ببینیم برای بقیه عمرم عاشقش خواهم بود.
این دو سال 1994 وقتی که در فیلم Maverick بازی می کردند دوست های خوبی شدند و جودی زمانی که گیبسون یک سری مشکلات شخصی داشت از او حمایت کرد.
جودی فاستر 50 ساله به پسرانش قول داده زمانی که 21 ساله شدند بهشان بگوید پدرشان چه کسی است.
شایعه دیگری نیز وجود دارد که می گوید راندی استون دوست سابق جودی پدر فرزندانش است.


< <
آخرین های : اخبار هنرمندان
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

همه دوست دارند آنچه که سبب زیبایی همیشگی سوپرمدل ها شده را فهمیده و محصولاتی که برای حفظ زیبایی ظاهری شان استفاده می کنند را بشناسند. شش مدل محبوب ویکتوریا سکرت , جدیدا بعضی را رازهای زیبایی خود را افشا کرده اند. آنها فرشته های بی نقصی به نظر می رسند که روی صحنه قدم می گذارند و در زیر بخشی از رازهایی که سبب شده ظاهر سوپرمدل ها را داشته باشند آورده ایم.

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

خیلی سخت می شود درمورد این حقیقت که آنجلینا جولی یکی از زیباترین زنان و بهترین بازیگران جهان است بحث و مشاجره راه انداخت. با این حال او جزو خوش تیپ ترین بازیگران نیست. فقدان رنگ در کمد لباس هایش و طراحی لباس هایش بر روی فرش قرمز تنوع و جذابیت ندارد.

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

شایعه شده که رابرت پتینسون هم به کریستین استوارت خیانت کرده و با افراد زیادی مثل مگان فاکس، نیکی رید، اشلی گرین، اریکا دوترا (در زمان های متفاوت)، کامیلا بل و امیلی د راوین نانسی بینگن همر ستاره تلویزیونی VH1، کیتلین کرونبرگ، شیا ماری (مدل بلوند)، سارا رومر و بالاخره یک دختر با نام مستعار Chateau Marmont رابطه داشته است.

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

سارا شاهی با نام اصلی آهو جهانسوز شاهی از پدری ایرانی و مادری اسپانیایی در Euless، تگزاس به دنیا آمد. او رقصنده پیشین لیگ فوتبال ملی و از نوادگان شاه ایرانی قرن 19 است.