14 بهمن 1391

برندگان گلدن گلاب 2013

برندگان گلدن گلاب 2013

برندگان گلدن گلاب امسال مشخص شدند.
1. آن هاتاوی، برنده بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای فیلم موزیکال یا کمدی برای فیلم «بی نوایان» در مراسم 70 امین گلدن گلاب که هتل بورلی هیلتون برگزار شد جلوی دوربین ژست گرفته است. این مراسم روز 13 ژانویه 2013 در بورلی هیلز کالیفرنیا برگزار شد.2. آن هاتاوی در فیلم بی نوایان3. کلیر دانس بهترین بازیگر زن سریال تلویزیونی درام برای میهن


4. کلیر دانس در میهن5. جنیفر لاورنس برنده بهترین بازیگر زن فیلم های کمدی یا موزیکال برای فیلم The Silver Linings Playbook6. جنیفر لاورنس در فیلم The Silver Linings Playbook7. کوئنتین تارنتینو نویسنده-کارگردان برنده بهترین فیلمنامه برای فیلم جانگوی آزاد شده8. زوسیا ممت، لنا دونهام و آلیسون ویلیام9. کریستوفر والتس بهترین بازیگر مرد مکمل برای فیلم جانگوی آزاد شده10. کریستوفر والتس در جانگوی آزاد شده11. جودی فاستر برنده جایزه یک عمر دستاورد هنری.12 دمیان لوئیس بهترین بازیگر مرد سریال تلویزیونی درام برای میهن13. دمیان لوئیس در میهن14. لنا دونهام بهترین بازیگر زن سریال کمدی موزیکال برای دختران
15. لنا دونهام در دختران16. جولین مور برنده بهترین بازیگر زن مجموعه های کوتاه یا فیلم های تلویزیونی برای فیلم تغییر بازی17. جولین مور در فیلم تغییر بازی


18. دان چدل برنده بهترین بازیگر مرد سریال کمدی موزیکال برای خانه دروغ ها18. دان چدل در خانه دروغ ها


< <
آخرین های : اخبار هنرمندان
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

همه دوست دارند آنچه که سبب زیبایی همیشگی سوپرمدل ها شده را فهمیده و محصولاتی که برای حفظ زیبایی ظاهری شان استفاده می کنند را بشناسند. شش مدل محبوب ویکتوریا سکرت , جدیدا بعضی را رازهای زیبایی خود را افشا کرده اند. آنها فرشته های بی نقصی به نظر می رسند که روی صحنه قدم می گذارند و در زیر بخشی از رازهایی که سبب شده ظاهر سوپرمدل ها را داشته باشند آورده ایم.

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

خیلی سخت می شود درمورد این حقیقت که آنجلینا جولی یکی از زیباترین زنان و بهترین بازیگران جهان است بحث و مشاجره راه انداخت. با این حال او جزو خوش تیپ ترین بازیگران نیست. فقدان رنگ در کمد لباس هایش و طراحی لباس هایش بر روی فرش قرمز تنوع و جذابیت ندارد.

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

شایعه شده که رابرت پتینسون هم به کریستین استوارت خیانت کرده و با افراد زیادی مثل مگان فاکس، نیکی رید، اشلی گرین، اریکا دوترا (در زمان های متفاوت)، کامیلا بل و امیلی د راوین نانسی بینگن همر ستاره تلویزیونی VH1، کیتلین کرونبرگ، شیا ماری (مدل بلوند)، سارا رومر و بالاخره یک دختر با نام مستعار Chateau Marmont رابطه داشته است.

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

سارا شاهی با نام اصلی آهو جهانسوز شاهی از پدری ایرانی و مادری اسپانیایی در Euless، تگزاس به دنیا آمد. او رقصنده پیشین لیگ فوتبال ملی و از نوادگان شاه ایرانی قرن 19 است.