12 بهمن 1391

نکاتی جالب در مورد براد پیت که نمی دانستید..

نکاتی جالب در مورد براد پیت که نمی دانستید..

زندگی عشقی براد پیت مثل یک فیلم است! او شاید رمانتیک باشد اما بیشتر یک پدر مسئولیت پذیر است. براد پیت برای بازی در فیلم «12 میمون» جایزه گلدن گلاب را برد.


اسم رسمی و قراردادی او ویلیام برادلی پیت می باشد. شاید بهتر شد که این اسم دهن پرکن و طولانی کوتاه شد. ویلیام زیاد اسم مناسبی برای یک بازیگر هالیوود نیست! 
براد پیت در دوران مدرسه یک ورزشکار بود. او بسکتبال، گلف، تنیس بازی می کرد و در گروه همسرایان، تیم مباحثه، شنا و تئاتر شرکت می کرد.


براد پیت هم مثل اکثر بزرگسالان جوش دارد. بله این سوپراستار هم واقعا مثل مردم عادی است. بااین حال شما نمی توانید جوش ها را روی صورتش ببینید چونکه جوش هایش با روش لایه برداری برداشته می شوند.
خیر! براد پیت همیشه یک ستاره میلیونی  نبوده است! او پسر فقیری بود که کار می کرد و حتی شوفر و پیک نیز بوده است. حتی گاهی اوقات شغل های بدتری را هم تجربه کرده، او زمانی لباس عروسک بزرگ مرغی می پوشیده و برای یک رستوران تبلیغ می کرده!


براد پیت برای بازی در فیلم «12 میمون» جایزه گلدن گلاب را برد. در این فیلم با بوروس ویلیس و مادلین استو همبازی بود.
آیا می دانستید یک بار مجله Playgirl عکس برهنه ای از براد پیت را که یک پاپاراتزی گرفته بود منتشر کرد؟ ظاهرا براد پیت بعد از انتشار و عمومی شدن عکس ها از مجله شکایت کرده است!


زندگی عشقی براد پیت مثل یک فیلم است! او یکبار به مدت سه سال با گوئینت پالترو نامزد بود.  بعد با جنیفر آنیستون ازدواج کرد و حالا با آنجلینا جولی و شش فرزندشان زندگی می کند.
او شاید رمانتیک باشد اما بیشتر یک پدر مسئولیت پذیر است. شایعه شده که براد پیت هر روز صبح زود بیدار می شود تا به بچه ها صبحانه بدهد! پس آنجی چه کار می کند؟ می خوابد. خوب، بعضی از زن ها خوش شانسند دیگر!


حال رسیدیم به بخش خوب داستان، براد پیت در دسامبر 2006  در ساخت 150 خانه جدید در نیواورلئان شرکت جست. او با استیو بینگ شریک شد و مبلغ 5 میلیون دلار را به پروژه «آن را درست بساز» اختصاص داد. حالا می دانیم او قلب بزرگی دارد!
         

< <
آخرین های : اخبار هنرمندان
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

همه دوست دارند آنچه که سبب زیبایی همیشگی سوپرمدل ها شده را فهمیده و محصولاتی که برای حفظ زیبایی ظاهری شان استفاده می کنند را بشناسند. شش مدل محبوب ویکتوریا سکرت , جدیدا بعضی را رازهای زیبایی خود را افشا کرده اند. آنها فرشته های بی نقصی به نظر می رسند که روی صحنه قدم می گذارند و در زیر بخشی از رازهایی که سبب شده ظاهر سوپرمدل ها را داشته باشند آورده ایم.

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

خیلی سخت می شود درمورد این حقیقت که آنجلینا جولی یکی از زیباترین زنان و بهترین بازیگران جهان است بحث و مشاجره راه انداخت. با این حال او جزو خوش تیپ ترین بازیگران نیست. فقدان رنگ در کمد لباس هایش و طراحی لباس هایش بر روی فرش قرمز تنوع و جذابیت ندارد.

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

شایعه شده که رابرت پتینسون هم به کریستین استوارت خیانت کرده و با افراد زیادی مثل مگان فاکس، نیکی رید، اشلی گرین، اریکا دوترا (در زمان های متفاوت)، کامیلا بل و امیلی د راوین نانسی بینگن همر ستاره تلویزیونی VH1، کیتلین کرونبرگ، شیا ماری (مدل بلوند)، سارا رومر و بالاخره یک دختر با نام مستعار Chateau Marmont رابطه داشته است.

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

سارا شاهی با نام اصلی آهو جهانسوز شاهی از پدری ایرانی و مادری اسپانیایی در Euless، تگزاس به دنیا آمد. او رقصنده پیشین لیگ فوتبال ملی و از نوادگان شاه ایرانی قرن 19 است.