12 بهمن 1391

بخورید و جوان بمانید!

بخورید و جوان بمانید!

فلفل دلمه ای سرشار از ویتامین C است که رگ های خونی را مقاوم کرده و مانند یک سیستم یکپارچه به تقویت دندان های شما کمک می کند. همچنین این میوه می تواند بدن شما را از بسیاری از بیماری های خطرناک و مشکلات دیگر مصون بدارد.


موهای شما می گویند:چای سبز
طبق تحقیقات کالج پزشکی جورجیا چای سبز می تواند شوره سر را تا حدودی درمان کند. چای به سازماندهی پروتئین موجود در بدن شما کمک می کند تا بتواند روند زندگی سلول های پوست شما را متعادل کند که اگر بیش از حد تولید شود سری پر از شوره را به نمایش خواهند گذاشت.حقیقت دندان ها:فلفل دلمه ای
فلفل دلمه ای سرشار از ویتامین C است که رگ های خونی را مقاوم کرده و مانند یک سیستم یکپارچه به تقویت دندان های شما کمک می کند. همچنین این میوه می تواند بدن شما را از بسیاری از بیماری های خطرناک و مشکلات دیگر مصون بدارد.حقیقت دندان ها 2:آدامس بدون قند
آدامس بدون قند روند تولید بزاق دهان را افزایش می دهد که از دشمن های دندان در مقابل دندان ها و اسیدهای غذایی محافظت می کند.
< <
آخرین های : پوست و زیبایی
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
هشت ماده غذایی که باعث براق شدن پوست شما می شوند

هشت ماده غذایی که باعث براق شدن پوست شما می شوند

کرم های گران قیمت خود را برای مدتی کنار گذاشته و بطور طبیعی از پوستتان محافظت کنید. خانم وانا جیمز متخصص تغذیه بهترین خوراکی ها را که برای پوست مفید است به شما معرفی می کند.

4 ترفند برای کشیدن خط چشم که هر خانمی باید آن را بداند!

4 ترفند برای کشیدن خط چشم که هر خانمی باید آن را بداند!

اگر می خواهید خط چشم تان اثر ماندگارتری روی چشمان تان داشته باشد با یک مداد چشم اول زیر چشم تان را خط بکشید اجازه دهید رنگ آن تا خط مژگان تان پیش برود و سپس روی آن کمی سایه پودری به همان رنگ بزنید تا خط چشم تاثیرگذارتری داشته باشید.

روش صحیح آرایش برای انواع مختلف چشم

روش صحیح آرایش برای انواع مختلف چشم

وقتی که قرار است آرایش کنیم همه ما یک هدف داریم؛ اینکه چشمانمان را درشت تر و درخشان تر درست کنیم. پس Mia Silverio هنرمند آرایشگر بهمان یاد می دهد با توجه به فرم چشم چگونه سایه بزنیم و خط چشم بکشیم.

 فواید گوجه فرنگی برای پوست

فواید گوجه فرنگی برای پوست

مصرف گوجه فرنگی بدلیل منبع غنی لیکوپین که اثری آنتی اکسیدان دارد و همانند کرم ضد آفتاب در پوست عمل می کند ، به همه توصیه می شود. لیکوپین با سلول های آسیب دیده مبارزه کرده و اثرات قرمزی پوست را از بین می برد و خاصیت ضد پیری دارد.توصیه می شود که هر نفر روزانه حدود 16 میلی گرم لیکوپین مصرف کند زیرا اینکار باعث می شود رادیکالهای آزاد درون بدن کاهش یافته و در نتیجه باعث حفظ رطوبت بدن شود. و نیازی نیست تا پولی که به سختی بدست می آورید را صرف هزینه های گزاف پاکسازی پوست انجام دهید.

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

حالت دادن موهای فر بلند مانند صاف کردن یک پیراهن آهن زده است . شما نیاز به سیستم حرارتی کمی مرطوب کنندهه و کمی کرم ثابت کننده دارید. ابتدا از مرطوب کننده آغاز کنید که بتوانید موهایتان را نرم کنید ، یک شامپو و نرم کننده نیز می تواند کمک ساز باشد.