10 بهمن 1391

مرطوب کننده، کرم چشمی!!!

مرطوب کننده، کرم چشمی!!!

من 42 ساله هستم و چین و چروک زیادی ندارم.آیا نیاز به مرطوب کننده یا کرم چشمی دارم؟

پاسخ: من نیز 61 ساله هستم و چین و چروک زیادی ندارم اما از زمانیکه در دهه بیست زندگی ام قرار داشتم از کرم دور چشم استفاده م یکنم. اکنون از نظر چین و چروک چشم خیال راحتی دارم بخاطر اینکه به کرم دور چشم وفادار بوده ام؟نه کرم های دور چشم نیز نوع دیگری از مرطوب کننده های صورت هستند. هردوی آنها حاوی آنتی اکسیدان هایی هستند که چین و چروک را از اطراف چشم شما محو کرده و موادی دارند که پوست نواحی چشم شما را نازک می گرداند. برخلاف بسیاری از مرطوب کننده های پوستی ف به هر حال این کرم های دور چشم مقادیر زیادی ضدآفتاب ندارند و از بسیاری از محصولاتی که گران هستند بهتر و به صرفه تر است. همانطور که اغلب متخصصان زیبایی می گویند یک کرم دور چشم چیزی است که باید با کیف پول شما هماهنگی داشته باشد.به یادداشته باشید: اگر از مرطوب کننده برای دور چشم تان استفاده می کنید در استفاده از آن محتاط باشید. یکی از فواید استفاده از این نوع کرم ها در نواحی اطراف چشم این است که ممکن است کمتر دور چشم شما را بسوزاند یا تحریک کند.


< <
آخرین های : پوست و زیبایی
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
هشت ماده غذایی که باعث براق شدن پوست شما می شوند

هشت ماده غذایی که باعث براق شدن پوست شما می شوند

کرم های گران قیمت خود را برای مدتی کنار گذاشته و بطور طبیعی از پوستتان محافظت کنید. خانم وانا جیمز متخصص تغذیه بهترین خوراکی ها را که برای پوست مفید است به شما معرفی می کند.

4 ترفند برای کشیدن خط چشم که هر خانمی باید آن را بداند!

4 ترفند برای کشیدن خط چشم که هر خانمی باید آن را بداند!

اگر می خواهید خط چشم تان اثر ماندگارتری روی چشمان تان داشته باشد با یک مداد چشم اول زیر چشم تان را خط بکشید اجازه دهید رنگ آن تا خط مژگان تان پیش برود و سپس روی آن کمی سایه پودری به همان رنگ بزنید تا خط چشم تاثیرگذارتری داشته باشید.

 فواید گوجه فرنگی برای پوست

فواید گوجه فرنگی برای پوست

مصرف گوجه فرنگی بدلیل منبع غنی لیکوپین که اثری آنتی اکسیدان دارد و همانند کرم ضد آفتاب در پوست عمل می کند ، به همه توصیه می شود. لیکوپین با سلول های آسیب دیده مبارزه کرده و اثرات قرمزی پوست را از بین می برد و خاصیت ضد پیری دارد.توصیه می شود که هر نفر روزانه حدود 16 میلی گرم لیکوپین مصرف کند زیرا اینکار باعث می شود رادیکالهای آزاد درون بدن کاهش یافته و در نتیجه باعث حفظ رطوبت بدن شود. و نیازی نیست تا پولی که به سختی بدست می آورید را صرف هزینه های گزاف پاکسازی پوست انجام دهید.

روش صحیح آرایش برای انواع مختلف چشم

روش صحیح آرایش برای انواع مختلف چشم

وقتی که قرار است آرایش کنیم همه ما یک هدف داریم؛ اینکه چشمانمان را درشت تر و درخشان تر درست کنیم. پس Mia Silverio هنرمند آرایشگر بهمان یاد می دهد با توجه به فرم چشم چگونه سایه بزنیم و خط چشم بکشیم.

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

حالت دادن موهای فر بلند مانند صاف کردن یک پیراهن آهن زده است . شما نیاز به سیستم حرارتی کمی مرطوب کنندهه و کمی کرم ثابت کننده دارید. ابتدا از مرطوب کننده آغاز کنید که بتوانید موهایتان را نرم کنید ، یک شامپو و نرم کننده نیز می تواند کمک ساز باشد.