10 بهمن 1391

دو دلیل عمده خرخر کردن و راه های رفع آن!

دو دلیل عمده خرخر کردن و راه های رفع آن!

اگر ممکن است قرص خواب نخورید تا از خرخر رنج نبرید و دیگران را نیز موقع خواب خود اذیت نکنید. با پزشک خود مشورت کنید تا ببینید چه کار دیگری برای خوب خوابیدن می توانید انجام دهید.


1- قرص های خواب- قرص های خواب از عوامل اصلی ایجاد خرخر هستند. آنها مانند الکل عمل می کنند. آنها گلو و ماهیچه های آن و همچنین ماهیچه های گردن را ریلکس می کنند. سپس ماهیچه های ریلکس شده با بستن راه های هوایی باعث ایجاد خرخر می شوند.
پس اگر ممکن است قرص خواب نخورید تا از خرخر رنج نبرید و دیگران را نیز موقع خواب خود اذیت نکنید. با پزشک خود مشورت کنید تا ببینید چه کار دیگری برای خوب خوابیدن می توانید انجام دهید.

2- آلرژی ها- آلرژی ها ممکن است مهمترین دلیل خرخر کردن باشند. آلرژی ها راه های تنفسی را بلوکه می کنند که باعث ایجاد خرخر می شود. بدن شما نمی تواند هوای مورد نیاز خود را تامین کند. زمانیکه دریچه های هوا بلوکه شده باشند بدن شما با ایجادخرخر واکنش نشان میدهد.
در برابر آلرژی ها ، آنتی هیستامین ها مورد استفاده قرار می گیرند.اما آنها ماهیچه ها را ریلکس می کنند که دیگر عامل ایجاد خرخر هستند. پس برای بسته شدن دریچه های هوا، می توانید به جای آنتی هیستامین آنتی احتقان بخورید.

< <
آخرین های : اخبار و تازه های پزشکی
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
بررسی گیاهان داروئی برای بارداری

بررسی گیاهان داروئی برای بارداری

خواه شما برای بارداری اقدام می کنید یا باردار هستید ، راه حل های گیاهی به علت قدمت شان مورد احترام و ایمن هستند. چندین گیاه دارویی به طور گسترده بوسیله ماماها توصیه می شود و برای استفاده در طول دوران بارداری ایمن و سالم تشخیص داده می شود. برخی دیگر بحث برانگیز هستند و هنوز در مورد استفاده از آنها شک و تردید وجود دارد. چهار گیاه زیر بهترین گیاهان دارویی در طول دوران بارداری به شمار می روند. بهتراست به میزان استاندارد از آنها استفاده کنید البته بستگی به وزن و قد و قامت خودتان دارد.

5 استفاده عجیب از سیر که تاکنون نمی دانستید!

5 استفاده عجیب از سیر که تاکنون نمی دانستید!

ترکیبات فعال در سیر با اسید آراشیدونیک تعامل داشته یک اسید چرب امگا در گوست وابسته با پسوریازیس ایجاد می کند. روغن سیر می تواند مستقیما روی نواحی با دوبار استفاده در روز تاثیر بگذارد.

5 قاعده کلی برای داشتن پوستی شفاف

5 قاعده کلی برای داشتن پوستی شفاف

بدون شک داشتن پوستی‌ سالم و شفاف از آرزوهای هر خانومیست.. این مقاله که بر اساس آخرین مقالات مجله پر طرفداره پوست و زیباییی Allure تهیه شده , ۵ قاعده اصلی‌ برای شفاف سازیِ پوست و درمان آکنه را به شما یاد میدهد....

پوستی زیبا با ماسک خیار

پوستی زیبا با ماسک خیار

پوست، علاوه بر زیبایی از ورود هرگونه آسیبی به اعضای داخلی و خارجی بدن محافظت می کند. حدود ۹۰درصد از وزن خیار را آب تشکیل می دهد و به این خاطر به عنوان یک خنک کننده به کار می رود.

چگونه بدون ورزش کالری بسوزانیم..

چگونه بدون ورزش کالری بسوزانیم..

اگرچه ورزش یکی‌ از راه‌های بسیار خوب برای سوزاندنِ کالری و تناسب اندام شما می‌باشد با این وجود راه‌های دیگری نیز برای سوزاندنِ چربی‌ اضافه بدن شما وجود دارد به عنوان مثال برخی‌ از مواد غذایی میتوانند تا حد زیادی با افزایش متابولیسم و سوخت و ساز بدن شما به این پروسه کمک کنند ..