15 بهمن 1395

10 ستاره ای که ترس های عجیب و غریب دارند

10 ستاره ای که ترس های عجیب و غریب دارند

با این حال ستاره ها هم ترس ها و فوبیاهایی دارند. مهم نیست شما چقدر ثروتمند یا معروف باشید یک روز مجبورید با ترس هایتان روبرو شده و بر آن غلبه کنید....


همه ما از بعضی چیزها می ترسیم. این ترس ها می تواند متغیر باشد مثل ترس از عنکبوت تا تاریکی. مردم عادی فکر می کنند ستاره هایی مثل جانی دپ یا شر باید فوق العاده و بی نقص باشند. با این حال ستاره ها هم ترس ها و فوبیاهایی دارند. مهم نیست شما چقدر ثروتمند یا معروف باشید یک روز مجبورید با ترس هایتان روبرو شده و بر آن غلبه کنید.

با ده فوبیای عجیب غریب ستاره ها آشنا شوید

10. جنیفر آنیستون، ووپی گلدنبرگ و شر
می توانید حدس بزنید که چه چیزی بین ستاره ها عادی است؟ آنها هم ترس از پرواز دارند. شاید ترسیدن از پرواز فوبیای عجیبی نباشد، اما اینکه بدانید هرسه نفر این ستاره ها از پرواز می ترسند جالب است. یک ستاره دیگری که از پرواز می ترسید مایکل جکسون بود. به سبب اینکه افراد زیادی از پرواز می ترسند حال تعدادی از این افراد می توانند روش های خود در مقابله با این ترس را در اختیار دیگران قرار دهند. اگر شما هم از پرواز می ترسید، پس از aviophobia رنج می برید.  

9. کریستینا ریچی از گیاهان آپارتمانی می ترسد
کریستینا ریچی به خاطر نقش Wednesday Addams در خانواده آدامز و ارزش های خانواده آدامز به شهرت رسید. او همچنین در کسپر،  طوفان یخ و Now and Then بازی کرد. شاید مردم فکر کنند او به خاطر نقشش Wednesday Addams از هیچ چیزی نمی ترسد، اما آنها اشتباه می کنند. او از گیاهان آپارتمانی می ترسد. و حتی نمی تواند به این گیاهان دست بزند. این فوبیا با نام botanaphobia شناخته می شود. کریستینا ریچی یک ترس عجیب دیگر نیز دارد؛ او ازین وحشت دارد که در حال شنا در استخر یک کوسه از دریچه ای وارد استخر شود! این ستاره از موش های صحرایی نیز می ترسد.

8. مدونا از رعد و برق می ترسد
باورتان بشود یا نه مدونا از رعد و برق می ترسد. ترس او از رعد و برق خیلی شدید است. این نوع ترس brontophobia نامیده می شود. او همچنین از پیر شدن و لیز خوردن روی صحنه می ترسد، اما ترس از رعد  و برق از همه شدیدتر است. هیچ وقت فکر می کردید کسی مثل مدونا از رعد و برق بترسد؟

7. جاستین تیمبرلیک از عنکبوت، کوسه و مار می ترسد
جاستین تیمبرلیک ترس زیادی از عنکبوت، کوسه و مارها دارد. من فکر می کنم اینگونه ترسها طبیعی باشد، اما او وسواس عجیبی نسبت به این جانورها دارد و نزدیک محدوده شان نمی شود. اگر شما از عنکبوت یا حشرات کوچک می ترسید ترس شما Arachnophobia نام دارد. البته من او را به خاطر این نوع ترس سرزنش نمی کنم؛ چراکه هرکسی ممکن است با دیدن یک عنکبوت در اتاقش بترسد حتی بدون اینکه بداند حشره خطرناکی است یا نه.

6. نیکول کیدمن از پروانه ها می ترسد
به شخصه من عاشق پروانه ها هستم. به نظرم آنها آرامش بخش و لطیف هستند. با این وجود . نیکول کیدمن از این حشره های زیبا می ترسد. بخشی از فیلم های مشهور او عبارتند از مول اند رژ! روزهای تندر، بتمن برای همیشه و Far and Away. ترس از پروانه ها Lepidopterophobe نام دارد. مهم نیست که او چه  کاره است و چه فعالیت هایی دارد ترس او از پروانه ها حل نشدنی است.

5. اورلاندو بلوم از خوک ها می ترسد
اورلاندو بلوم به خاطر بازی در سه گانه حلقه ها به شهرت رسید. او همچنین نقش اصلی را در فیلم شهر الیزابت داشت. فیلم های دیگر او شامل رومئو و ژولیت و مجموعه دزدان دریایی کارائیب در نقش ویل ترنر بود. اما چیزی که ممکن است در مورد این بازیگر ندانید این است که او از خوک ها وحشت دارد. ترس از خوک Swinophobia نام دارد. یک بار در سر صحنه یکی از فیلم هایش او به خاطر ترس از خوک پا به فرار گذاشت!

4. اسکارلت جوهانسون از سوسک حمام و پرنده ها می ترسد
من  اسکارلت جوهانسون را به خاطر ترس از سوسک و پرنده ها سرزنش نمی کنم. اسکارلت جوهانسون در فیلم We Bought با بودن در کنار حیوانات وحشی در باغ وحش مشکلی نداشت، اما ترس غیر قابل انتظار او ترسیدن از پرنده ها بود. ترسیدن از سوسک حمام یک چیز است، اما ترس از پرنده چیز دیگر. وقتی شما از پرنده ها بترسید این فوبیا Ornithophobia نام دارد. اسکارلت جوهانسون گاهی توانسته بر ترسش غلبه کنه مثل فیلم We Bought a Zoo اما هنوز از پرنده ها وحشت دارد.

3. بیلی باب تورنتون از مبلمان های قدیمی می ترسد
بله درست خواندید. بازیگر مشهور بیلی باب تورنتون ترس زیادی از مبلمان و وسایل قدیمی دارد. بعضی از فیلم های مشهور او عبارتند از آرماگدون و برنامه ساده. او می گوید در مورد ترس های او مبالغه کرده اند. او به صندلی های قدیمی زیاد اهمیتی نمی دهد. بیشتر مشکل او با مبلمان های انگلیسی/ فرانسوی/ اسکاتلندی است که قدیمی بوده و مخصوصا رویشان کپک باشد. حتی اگر پادشاهان معروف روی آنها نشسته باشند فرقی نمی کند این بازیگر از مبلمان های قدیمی وحشت دارد.

2. پاملا اندرسون از انعکاس تصویر خودش می ترسد
پاملا اندرسون ترس زیادی از آیینه و هرچیزی که تصویرش را منعکس کند دارد. او از هر سطحی که تصویرش را بازتاب کند متنفر است و این مساله او را حسابی خشمگین می کند. او حتی خودش را در تلویزیون تماشا نمی کند! نام این فوبیا Spectrophobia است.

1. جانی دپ از دقلک ها می ترسد
چه کسی فکرش را می کرد جانی دپ از دلقک ها بترسد؟ جانی دپ در مورد ترسش از دلقک ها اینگونه توضیح می دهد: به خاطر اینکه شما نمی توانید بگویید یک دلقک چه موقع خوشحال است و چه موقع ناراحت و امکان دارد صورت شما را گاز بگیرد! او همچنین فکر می کند دلقک ها پتانسیل تبدیل شدن به شیطان واقعی را دارند. او هیچ وقت در جایی که یک دلقک باشد تنهایی حضور ندارد. به این نوع ترس Coulrophobia می گویند.
< <
آخرین های : اخبار هنرمندان
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

همه دوست دارند آنچه که سبب زیبایی همیشگی سوپرمدل ها شده را فهمیده و محصولاتی که برای حفظ زیبایی ظاهری شان استفاده می کنند را بشناسند. شش مدل محبوب ویکتوریا سکرت , جدیدا بعضی را رازهای زیبایی خود را افشا کرده اند. آنها فرشته های بی نقصی به نظر می رسند که روی صحنه قدم می گذارند و در زیر بخشی از رازهایی که سبب شده ظاهر سوپرمدل ها را داشته باشند آورده ایم.

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

شایعه شده که رابرت پتینسون هم به کریستین استوارت خیانت کرده و با افراد زیادی مثل مگان فاکس، نیکی رید، اشلی گرین، اریکا دوترا (در زمان های متفاوت)، کامیلا بل و امیلی د راوین نانسی بینگن همر ستاره تلویزیونی VH1، کیتلین کرونبرگ، شیا ماری (مدل بلوند)، سارا رومر و بالاخره یک دختر با نام مستعار Chateau Marmont رابطه داشته است.

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

خیلی سخت می شود درمورد این حقیقت که آنجلینا جولی یکی از زیباترین زنان و بهترین بازیگران جهان است بحث و مشاجره راه انداخت. با این حال او جزو خوش تیپ ترین بازیگران نیست. فقدان رنگ در کمد لباس هایش و طراحی لباس هایش بر روی فرش قرمز تنوع و جذابیت ندارد.

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

سارا شاهی با نام اصلی آهو جهانسوز شاهی از پدری ایرانی و مادری اسپانیایی در Euless، تگزاس به دنیا آمد. او رقصنده پیشین لیگ فوتبال ملی و از نوادگان شاه ایرانی قرن 19 است.