10 مهر 1395

پدر و مادرها این کارها را در مقابل بچه ها انجام دهید!

پدر و مادرها این کارها را در مقابل بچه ها انجام دهید!

من می خواهم در مورد رفتارهای مثبتی صحبت کنم که بچه ها با نگاه کردن به ما یاد می گیرند و در زندگی شان تبدیل به عادت می شود. پس از امروز شروع کنید...


حقیقت این است که بچه ها بیشتر از اینکه به حرفهای شما گوش دهند به رفتارتان نگاه می کنند. پس به جای اینکه بخواهید یک رفتار درست را بارها و بارها به فرزند خود گوشزد کنید بهترین روش این است که خودتان به حرف خود عمل کنید. من می خواهم در مورد رفتارهای مثبتی صحبت کنم که بچه ها با نگاه کردن به ما یاد می گیرند و در زندگی شان تبدیل به عادت می شود. پس از امروز شروع کنید و با انجام این کارهای ساده و مثبت تاثیر بزرگی در زندگی و آینده فرزندانتان بگذارید.

درمورد فرزندانتان مثبت صحبت کنید
شما هیچ وقت نمی فهمید که گوش های کوچک بچه ها چه چیزهایی را می شنود. پس بیایید همیشه در مورد نکات مثبت فرزندمان با دیگران صحبت کنیم. وقتی که ما به جنبه های مثبت نگاه می کنیم، این نکات مثبت در کودکمان روشن تر می شود.

مخالفت ملایم یا جنگ نرم
در بین تمام خانواده ها اختلاف عقیده و نظر بین پدر و مادر امری طبیعی است.  فقط باید یادمان باشد خونسردی خود را حفظ کرده  و وقتی سر موضوعی توافق نداریم با ملایمت مخالفت خود را اعلام کنیم. در این صورت است که فرزندمان از ما عشق، مدیریت خشم، و راه حال های پیچیده را یاد می گیرد نه فشار و چیزهای دیگر.

خود آرایی
در خیلی خانواده ها جنگ و دعوا جلوی چشم کودکان و آرایش کردن پشت درهای بسته عادی شده است. اما برای کودکان خوب است که شاهد گذشت و عذرخواهی ما باشند و پدر مادر را زیبا و آراسته ببینند.


مهربانی
لبخند بر لب داشتن، احترام متقابل، و کمک کردن به یک فرد غریبه شاید کارهای کوچکی باشند، اما به بچه هایمان درسهای بزرگی می دهد.

ارزش قائل شدن برای دیگران
خبر گرفتن از حال یک دوست، گل فرستادن، فرستادن پیام تبریک، یا یک احوال پرسی معمولی نشان می دهد که ما چقدر به اطرافیانمان عشق می ورزیم. انجام دادن چنین رفتارهای زیبایی جلوی کودکان نباید هیچ وقت فراموش شود.

گفتن حقیقت (حتی اگر سخت باشد)
شاید دروغ گفتن و پوشاندن حقیقت در برابر کودکان راحت تر باشد. وقتی اجازه می دهیم آنها ببینند که علی رغم نتیجه کار هیچ وقت از حقیقت روگردان نمی شویم درس بزرگی به آنها داده ایم. مطمئنا بچه های ما هم وقتی بزرگ شوند همین کار را می کنند.


فداکاری کردن به خاطر یک دلیل
همه ما دلایلی برای نزدیک شدن به قلب یکدیگر داریم. خودتان را درگیر کرده و اجازه دهید اشتیاق و علاقه تان برای همدردی به فرزندتان هم منتقل شود چون این نوع رفتارها مسری است!


نشان دادن توجه
بغل کردن و خندیدن یکی از راه های ارتباطی است. اجازه دهید فرزندان تان درس های سالم عشقی را در خانه آموزش ببینند.

تمرین قدرشناسی
قدرشناسی به خاطر چیزهای کوچک تاثیرات خیلی بزرگی می گذارد. بیایید تصمیم بگیریم برای قدرشناسی از هر لحظه زندگی مان تمرین کنیم. به جای شکوه کردن روی چیزهای مثبت تمرکز کرده تا حس خوبی منتقل کنید.

انتخاب خانواده
حتی اگر پدر و مادرمان نیاز به مراقبت نداشته باشند اجازه دهید فرزندانمان ببینند ما چقدر آنها را دوست داشته و بهشان اهمیت می دهیم. اگر خانواده را به اولین اولویت مان زندگی مان تبدیل کنیم یک زیربنای قوی و بادوام برای بچه هایمان ساخته ایم.


عاقلانه پول خرج کردن
با خرج کردن درست و عاقلانه به بچه ها مدیریت کردن اولویت ها و پس انداز برای روز مبادا را یاد می دهید.

درخواست کمک
کمک خواستن نباید در شرایطی اتفاق بیفتد که به طرف مقابل نیازی دارید. بچه ها باید یاد بگیرند که کمک خواستن نشانه ضعیف بودن نیست بلکه برعکس دلیل بر عاقل بودن ماست.

< <
آخرین های : خانواده
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
10 نشانه ای که می توانید بفهمید مردی به شما جذب شده است

10 نشانه ای که می توانید بفهمید مردی به شما جذب شده است

بسیاری از زنان در واژه ها و کلماتی که مردان به کار می برند به دنبال آن هستند که ببینند مرد مورد نظرشان به طرف آنها جذب شده است یا نه. در اینجا به قسمتهایی از زبان بدن مردان اشاره می کنیم که زمانیکه به طرف شما جذب شدند برای تان کاملا مشخص شود:

رفتارهایی که باعث جذب مردان می شود.

رفتارهایی که باعث جذب مردان می شود.

نگرش و رفتار خود رای و خودسرانه مانند نورافکن های غول پیکر عمل می کند ، تمامی ویژگی های شما را برجسته می کند.این توجیه می کند که چرا نوشته ای که در مجله شخصیت و روانشناسی اجتماعی به چاپ رسید ثابت می کند که مردان از زنانی که رفتاری با اعتماد به نفس بیشتر از خود نشان می دهند خوششان آمده و جذب آنها می شوند.

12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

شما علاوه بر تزئین کردن درب و طاقچه بالای شومینه برای 14 فوریه ممکنه بخواهید نگاهی هم به کارهای دستی مخصوص این ماه بیندازید. ما برای کمک کردن به شما 12 نمونه از دکور روز ولنتاین را برای شما آماده کرده ایم. اینها بامزه، خلاقانه و فوق العاده رمانتیک هستند. پس خانه تان را با تزئینات آراسته کنید و مطمئن باشید بیشتر از قبل عشق را احساس خواهید کرد، من این را تضمین می کنم.

7 چیزی که مردان آرزو می کنند زنها بدانند!

7 چیزی که مردان آرزو می کنند زنها بدانند!

کمدین معروف دین کوک فقط بامزه و جذاب نیست. او به قدری زیباست که در قلب ها نفوذ می کند و زمانیکه در یک رابطه قرار می گیرد بسرعت اغوا می شود. ما از او خواهش کردیم که به ما بگوید در ذهن مردها چه می گذرد.

چیز هایی که برای یک بچه جدید لازم دارید

چیز هایی که برای یک بچه جدید لازم دارید

تبریک می گوییم! بالاخره انتظار به پایان رسید و با نوزاد جدیدتان لذت خواهید برد. این هیجان انگیزترین بخش زندگی تان است، اما شما به همان اندازه هم عصبی هستید به خاطر چیزهایی که برای بچه لازم دارید. برای کسانی که اولین بار مادر شده اند تصمیم گیری برای خرید وسایل اصلی که نوزاد بدان نیاز دارد کار سختی است. این مقاله بهتان کمک می کند تا لیستی از محصولاتی که برای نوزاد تازه به دنیا آمده لازم است تهیه کنید.