27 مرداد 1395

مدل موهای کوتاه جدید مخصوص خانم ها

مدل موهای کوتاه جدید مخصوص خانم ها

اگر همیشه تردید داشتید موهایتان را کوتاه کنید این تابستان بهترین موقع است که این کار را تجربه کنید. ما مدل های جدید و زیبایی را برایتان به نمایش می گذاریم.


اگر در این روزهای گرم تابستان تصمیم گرفته اید موهای خود را کوتاه کنید، به این مدل ها نگاهی بیندازید..
مدل موهای کوتاه در فصل تابستان نسبت به بقیه وقت ها ایده آل تر است. اگر همیشه تردید داشتید  موهایتان را کوتاه کنید این تابستان بهترین موقع است که این کار را تجربه کنید. ما مدل های جدید و زیبایی را برایتان به نمایش می گذاریم.

1. یک مدل ساده ولی شیک که موها به صورت صاف تا زیر خط چانه می رسد. مخصوص کسانی که از ریسک کردن و مدل موهای فشن واهمه دارند.


2. این مدل هم شبیه مدل قبلی است با این تفاوت که مجبور هستید کمی به خود سختی دهید و پایین موها را با بابلیس حالت دهید.


3. با دیدن این مدل بهتان ثابت می شود که موهای کوتاه هیچ وقت خسته کننده و تکراری نمی شود!


4. اگر برای اولین بار هنوز می ترسید کاملا موهایتان را کوتاه کنید، پس این مدل را امتحان کنید و در بغل ها کمی موها را بلندتر نگه دارید.


5. این هم یک مدل برای خانم های مدرنی که می خواهند موهای خیلی کوتاهی داشته باشند.


6. مدل موهای کوتاه با انتهای رنگ شده برای خانم هایی که چتری بهشان می آید و کمی تنوع هم لازم دارند.


7. این هم یک مدل خیلی جدید برای خانم هایی که ریسک کردن را دوست دارند و از مدل موهایی که نامتقارن و بدون قرینه اند خوششان می آید.


8. یک مدل خیلی کوتاه پسرانه که روی برجستگی چانه تاکید می شود و به تمام موها از مشکی تا بلوند می آید.


9.
مدل مویی برای حجیم نشان دادن موها: با دادن حجم بیشتر به موها مدلی به سبک کلاسیک داشته باشید. این مدل برای کسانی که موهای نازک با حجم کم دارند ایده آل است و صورت را پهن تر نشان می دهد.

< <
آخرین های : پوست و زیبایی
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
هشت ماده غذایی که باعث براق شدن پوست شما می شوند

هشت ماده غذایی که باعث براق شدن پوست شما می شوند

کرم های گران قیمت خود را برای مدتی کنار گذاشته و بطور طبیعی از پوستتان محافظت کنید. خانم وانا جیمز متخصص تغذیه بهترین خوراکی ها را که برای پوست مفید است به شما معرفی می کند.

4 ترفند برای کشیدن خط چشم که هر خانمی باید آن را بداند!

4 ترفند برای کشیدن خط چشم که هر خانمی باید آن را بداند!

اگر می خواهید خط چشم تان اثر ماندگارتری روی چشمان تان داشته باشد با یک مداد چشم اول زیر چشم تان را خط بکشید اجازه دهید رنگ آن تا خط مژگان تان پیش برود و سپس روی آن کمی سایه پودری به همان رنگ بزنید تا خط چشم تاثیرگذارتری داشته باشید.

روش صحیح آرایش برای انواع مختلف چشم

روش صحیح آرایش برای انواع مختلف چشم

وقتی که قرار است آرایش کنیم همه ما یک هدف داریم؛ اینکه چشمانمان را درشت تر و درخشان تر درست کنیم. پس Mia Silverio هنرمند آرایشگر بهمان یاد می دهد با توجه به فرم چشم چگونه سایه بزنیم و خط چشم بکشیم.

 فواید گوجه فرنگی برای پوست

فواید گوجه فرنگی برای پوست

مصرف گوجه فرنگی بدلیل منبع غنی لیکوپین که اثری آنتی اکسیدان دارد و همانند کرم ضد آفتاب در پوست عمل می کند ، به همه توصیه می شود. لیکوپین با سلول های آسیب دیده مبارزه کرده و اثرات قرمزی پوست را از بین می برد و خاصیت ضد پیری دارد.توصیه می شود که هر نفر روزانه حدود 16 میلی گرم لیکوپین مصرف کند زیرا اینکار باعث می شود رادیکالهای آزاد درون بدن کاهش یافته و در نتیجه باعث حفظ رطوبت بدن شود. و نیازی نیست تا پولی که به سختی بدست می آورید را صرف هزینه های گزاف پاکسازی پوست انجام دهید.

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

حالت دادن موهای فر بلند مانند صاف کردن یک پیراهن آهن زده است . شما نیاز به سیستم حرارتی کمی مرطوب کنندهه و کمی کرم ثابت کننده دارید. ابتدا از مرطوب کننده آغاز کنید که بتوانید موهایتان را نرم کنید ، یک شامپو و نرم کننده نیز می تواند کمک ساز باشد.