8 بهمن 1391

هیجان پرنس هری برای دیدن کودک سلطنتی!

هیجان پرنس هری برای دیدن کودک سلطنتی!

بعد از چهار ماه ماموریت ویژه به افغانستان پرنس هری دیروز از این کشور به خانه بازگشت و طبق گفته رسانه ها آنقدر برای دیدن کودک سلطنتی بی تاب است که نمی تواند تا چند ماه آینده صبر کند. هری 28 ساله در مورد برادرش پرنس ویلیام و زن برادرش کیت می گوید:" من برای هر دوی آنها خوشحالم"وی علیرغم گفته رسانه ها هیچ پیغام یا نامه ای برای این دو نفرستاده بود.صحبت کردم و آنها به وضوح خوشحال و هیجان زده به نظر می رسند. غیر منصفانه است که آنها را تحت فشار گذاشت تا هر اقدام خود را به معرض عموم بگذارند و فقط با آنها به صورت رسانه ای برخورد نمود".
پس آیا پرنس هری برای متاهل شدن در خود فشاری احساس می کند؟
او در پاسخ به این سئوال می افزاید:"من فکر نمی کنم که شما هیچ وقت در مورد یکجا ماندن و آرام و قرار گرفتن مورد بحث قرار بگیرید. اگر فرد مناسب خود را پیدا کنید و احساس کنید همه چیز درست است دیگر زمان تاهل فرا رسیده مخصوصا برای من و برادرم".
"من با برادرم و کیت پرنس هری در مورد ده روزی که در دسامبر کیت در بیمارستان بستری بود و بخاطر علائم صبحگاهی بارداری تحت نظر بود می گوید بسیار نگران حال کیت بودم اما بخاطر دلایل امنیتی نمیتوانست هیچ پیغامی برای انها بفرستد و او برای کشتن طالبان به افغانستان فرستاده شده بود.
او می گوید:" اگر مردم بخواهند که علیه مردم کشور شما کار بدی انجام دهند فکر میکنم که این وظیفه ماست که برانی نجات آ«ها اقدام کنیم. هرکسی ظرفیت خاص خودش را دارد.


< <
آخرین های : بارداری و زناشویی
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
علائم زودهنگام و اولیه باداری چیست؟

علائم زودهنگام و اولیه باداری چیست؟

بسیاری از زوج هایی که امیدوارند بچه دار شوند با دیدن کوچکترین ناخوشی ای واکنش نشان داده امیدوارند که اینها از علائم اولیه بارداری همسرشان باشد. البته ، تعیین بارداری سریع به طور تخصصی مشکل است در حالیکه برخی از ناخوشی هایی که خانم احساس می کند ممکن است چیزی غیر از علائم اولیه بارداری باشد. علائم زیر وجود دارد اما ممکن است به طور خاص با بارداری رابطه خاصی نداشته باشد:

16 روش آماده سازی برای زایمان طبیعی موفق

16 روش آماده سازی برای زایمان طبیعی موفق

برای داشتن زایمان طبیعی موفق حتما باید برنامه ریزی داشته باشید. در اینجا 16 روش آماده سازی برای یک زایمان طبیعی موفق را معرفی می کنیم.

مراقبت های پس از عمل سزارین

مراقبت های پس از عمل سزارین

ممکن است از اینکه زایمان به پایان رسیده و خود و کودکتان سلامت هستید ، خوشحال و سپاسگزار باشید است. ممکن است از اینکه همه چیز مطابق برنامه پیش رفته به وجد آمده باشید. یا ممکن است از اینکه بر خلاف تصوراتتان ، زایمان را به شکل طبیعی انجام نداده اید ، ناراحت و نا امید باشید. اگر همه چیز به سرعت در طول وضع حملتان تغییر کرده و یک سزارین غیرمنتظره و اورژانسی داشتید ، ممکن است از آنچه بر شما گذشته یا حس کرده اید عمیقاً ناراحت باشید. دوباره فکر کردن به دلایلی که باعث شدند زایمان به شکل فوری انجام شود می تواند به بهتر شدن احساساتتان کمک کند.

10 چیزی که باید در مورد بچه های تازه به دنیا آمده بدانید

10 چیزی که باید در مورد بچه های تازه به دنیا آمده بدانید

در اینجا چند اصل را بهتان معرفی می کنیم که لازم است در مورد فرزند نورسیده تان بدانید.

دلایلی که برخی از بچه ها دیر راه می افتند!

دلایلی که برخی از بچه ها دیر راه می افتند!

زمانیکه بچه برای اولین بار قدم های خود را بر می دارد و شروع به راه رفتن می کند مادر سرشار از شادی می شود... اگر هر گونه تاخیری در این زمینه رخ دهد ، به جای آن احساس ترس و پریشانی می کند مخصوصا اگر بچه دیگری در همان سن در اطراف شما وجود داشته باشد که شروع به راه رفتن کرده است و اینجاست که شما شگفت زده می مانید ....