7 بهمن 1391

بدون ورزش و گرفتن رژیم لاغر شوید..!

بدون ورزش و گرفتن رژیم  لاغر شوید..!

نیازی به ورزش و گرفتن رژیم های طاقت فرسا نیست!! تنها بوسیله دنبال کردن این راه ها سالم و تندرست و خوش اندام بمانیدتنها بوسیله دنبال کردن این راه ها سالم و تندرست و خوش اندام بمانید. نیازی به ورزش و گرفتن رژیم های طاقت فرسا نیست!!


          
1- خودتان را از چیزی محروم نکنید
در بلند مدت خودتان را از وجود غذاهایی که دوست دارید بهره مندسازید. هیچ غذای واحدی نمی تواند باعث ازدیاد وزن شما شود. انتخاب های متفاوت این کار را می کنند.
2- تا زمانیکه احساس رضایت کردید غذا بخورید نه بیشتر!
شاید این جمله را قبلا هم شنیده باشید.اما نویسنده معروف امیلی پوست اعتقاد دارد که سیاست یک بانوی شایسته باید این باشد که قبل از اینکه احساس سیری و پری کرد قتشق . چنگالش را کنار بگذارید ؛ تکنیکی ساده که به شما کمک می کند بفهمید چه زمانی باید دست از غذا بکشید.


3- مطمئن شوید نصف بیشتر غذایی که می خورید از سبزیجات باشد.
سبزیجات سرشار از فیبر و آب هستند پس براحتی می توانند شما را سیر کرده و در شما احساس رضایت حاصل کنند.

4- زمانیکه بیرون از خانه سفارش غذا م یدهید یک غذای سبک و کوچک را انتخاب کنید
این انتخاب می تواند قهوه ، سالاد ، سوپ ، ماست یخ زده باشد. اگر می خواهید کم غذا بخورید پس کم هم سفارش دهید.


             

5-خودتان را بشناسید
اگر نمی توانید از خوردن خوراکی ها و هله هوله هایی مانند چیپس ، آجیل ، انگور و شکلات دست بردارید پس یکی از آنها را انتخاب کنید ، مانند یک میوه سبک ، همه خوراکی ها را با هم نخوریدآنها را به صورت جداگانه بخورید.
6- زمانیکه بیرون از خانه غذا می خورید از سفارش دادن سالاد یا سوپ هراسی نداشته باشید
هم سالاد و هم سوپ کالری کمی دارند و اشتهای شما را برای خوردن غذای اصلی کم می کنند پس شکم خود را با خوردن این دو غذا پر کنید.

             7- صبحانه را با میل بخورید
غذاهای کم کالری بخورید. بعضی کارمندان عادت غذایی بدی دارند ، نان نوشیدنی یا دسر. شما می توانید از یکی از آنها لذت ببرید اما همه با هم نه!

8- زمانیکه بیرون از خانه شام می خورید 4/1 غذایتان را نخورید
زمانیکه بیرون از خانه غذا می خورید گزینه های زیادی برای انتخاب هستند. اما نکته اینجاست که فقط چیزی را بخورید که دوست دارید و مقداری از آن را در بشقاب تان رها کنید.


            


             


9- هیدارته بمانید
ما گیج می شویم و اعتقاد داریم که گرسنه هستیم اما در حقیقت تشنه هستیم؛ هشت لیوان در روز آب بنوشید، کمی لیمو ترش به عنوان سوخت و ساز غذایی به آن بیفزایید.
10- سنگین غذا نخورید
این نکته که بعضی ها خودشان را در طول روز محدود کرده و به اصطلاح رژیم می گیرند اما شام را سنگین میل می کنند ایده بسیار خطرناکی است. اگر شما آن چیزی را که در طول روز نیاز دارید نخورید شب چند برابر خواهید خورد و به دلیل کم تحرکی در شب چاق تر خواهید شد.
            


11-در مقابل تلویزیون شام نخورید
اگر گرسنه هستید ، از میان وعده های غنی استفاده کنید نظیر میوه ها ؛ به جای اینکه شکم خود را با خوردن پاپکورن و چیپش پر کنید.

12- قبل از رفتن به مهمانی یک میان وعده کوچک بخورید
کمی آجیل یا یک وعده میوه قبل از رفتن به مهمانی بخورید تا آنجا به دلیل گرسنگی بیش از حد از خوردن مقدار زیادی غذا اجتناب کنید.


13- حمل تنقلات
این راه یعنی این که همیشه برای احساس گرسنگی تان وسیله ای همراه داشته باشید. زمانیکه شما کمی گرسنه می شوید زمانیکه با انتخاب های ضعیفی روبرو هستید وسوسه زیاد می شود، کمی میوه یا آجیل با خودتان در کیف حمل کنید. 
14- کالری های مورد نیازتان را ننوشید
شاپریود متخصص تغذیه پیشنهاد می کند که برای هیدارته نگه داشتن بدن تان آب مورد نیاز بدن را در طول روز بنوشید تا با کالری هایی که در طول روز شما را وسوسه می کنند مبارزه کنید.
15- یک گیاهخوار پاره وقت باشید
چند وقت یک بار گیاهخواری کنید و از خوردن پروتئین های حیوانی دوری کنید تا بدن تان استراحت کند.


16- هر هفته حداقل 3 ساعت فعالیت داشته باشید
شاپیرو می گوید حتی اگر مجبور شوید یک ساعت زودتر بیدار شوید تا به باشگاه بورید این کار را بکنید بعد از شام کمی پیاده روی کنید پیاده به ایستگاه اتوبوس یا مترو بروید. و ماشین خود را در فاصله دورتری از محل کارتان پارک کنید.17- اما بدانید که ورزش کردن همه چیز نیست
رفتن به باشگاه به این معنی نیست که شما به خودتان پاداش دهید و یک دسر پرقند یا چربی بعد از آن بخورید. خخوب خوردن ، هیچ تحرکی نداشت تعیین می کند که شما وزن تان افزایش پیدا می کند یا وزن کم می کنید.
18- به جای غذا از خوردن هله هوله بپرهیزید
با خودتان نگوئید که من هله هوله م یخورم ولی شام نمیخورم این کار بدن شما را مستعد ازدیاد وزن می کند چرا که بدن شما به شام و مواد مغذی نیاز دارد اما به هله هوله نه!
19- بعد از شام دیگر چیزی نخورید
کالری ها به ما انرژی می دهند. اما بدن شما برای خواب نیاز به انرژی ندارد.


20- به بشقاب بغل دستی تان کاری نداشته باشید
به جای اینکه فکر کنید باقیمانده غذایی که در بشقاب دوستتان مانده حیف و میل م یشود کمی نگران وزن خودتان باشید.


             

21- اضافه بر چیزی که دارید نخورید
تمام چیزی که در کیف تان دارید را شامل مقداری آجیل یا میوه کنید و بیش از آن در میان وعده هایتان استفاده نکنید.


22- وقت اضافه نه!
شما به وقت اضافه نیازی ندارید. وقتی احساس سیری و پری می کنید این غذای زیاد نیازمند زمان است تا هضم شود حتی اگر احساس سیری نمی کنید کمی به خودتان زمان دهید.< <
آخرین های : تغذیه و تناسب اندام
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
بررسی گیاهان داروئی برای بارداری

بررسی گیاهان داروئی برای بارداری

خواه شما برای بارداری اقدام می کنید یا باردار هستید ، راه حل های گیاهی به علت قدمت شان مورد احترام و ایمن هستند. چندین گیاه دارویی به طور گسترده بوسیله ماماها توصیه می شود و برای استفاده در طول دوران بارداری ایمن و سالم تشخیص داده می شود. برخی دیگر بحث برانگیز هستند و هنوز در مورد استفاده از آنها شک و تردید وجود دارد. چهار گیاه زیر بهترین گیاهان دارویی در طول دوران بارداری به شمار می روند. بهتراست به میزان استاندارد از آنها استفاده کنید البته بستگی به وزن و قد و قامت خودتان دارد.

درمان گیاهی بیماری های اعصاب و روان

درمان گیاهی بیماری های اعصاب و روان

درمان تحریک پذیری اعمال عصبی، افسردگی یا دپرسیون عصبی و اضطراب توسط گیاهان دارویی...

راههای طلایی برای داشتن شکمی صاف و زیبا

راههای طلایی برای داشتن شکمی صاف و زیبا

اگر نگران این هستید که چرا تمرینات ورزشی روی اندامتان اثری ندارد ؟ شاید نکته ای را جا انداختید .در ابن مقاله چند راه ساده برای اثر بخشی بهتر برای شما تهیه کردیم...

رژیم غذایی آدریانا لیما چگونه است؟

رژیم غذایی آدریانا لیما چگونه است؟

رژیم غذایی آدریانا لیما دیوانه کننده است. آیا رژیم غذایی آدریانا لیما به شما کمک می کند که در طول دو هفته ده پوند وزن کم کنید؟آیا رژیم غذایی آدریانا لیما به شما کمک می کند که در طول سه روز ده پوند وزن کم کنید/.و آیا رژیم غذایی آدریانا لیما به شما کمک می کند که در طول یک ماه 20 پوند وزن کم کنید؟

ده غذای پرکالری که هیچ وقت نباید قبل از خواب بخورید

ده غذای پرکالری که هیچ وقت نباید قبل از خواب بخورید

همه ما می دانیم که نباید با شکم پر بخوابیم. بدن ما بعد از یک روز سخت در محل کار یا دانشگاه، نیاز به استراحت از فعالیت هایی دارد که بدن در طول روز انجام می دهد، و سیستم گوارشی نیز از این قاعده مستثنی نیست. همچنین خوردن وعده های چرب قبل از خواب می تواند سبب سوزش معده شود. با این حال اگر واقعا می خواهید قبل از خواب چیزی بخورید پس بهترین کار را کرده و وعده ای سبک بخورید، و حداقل دو تا سه ساعت قبل از رفتن به رختخواب غذا بخورید.