3 تیر 1394

فرزند دوم کیم کارداشیان در راه است

فرزند دوم کیم کارداشیان در راه است

کیم کارداشیان و کانیه وست به زودی صاحب یک فرزند دیگر می شوند؛ جنسیت این بچه به تازگی مشخص شده است.کیم کارداشیان و کانیه وست به زودی صاحب یک فرزند دیگر می شوند؛ جنسیت این بچه به تازگی مشخص شده است.
نورث وست قرار است صاحب یک برادر بشود.

کیم کارداشیان روز یکشنبه عکسی از کانیه وست در کنار نورث منتشر کرد و زیر ان این پیغام را گذاشت: لحظه هایی این چنین ارزشمند وقتی که با تو با تورها سفر می کنیم همان چیزی است که من به خاطرش زندگی می کنم. تو پدری خوب برای نورث هستی و تو بهترین پدر برای پسرمان که به زودی می آید نیز خواهی شد!


عجیب نیست که مردم از وقتی خبر بارداری کیم کارداشیان را شنیدند در مورد اسمی که قرار است روی این بچه بگذارند فکر کنند... اما مطمئنا اسم این پسر کوچولو South West نخواهد شد!
کیم کارداشیان در یک مصاحبه گفت که برخی از افراد فکر می کنند ما بعد از اینکه اسم دخترمان را North گذاشتیم اسم فرزند بعدی مان South خواهد شد. اما این احمقانه ترین و خنده دارترین انتخاب است.اما فقط بعضی از چیزها را می توانیم با قطعیت بگوییم: اینکه قرار است این پسر بسیار خوش لباس و خوش تیپ شود و یک خواهر بزرگ تر فوق العاده نیز دارد.
کانیه وست هم پدری خوش شانس است؛ او که امسال روز پدر را با دختر کوچکش جشن گرفت، سال دیگر جشن روز پدر را با دختر و پسر کوچولو برگزار خواهد کرد.


< <
آخرین های : اخبار هنرمندان
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

همه دوست دارند آنچه که سبب زیبایی همیشگی سوپرمدل ها شده را فهمیده و محصولاتی که برای حفظ زیبایی ظاهری شان استفاده می کنند را بشناسند. شش مدل محبوب ویکتوریا سکرت , جدیدا بعضی را رازهای زیبایی خود را افشا کرده اند. آنها فرشته های بی نقصی به نظر می رسند که روی صحنه قدم می گذارند و در زیر بخشی از رازهایی که سبب شده ظاهر سوپرمدل ها را داشته باشند آورده ایم.

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

شایعه شده که رابرت پتینسون هم به کریستین استوارت خیانت کرده و با افراد زیادی مثل مگان فاکس، نیکی رید، اشلی گرین، اریکا دوترا (در زمان های متفاوت)، کامیلا بل و امیلی د راوین نانسی بینگن همر ستاره تلویزیونی VH1، کیتلین کرونبرگ، شیا ماری (مدل بلوند)، سارا رومر و بالاخره یک دختر با نام مستعار Chateau Marmont رابطه داشته است.

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

خیلی سخت می شود درمورد این حقیقت که آنجلینا جولی یکی از زیباترین زنان و بهترین بازیگران جهان است بحث و مشاجره راه انداخت. با این حال او جزو خوش تیپ ترین بازیگران نیست. فقدان رنگ در کمد لباس هایش و طراحی لباس هایش بر روی فرش قرمز تنوع و جذابیت ندارد.

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

سارا شاهی با نام اصلی آهو جهانسوز شاهی از پدری ایرانی و مادری اسپانیایی در Euless، تگزاس به دنیا آمد. او رقصنده پیشین لیگ فوتبال ملی و از نوادگان شاه ایرانی قرن 19 است.