20 خرداد 1394

9 روش ارزان قیمت برای اینکه ظاهری شیک و گران قیمت به مبلمان خانه تان بدهید

9 روش ارزان قیمت برای اینکه ظاهری شیک و گران قیمت به مبلمان خانه تان بدهید

شما می توانید حتی بدون خرج کردن پول زیاد وسایل خانه خود را کمی شیک و کمی گران قیمت تر کنید. نصیحت ما به شما این است همیشه برای ست کردن وسایل خانه مجبور نیستید وسایل جدید بخرید...


شما مجبور نیستید مبلمان ارزان قیمت و خسته کننده خود را تحمل کنید! اگر از میز مبل، دراور و یا هر وسیله دیگر خانه خود خسته شده اید، راه حل شما در دستان ماست. شما می توانید حتی بدون خرج کردن پول زیاد وسایل خانه خود را کمی شیک و کمی گران قیمت تر کنید.  نصیحت ما به شما این است همیشه برای ست کردن وسایل خانه مجبور نیستید وسایل جدید بخرید. با ایده گرفتن از دستورهای زیر می توانید یک دکوراسیون جدید را تجربه کنید.

راحت ترین راه برای جدید کردن وسایل قدیمی و ساده رنگ کردن آنهاست.


با عوض کردن قسمت بالای تخت خود یک تخت جدید داشته باشید.


میزهای فلزی بادوام هستند، اما شاید ظاهر زیاد جالبی نداشته باشند. با کمک رنگ طلایی می توانید این میزها را کمی تغییر دهید.


درضمن مجبور نیستید کل یک وسیله را رنگ کنید. در اینجا فقط قسمت پایین طبقات به رنگ طلایی درامده و بنابراین تاثیر بصری بیشتری بر ما دارد.


دستگیره های جدید برای دراورهای کوچک تاثیر بزرگی دارد. خودتان به راحتی می توانید این کار را انجام دهید.


باز هم یک تغییر کوچک؛ با عوض کردن پایه های میز مبل می توانید میزی با ظاهر جدید داشته باشید.


یک روش دیگر برای تغییر دادن یک وسیله ای قدیمی در منزلتان این است که بخش هایی کوچک از آن را با رنگی متفاوت رنگ آمیزی کنید


اگر بلندپرواز تر هستید، طراحی ساده ای را روی کشوهای لباس کشیده و بعد رنگ آمیزی کنید.


آیا واقعا خیلی خلاق هستید؟ پس با داشتن کمی خلاقیت و دانستن کمی خیاطی می توانید میز قهوه ساده خود را تبدیل به یک نیمکت با رویه پارچه ای بکنید.

< <
آخرین های : دکوراسیون
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
ایده جالب: برای استفاده از وسایل بدون استفاده

ایده جالب: برای استفاده از وسایل بدون استفاده

آیا وقتی به جارختی خود نگاه می کنید احساس رضایت ندارید؟ خوب یک نفس عمیق بکشید و دوباره نگاه کنید. فقط به خاطر اینکه فکر می کنید لباس هایتان خسته کننده شده اند انها را دور نریزید. دوستانتان را صدا زده و ازشان بخواهید ایده های خوب و کاربردی شان برای ساخت وسایل دست ساز را بهتان بگویند تا بهتان کمک کنند از لباس های کهنه تان دوباره استفاده کنید.

12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

شما علاوه بر تزئین کردن درب و طاقچه بالای شومینه برای 14 فوریه ممکنه بخواهید نگاهی هم به کارهای دستی مخصوص این ماه بیندازید. ما برای کمک کردن به شما 12 نمونه از دکور روز ولنتاین را برای شما آماده کرده ایم. اینها بامزه، خلاقانه و فوق العاده رمانتیک هستند. پس خانه تان را با تزئینات آراسته کنید و مطمئن باشید بیشتر از قبل عشق را احساس خواهید کرد، من این را تضمین می کنم.

12 وسیله خلاقانه برای بالکن خانه تان

12 وسیله خلاقانه برای بالکن خانه تان

همه مردم دوست ندارند برای غذا خوردن در فضای باز به پارک بروند. چون در پارک آدم های زیادی هستند، سر و صدا زیاد است، و سگ ها ممکن است همبرگرتان را بدزدند که این خودش یک مانع است. اگر شما بیشتر از ظاهر باربیکیو تابستانی در آرامش خانه تان لذت می برید، پس یک گریل می خواهید. با این حال اگر بالکن کوچکی دارید که نمی خواهید راه رفت و آمد را با یک وسیله فلزی سنگین بگیرید، پس این نوع طراحی برایتان ایده ال است.

بهترین ایده ها برای آینه های حمام و دستشویی

بهترین ایده ها برای آینه های حمام و دستشویی

حمام و دستشویی های روشن و مجلل همان چیزی است که همه خواهانش هستند. اگر حمام و دستشویی شما حس وضفای خاصی ندارد شما می توانید با گذاشتن چندین آینه مدرن زیبا به آن حال و هوای مدرن بدهید. آینه های حمام می توانند به شما کمک کنند راحت تر آماده شوید و حسی از عظمت و شکوه به حمام شما هدیه میکنند.

12 مدل پریز خلاقانه

12 مدل پریز خلاقانه

در اینجا یک پروژه جالب از مردی ژاپنی را می بینید که خیلی باسلیقه پریزهای برق را در خانه اش مخفی کرده است. اینها درهای کشویی هستند که از چوب ساخته شده اند. این کار ایده خوبی برای کسانی است که به ندرت از پریزها استفاده می کنند. او کارهای دکوری دیگری نیز انجام داده مثل یک صفحه Shoji که از وسط باز می شود و یک درب کشویی تکی شبیه درهای کوچک بالایی.