10 آذر 1393

5 روش برای اینکه با کمترین هزینه یک اتاق را شیک کنیم

5 روش برای اینکه با کمترین هزینه یک اتاق را شیک کنیم

تغییر دادن دکورسیون داخلی لزوما نیازمند به خرج کردن پول زیاد نیست. خواه شما ترجیح دهید پولتان را در بانک نگه دارید یا آرزو داشته باشید راه حل های خلاقانه را وارد کار کنید...

تغییر دادن دکورسیون داخلی لزوما نیازمند به خرج کردن پول زیاد نیست. خواه شما ترجیح دهید پولتان را در بانک نگه دارید یا آرزو داشته باشید راه حل های خلاقانه را وارد کار کنید، تغییر دادن خانه درصورتیکه که پولتان را پس انداز می کنید می تواند مثل یک گنج یا جایزه باشد. از درست کردن فضای مخصوص خود، تا پیدا کردن نورپردازی جالب یا استفاده هدف دار کردن از وسایلی که تازه یافته اید، این حقه ها و روش ها را در نظر بگیرید تا بتوانید بدون دست زدن به حساب بانکی خود اتاقی شیک داشته باشید.

آشپزخانه را نورانی کنید
 آیا چیزی می تواند به اندازه یک جعبه لامپ فلورسنت در سقف آشپرخانه تان آن را شیک و امروزی کند؟ اگر از ابتدا در سقف آشپزخانه تان جایگاه هایی برای نصب لامپ های هالوژن ایجاد کرده باشند که خیلی خوش شانس هستید! خواه از این امکانات استفاده کنید و یا اگر فقط یک لوستر پرنور در آشپرخانه نصب کنید به هر حال با آوردن نور به آشپزخانه بدون خرج کردن پول خیلی زیاد آن را شیک کرده اید.


طراحی های خارج از عرف انجام دهید
 یک در مشکی در ورودی خانه هم غیرمنتظره و هم شیک است.
با حقه های طراحان دیگر آشنا شوید- مثل استفاده از در مشکی داخل خانه به جای رنگ سفید استاندارد- یا اضافه کردن گچ بری ها به دور پنجره و در برای کم کردن از فضاهای سرزنده و باروح.  به زودی شما استاد خلق اتاق های شیک و مدرن با مخارج پایین می شوید.جزئیات را به خانه بیاورید

 کوسن های پر نقش و نگار راحت ترین کالایی است که می توانید برای لوکس کردن به پذیرایی اضافه کنید
گاهی اوقات حتی اگر مبلمان شیکی نداشته باشید با اضافه کردن کوسن های پر زرق و برق می توانید ظاهر شیک تری به آنها بدهید. با اضافه کردن چند کوسن پر نقش و نگار به مبلمان ساده خود می توانید با صرف پول خیلی کم ورودی اتاق نشیمن خود را خیلی تغییر دهید.


عوض کردن کارآیی مبلمان

 تغییر دادن مبلمان سریع ترین راه برای جدید کردن دکوراسیون یک اتاق  است.
تغییر دادن کارآیی مبلمان و تزئینات وابسته به آن برای خلق فضای شخصی خود یکی از بهترین و ارزان ترین روش ها برای تغییر دکوراسیون بدون هزینه است. مثلا می توانید مبلمان های قدیمی را به یک اتاق متفاوت ببرید یا از آنها برای هدف های دیگر استفاده کنید. مثلا می توانید میزهای  چرخ دار کوچک مخصوص آشپزخانه را به عنوان میز عسلی استفاده کنید. با این کارها می توانید بدون خرج کردن هیچ پولی به نتایج جالبی برسید.

رنگ ها را عوض کنید
 وجود تخته سیاه در کنار رنگ قرمز آلبالویی کابیت ها به اشپزخانه روح بخشیده است.
بازسازی کردن آشپزخانه خیلی گران تمام می شود،  اما نه برای صاحب خانه های اقتصادی که کمی هم خلاقیت دارند. خوب حالا فکر کنید که با وسایلی که دارید و چند قوطی رنگ چه کارهایی می توانید بکنید. در اینجا رنگ دربهای کابینت ها قرمز شده و به جای در دو عدد از کابینت ها تخته سیاه قرار داده شده است.


< <
آخرین های : دکوراسیون
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
ایده جالب: برای استفاده از وسایل بدون استفاده

ایده جالب: برای استفاده از وسایل بدون استفاده

آیا وقتی به جارختی خود نگاه می کنید احساس رضایت ندارید؟ خوب یک نفس عمیق بکشید و دوباره نگاه کنید. فقط به خاطر اینکه فکر می کنید لباس هایتان خسته کننده شده اند انها را دور نریزید. دوستانتان را صدا زده و ازشان بخواهید ایده های خوب و کاربردی شان برای ساخت وسایل دست ساز را بهتان بگویند تا بهتان کمک کنند از لباس های کهنه تان دوباره استفاده کنید.

12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

شما علاوه بر تزئین کردن درب و طاقچه بالای شومینه برای 14 فوریه ممکنه بخواهید نگاهی هم به کارهای دستی مخصوص این ماه بیندازید. ما برای کمک کردن به شما 12 نمونه از دکور روز ولنتاین را برای شما آماده کرده ایم. اینها بامزه، خلاقانه و فوق العاده رمانتیک هستند. پس خانه تان را با تزئینات آراسته کنید و مطمئن باشید بیشتر از قبل عشق را احساس خواهید کرد، من این را تضمین می کنم.

12 وسیله خلاقانه برای بالکن خانه تان

12 وسیله خلاقانه برای بالکن خانه تان

همه مردم دوست ندارند برای غذا خوردن در فضای باز به پارک بروند. چون در پارک آدم های زیادی هستند، سر و صدا زیاد است، و سگ ها ممکن است همبرگرتان را بدزدند که این خودش یک مانع است. اگر شما بیشتر از ظاهر باربیکیو تابستانی در آرامش خانه تان لذت می برید، پس یک گریل می خواهید. با این حال اگر بالکن کوچکی دارید که نمی خواهید راه رفت و آمد را با یک وسیله فلزی سنگین بگیرید، پس این نوع طراحی برایتان ایده ال است.

بهترین ایده ها برای آینه های حمام و دستشویی

بهترین ایده ها برای آینه های حمام و دستشویی

حمام و دستشویی های روشن و مجلل همان چیزی است که همه خواهانش هستند. اگر حمام و دستشویی شما حس وضفای خاصی ندارد شما می توانید با گذاشتن چندین آینه مدرن زیبا به آن حال و هوای مدرن بدهید. آینه های حمام می توانند به شما کمک کنند راحت تر آماده شوید و حسی از عظمت و شکوه به حمام شما هدیه میکنند.

12 مدل پریز خلاقانه

12 مدل پریز خلاقانه

در اینجا یک پروژه جالب از مردی ژاپنی را می بینید که خیلی باسلیقه پریزهای برق را در خانه اش مخفی کرده است. اینها درهای کشویی هستند که از چوب ساخته شده اند. این کار ایده خوبی برای کسانی است که به ندرت از پریزها استفاده می کنند. او کارهای دکوری دیگری نیز انجام داده مثل یک صفحه Shoji که از وسط باز می شود و یک درب کشویی تکی شبیه درهای کوچک بالایی.