8 آبان 1393

کمبود خواب چه بر سر شما می آورد؟

کمبود خواب چه بر سر شما می آورد؟

زمانیکه تحقیقات و یافته های اخیر دانشمندان نشان داد که 7 ساعت خواب در شبانه روز می تواند از 8 ساعت مفیدتر باشد، بهانه ای برای بستن چشم برای لحظه ای بیش از آن قبول نبود.

زمانیکه تحقیقات و یافته های اخیر دانشمندان نشان داد که 7 ساعت خواب در شبانه روز می تواند از 8 ساعت مفیدتر باشد، بهانه ای برای بستن چشم برای لحظه ای بیش از آن قبول نبود.یکی از بهترین فواید خواب متعادل این است که روند پیر شدن به تعویق می افتد. در یکی از تحقیقاتی که به صورت ویدئو منتشر شده است 4 فرد که از کمبود خواب رنج می برند نشان داده شده اند که این مقدار ناکافی خواب چه تاثیرات وحشتناکی روی آنها به جود آورده است.


درحالیکه تجربه آرایشی این ویدئو ممکن است به اندازه کافی ترسناک باشد اما توجهات بیشتر روی 8 ساعت خواب شبانه است ، تست این مسئله را تایید می کند.در تحقیق دیگری دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که مقدار ناکافی خواب علامات پیرشدن پوست را افزایش داده و روند احیاء مولکول های پوستی را بخاطر آسیب دیدن از استرس های محیط و نور آفتاب آهسته تر می کند .

در تحقیق دیگری آمده است افرادی که از کمبود خواب رنج می برند دارای چروک های بیشتری در گوشه های چشم خود هستند همچنین چشم های قرمز و متورمی دارند وحلقه های سیاهی زیر چشم هایشان به چشم می خورد. کمبود خواب همچنین با روند سلامت پوست، چین و چروک های بیشتر در ناحیه چشم و دور لب ها به طور مستقیم در ارتباط است.به علاوه، این افراد نسبت به کسانی که به طور نرمال می خوابند ناراحت تر هستند و چهره شان شادابی دیگر افراد را ندارد.

< <
آخرین های : اخبار و تازه های پزشکی
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
بررسی گیاهان داروئی برای بارداری

بررسی گیاهان داروئی برای بارداری

خواه شما برای بارداری اقدام می کنید یا باردار هستید ، راه حل های گیاهی به علت قدمت شان مورد احترام و ایمن هستند. چندین گیاه دارویی به طور گسترده بوسیله ماماها توصیه می شود و برای استفاده در طول دوران بارداری ایمن و سالم تشخیص داده می شود. برخی دیگر بحث برانگیز هستند و هنوز در مورد استفاده از آنها شک و تردید وجود دارد. چهار گیاه زیر بهترین گیاهان دارویی در طول دوران بارداری به شمار می روند. بهتراست به میزان استاندارد از آنها استفاده کنید البته بستگی به وزن و قد و قامت خودتان دارد.

5 استفاده عجیب از سیر که تاکنون نمی دانستید!

5 استفاده عجیب از سیر که تاکنون نمی دانستید!

ترکیبات فعال در سیر با اسید آراشیدونیک تعامل داشته یک اسید چرب امگا در گوست وابسته با پسوریازیس ایجاد می کند. روغن سیر می تواند مستقیما روی نواحی با دوبار استفاده در روز تاثیر بگذارد.

5 قاعده کلی برای داشتن پوستی شفاف

5 قاعده کلی برای داشتن پوستی شفاف

بدون شک داشتن پوستی‌ سالم و شفاف از آرزوهای هر خانومیست.. این مقاله که بر اساس آخرین مقالات مجله پر طرفداره پوست و زیباییی Allure تهیه شده , ۵ قاعده اصلی‌ برای شفاف سازیِ پوست و درمان آکنه را به شما یاد میدهد....

پوستی زیبا با ماسک خیار

پوستی زیبا با ماسک خیار

پوست، علاوه بر زیبایی از ورود هرگونه آسیبی به اعضای داخلی و خارجی بدن محافظت می کند. حدود ۹۰درصد از وزن خیار را آب تشکیل می دهد و به این خاطر به عنوان یک خنک کننده به کار می رود.

چگونه بدون ورزش کالری بسوزانیم..

چگونه بدون ورزش کالری بسوزانیم..

اگرچه ورزش یکی‌ از راه‌های بسیار خوب برای سوزاندنِ کالری و تناسب اندام شما می‌باشد با این وجود راه‌های دیگری نیز برای سوزاندنِ چربی‌ اضافه بدن شما وجود دارد به عنوان مثال برخی‌ از مواد غذایی میتوانند تا حد زیادی با افزایش متابولیسم و سوخت و ساز بدن شما به این پروسه کمک کنند ..