24 شهریور 1393

20 حقیقت جالب در مورد کریستین استوارت

20 حقیقت جالب در مورد کریستین استوارت

کریستین استوارت متولد 9 آپریل 1990 که اکنون 24 ساله است با بازیگری در مجموعه فیلم های گرگ و میش به شهرت رسید.

کریستین استوارت متولد 9 آپریل 1990 که اکنون 24 ساله است با بازیگری در مجموعه فیلم های گرگ و میش به شهرت رسید. او همچنین بخشی از تعداد زیادی فیلم های مستقل مثل اتاق ترس، سخنرانی، Zathura ، پیام رسانان، Adventureland و غیره بوده است. این بازیگر جدیدا برای بازی در فیلم جدیدش موهایش را به رنگ نارنجی دراورده است.
حتما همه شما در مورد رابطه عاشقانه اش با رابرت پتینسون و عاقبت این رابطه را می دانید. در این متن حقایقی از زندگی کریستین استوارت را می نویسیم که احتمالا نمی دانستید.


1
. اسم مستعار کریستین خصوصا در رسانه ها K-Stew است.

2. او در یک تئاتر مدرسه ای به وسیله آژانس استعدادیابی کشف شد. کریستین بعدها در Wild and The Runaways اجرا داشت.

3. مایکل آنگارانو از فیلم Will & Grace عشق سابق او است.4. او در فیلم اتاق ترس جایگزین Hayden Panettiere شد و در کنار جودی فاستر بازی کرد.

5. کریستین استوارت سه سال مدوام از 2003 تا 2005 نامزد جایزه هنرمند جوان شد ولی هیچ وقت جایزه را نبرد.

6. Emile Hirsch بعد از همبازی شدن با کریستین استوارت در فیلم «به سوی طبیعت وحشی» خیلی تحت تاثیر بازی او قرار گرفت و به تهیه کنندگان فیلم گرگ و میش پیشنهاد داد از کریستین در فیلم ها اس
تفاده کنند.


7. رنگ طبیعی چشم های کریستین سبز است، اما برای فیلم های گرگ و میش از لنز قهوه ای استفاده کرد.

8. کریستین استوارت و رابرت پتینسون وقتی صحنه های رمانتیک خود را بازی می کردند به فیلم آخرین تانگو در پاریس سال 1972 رجوع می کردند.

9. محبوب ترین صحنه گرگ و میش از نظر کریستین جایی است که جیکوب بلک (تیلور لانتر) بدون پیراهن جلوی پدر بلا می ایستد.

10. کریستین استوارت بعد از تمام شدن فیلم های گرگ و میش حلقه ازدواجی که ادوارد کولن یا رابرت پتینسون به او داده بود را برای خود نگه داشت.11. اما محبوب ترین فیلم خون آشامی از نظر کریستین استوارت فیلم های گرگ و میش نیست، بلکه او فیلم پسران گمشده سال 1987 را دوست دارد.

12. کریستین جشن تولد 19 سالگی اش را زمان فیلمبرداری فیلم افسانه گرگ و میش:  ماه جدید جشن گرفت، که تصادفا این روز مصادف بود با سالگرد 18 سالگی او روی صحنه.

13. او فیلمساز برزیلی والتر سالز و شان پن بازیگر را تحسین می کند.14.
استوارت حیوانات خانگی را خیلی دوست دارد. اگرچه شخصیت بلا روی صحنه یک خون آشام را به گرگینه ترجیح داد، اما در زندگی واقعی او صاحب دو سگ گرگی به نام های جک و جیلی است، همچنین سه سگ دیگر و یک گربه به نام جلا دارد.

15. کریستین گربه خانگی اش را با خود سر صحنه فیلمبرداری می برد. برای همین یکبار زمان ساخت فیلم Messengers این گربه حدود 6 ماه را در یک منطقه دورافتاده در کانادا زندگی کرد.

16 . اگرچه او باید از استفانی مایر نویسنده به خاطر گرگ و میش متشکر باشد، اما استفانی نویسنده محبوب استوارت نیست. او در عوض بیشتر به نویسنده کتاب های علمی تخیلی کورت ونه گات علاقه دارد. در حقیقت کریستین استوارت قبل از اینکه برای این فیلم انتخاب شود هیچ وقت کتاب های گرگ و میش را نخوانده بود.17. زمانیکه در نقش جوان جت در فیلم The Runaways بازی کرد، گیتار زدن را یاد گرفت و شش اهنگ برای فیلم ضبط کرد.

18. کریستین استوارت سال 2010 از طرف مجله آنلاین FHM در لیست جذاب ترین زنان سال رتبه 3 را کسب کرد.

19. در سال2011 هم کریستین استوارت و رابرت پتینسون در لیست ثروتمندترین زوج های فوربس رتبه 5 را به دست آوردند.20. کریستین استوارت عاشق موج سواری است و به عکاسی نیز علاقه دارد. او هم گیتار برقی  هم آکوستیک و همچنین ترومپت می زند.
< <
آخرین های : اخبار هنرمندان
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

همه دوست دارند آنچه که سبب زیبایی همیشگی سوپرمدل ها شده را فهمیده و محصولاتی که برای حفظ زیبایی ظاهری شان استفاده می کنند را بشناسند. شش مدل محبوب ویکتوریا سکرت , جدیدا بعضی را رازهای زیبایی خود را افشا کرده اند. آنها فرشته های بی نقصی به نظر می رسند که روی صحنه قدم می گذارند و در زیر بخشی از رازهایی که سبب شده ظاهر سوپرمدل ها را داشته باشند آورده ایم.

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

شایعه شده که رابرت پتینسون هم به کریستین استوارت خیانت کرده و با افراد زیادی مثل مگان فاکس، نیکی رید، اشلی گرین، اریکا دوترا (در زمان های متفاوت)، کامیلا بل و امیلی د راوین نانسی بینگن همر ستاره تلویزیونی VH1، کیتلین کرونبرگ، شیا ماری (مدل بلوند)، سارا رومر و بالاخره یک دختر با نام مستعار Chateau Marmont رابطه داشته است.

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

خیلی سخت می شود درمورد این حقیقت که آنجلینا جولی یکی از زیباترین زنان و بهترین بازیگران جهان است بحث و مشاجره راه انداخت. با این حال او جزو خوش تیپ ترین بازیگران نیست. فقدان رنگ در کمد لباس هایش و طراحی لباس هایش بر روی فرش قرمز تنوع و جذابیت ندارد.

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

سارا شاهی با نام اصلی آهو جهانسوز شاهی از پدری ایرانی و مادری اسپانیایی در Euless، تگزاس به دنیا آمد. او رقصنده پیشین لیگ فوتبال ملی و از نوادگان شاه ایرانی قرن 19 است.