19 شهریور 1393

آرایش شبانگاهی برای خانم هایی با موهای خاکستری

آرایش شبانگاهی برای خانم هایی با موهای خاکستری

زمانیکه موهای شما خاکستری رنگ می شوند، رنگ هایی که زمانی به چهره شما می آمد و شما را جذاب نشان می داد شاید دیگر تاثیر گذشته را نداشته باشد. شما باید با ظاهر جدیدتان رنگ ها و آرایشی جدید خلق کنید...

زمانیکه موهای شما خاکستری رنگ می شوند، رنگ هایی که زمانی به چهره شما می آمد و شما را جذاب نشان می داد شاید دیگر تاثیر گذشته را نداشته باشد. شما باید با ظاهر جدیدتان رنگ ها و آرایشی جدید خلق کنید مخصوصا برای مهمانی های شبانگاهی. تاکید بیشتر در اطراف چشم ها کلید موفقیت در آرایش است. آرایش روی لب ها و گونه ها باید روشن تر و دارای جذابیت بیشتری باشد. در این مقاله 8 مرحله برای یک آرایش شبانگاهی برای خانمهایی با موهای خاکستری ارائه می کنیم:

 

مرحله اول:
برای روشن تر کردن زیر چشم ها از یک کانسیلر استفاده کنید.

مرحله دوم: یک پنکیک روشن برداشته و به سر انگشتانتان بزنید و از آن برای روشن کردن پوست تان استفاده کنید. پنکیکی با زیرساخت زرد رنگ که هرگونه جوش یا نقاط قرمز در صورت شما را بپوشاند، همچنین با این پنکیک می توانید خطوط دورلب تان را نیز از بین ببرید.

مرحله سوم:
زمانیکه موهای شما رو به خاکستری شدن رفت، ابروهایتان نیز به تدریج تغییر رنگ می دهند. برای آرایش آنها می توانید از سایه ابرو وسایه چشم استفاده کنید و با برس ابرو آن را پخش کنید. برای مدل ما یک سایه ابرو نرم قهوه ای رنگ استفاده شده اما به گونه ای که رنگ آن طبیعی به نظر برسد.

مرحله چهارم: سایه چشم نرم، به خوبی به شما کمک می کند که آرایشی طبیعی تر داشته باشید. از یک رنگ پایه برای خطوط پایینی استفاده کنید و زیر ابروها را رنگ روشن بکار ببرید. سپس یک سایه نه چندان روشن برداشته و به خطوط پایینی ابرو بزنید تا عمق بیشتری به آن ببخشید. یک سایه عاجی رنگ با خاکستری مایل به قهوه ای می تواند ترکیب مناسبی باشد.مرحله پنجم:
پلک بالای چشم خود را با یک مداد چشم یا خط چشم یک خط نازکی بکشید. سپس با یک خط چشم پودری روی آن بکشید تا آن را محو و پخش کنید. اگر دوست دارید که پلک پایینی چشم خود را نیز یک خط بکشید می توانید از یک خط چشم نرم استفاده کنید. تاکید بیشتر بر چشم ها بهترین آرایش برای خانمهایی است که موهای خاکستری رنگ دارند، چراکه چشم ها درمقابل موهای روشن جذابیت خاصی از خود نشان می دهند.

مرحله ششم:
آرایش چشم خود را با یک ریمل مشکی رنگ به اتمام برسانید. چندین بار ریمل را به مژه هایتان بکشید تا خوب رنگ بگیرند.

مرحله هفتم: از یک رژگونه روشن براق برای رنگ دادن به گونه های تان استفاده کنید.رنگ گل بهی می تواند جذابیت خاصی در مقابل موهای خاکستری شما داشته باشد.

مرحله هشتم:
یک رنگ زیبای رژ لب که آنهم براق باشد که مانند گل رز زیبایی موهای خاکستری شما را دو چندان کند.این رنگی است که برای مهمانی های شبانه بسیار کاربرد دارد.
< <
آخرین های : پوست و زیبایی
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
هشت ماده غذایی که باعث براق شدن پوست شما می شوند

هشت ماده غذایی که باعث براق شدن پوست شما می شوند

کرم های گران قیمت خود را برای مدتی کنار گذاشته و بطور طبیعی از پوستتان محافظت کنید. خانم وانا جیمز متخصص تغذیه بهترین خوراکی ها را که برای پوست مفید است به شما معرفی می کند.

4 ترفند برای کشیدن خط چشم که هر خانمی باید آن را بداند!

4 ترفند برای کشیدن خط چشم که هر خانمی باید آن را بداند!

اگر می خواهید خط چشم تان اثر ماندگارتری روی چشمان تان داشته باشد با یک مداد چشم اول زیر چشم تان را خط بکشید اجازه دهید رنگ آن تا خط مژگان تان پیش برود و سپس روی آن کمی سایه پودری به همان رنگ بزنید تا خط چشم تاثیرگذارتری داشته باشید.

 فواید گوجه فرنگی برای پوست

فواید گوجه فرنگی برای پوست

مصرف گوجه فرنگی بدلیل منبع غنی لیکوپین که اثری آنتی اکسیدان دارد و همانند کرم ضد آفتاب در پوست عمل می کند ، به همه توصیه می شود. لیکوپین با سلول های آسیب دیده مبارزه کرده و اثرات قرمزی پوست را از بین می برد و خاصیت ضد پیری دارد.توصیه می شود که هر نفر روزانه حدود 16 میلی گرم لیکوپین مصرف کند زیرا اینکار باعث می شود رادیکالهای آزاد درون بدن کاهش یافته و در نتیجه باعث حفظ رطوبت بدن شود. و نیازی نیست تا پولی که به سختی بدست می آورید را صرف هزینه های گزاف پاکسازی پوست انجام دهید.

روش صحیح آرایش برای انواع مختلف چشم

روش صحیح آرایش برای انواع مختلف چشم

وقتی که قرار است آرایش کنیم همه ما یک هدف داریم؛ اینکه چشمانمان را درشت تر و درخشان تر درست کنیم. پس Mia Silverio هنرمند آرایشگر بهمان یاد می دهد با توجه به فرم چشم چگونه سایه بزنیم و خط چشم بکشیم.

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

حالت دادن موهای فر بلند مانند صاف کردن یک پیراهن آهن زده است . شما نیاز به سیستم حرارتی کمی مرطوب کنندهه و کمی کرم ثابت کننده دارید. ابتدا از مرطوب کننده آغاز کنید که بتوانید موهایتان را نرم کنید ، یک شامپو و نرم کننده نیز می تواند کمک ساز باشد.