11 مرداد 1393

چه رنگ لباسی بیشتر به من می آید؟

چه رنگ لباسی بیشتر به من می آید؟

این حرف به معنای آن نیست که همیشه باید از میان چند گزینه محدود انتخاب کنید. اینها راهنمای شما هستند نه قوانین خرید!به هر حال، این قوانین به شما نشان می دهند که....

برای انتخاب بهترین لباسی که به شما می آید ، لباسی که زیبایی طبیعی به شما می دهد بهتر است اول از خودتان بپرسید چه رنگی واقعا به زمینه پوست ، رنگ چشم و موهایتان می آید. با انتخاب بهترین رنگی مناسب با چهره تان می توانید استایل بی نظیری داشته باشید که هر روز شما را جذاب تر نشان دهد.


درک کردن رنگ ها

شاید شما هم دچار این مشکل شده باشید که تاب یا بلوزی که خریده اید آنقدرها هم که فکر می کردید و انتظارش را داشتید به شما نمی آید.اگر رنگ گرمی دارید و بلوزتان فیروزه ای است باید بدانید که این رنگ یکی از بهترین رنگ هایی است که می توانید انتخاب کنید. زمانیکه بدانید چه رنگهایی به پوست شما می آید بهتر می توانید خرید کنید.

این حرف به معنای آن نیست که همیشه باید از میان چند گزینه محدود انتخاب کنید. اینها راهنمای شما هستند نه قوانین خرید!به هر حال، این قوانین به شما نشان می دهند که بهترین رنگ برای لباس شما کدام رنگ می تواند باشد. اینها رنگ هایی هستند که را شاداب و سرزنده نشانتان می دهند.
شما باید از اطلاعات تازه ای که بدست آورده اید استفاده کنید.با استفاده از این قوانین لباس و ظاهر و صورت شما همیشه هارمونی شگفت انگیزی خواهد داشت.
 

روش ها و ترفندها
با هماهنگ کردن رنگ ها با یکدیگر می توانید بهترین پوشش را برای داشتن یک ظاهر طبیعی و زیبا خلق کنید:
-    جین همیشه با انواع رنگ ها هماهنگی خوبی دارند، ظاهری شیک که براحتی قابل دسترسی است. خانم هایی که پوست روشن دارند می توانند جین خود را با تاپ صورتی یا طلایی ست کنند و خانم هایی که پوست گرمی دارند با پوشیدن تاپ و بلور قرمز با جین تیره و کفش های پاشنه بلند غوغا به پا می کنند.
-    خودتان را در استفاده از رنگ های روشن محدود نکنید.پوشیدن رنگ های روشن می تواند زیبایی درونی شما را بیشتر نشان دهد.
-    اگر دامن یا شلوار کرباسی رنگی دارید که خیلی هم دوستش دارید اما شما با پوشیدن آن در زمره خانمهای خوش پوش به نظر نمی رسید می توانید آن را با یک تاپ جذب زیبا و مناسب نشان دهید.
-    در آخر از آرایش و انداختن جواهرات برای تکمیل لباس های زیبا و هماهنگ خود استفاده کنید.


رنگ های مکمل انتخاب کنید
اطلاع از اینکه چه رنگهایی به پوست شما می آید و انتخاب لباس ها بر این اساس می تواند تاثیر مهمی روی ظاهر و احساس شما داشته باشد. همچنین می تواند راهنمای خوبی برای خرید شما باشد به این ترتیب شما استرس کمتری تجربه کرده و وقت و هزینه کمتری برای این کار می پردازید.زمانیکه شما لباس هایی با رنگ هایی بپوشید که به پوست شما می آید به جای اینکه تضاد عجیبی با آن داشته باشد ظاهر جذابتری داشته و همچنین از خود و ظاهرتان احساس بهتری خواهید داشت.


< <
آخرین های : مد و لباس
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
چگونه یک دختر خوش تیپ باشید؟

چگونه یک دختر خوش تیپ باشید؟

امروز به یکی از مهم ترین سوال های دخترها پاسخ می دهیم، چگونه خوش تیپ باشیم؟ متن زیر بخوانید و جواب سوالتان را پیدا خواهید کرد! خوش تیپ بودن به سادگی پول زیاد خرج کردن و خرید مارک های معروف و همیشه لباس مارک پوشیدن نیست. برای خلق کردن سبک خود فقط باید چشمی برای دیدن جزئیات و کمی خلاقیت داشته باشید. قانون طلایی مد این است که طوری دیده شوید که احساس راحتی و اعتماد به نفس داشته باشید و لباس هایتان شبیه لباس های تقلبی نباشد.

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

حالت دادن موهای فر بلند مانند صاف کردن یک پیراهن آهن زده است . شما نیاز به سیستم حرارتی کمی مرطوب کنندهه و کمی کرم ثابت کننده دارید. ابتدا از مرطوب کننده آغاز کنید که بتوانید موهایتان را نرم کنید ، یک شامپو و نرم کننده نیز می تواند کمک ساز باشد.

 25 ایده برای درست کردن موی دخترهای کوچک

25 ایده برای درست کردن موی دخترهای کوچک

در این پست 25 نوع مدل موی دوست داشتنی برای دختر بچه های شیرین شما داریم. حتی یکی از این مدل ها هم می تواند ظاهر فرزند شما را کاملا عوض کند! هر مادری سعی می کند ظاهر فرزندش بهترین باشد. چه دختر شما بخواهد برای گردش بیرون برود، یا به جشن تولد یا مهمانی دیگری برود، این مدل موها همه انتخاب های عالی برای دختران کوچک است. آیا یک مدل موی فریبنده یا شاید هم یک مدل ساده را برای دختر کوچکتان امتحان کرده اید؟ ما 25 نمونه برایتان داریم، نگران نباشید. شما فقط باید مدل های ما را ببینید و برای فردا از آنها الهام بگیرید. دخترها با این مدل های خلاقانه و خاص خیلی بامزه و مثل فرشته ها می شوند.

بهترین و بدترین تیپ های بازیگران در فرش قرمز اسکار 2014

بهترین و بدترین تیپ های بازیگران در فرش قرمز اسکار 2014

اگرچه غیرممکن است که آنجلینا جولی در لباسی بد دیده شود، اما لباس ماکسی Elie Saab که او در بزرگ ترین مراسم امسال بر تن کرده کاملا متفاوت با ظاهر همیشگی او بود...