3 مرداد 1393

اگر از شلوارک جین خود خسته شده اید با این روش آن را تغییر دهید

اگر از شلوارک جین خود خسته شده اید با این روش آن را تغییر دهید

همه ما شلوارک های جین در خانه داریم که برایمان تکراری و خسته کننده شده اند و اصلا استفاده شان نمی کنیم. حالا وقت آن رسیده که شلوارک خود را از کمد در اورده....

همه ما شلوارک های جین در خانه داریم که برایمان تکراری و خسته کننده شده اند و اصلا استفاده شان نمی کنیم. حالا وقت آن رسیده که شلوارک خود را از کمد در اورده و با این تزئینات یک مدل جدید درست کنید. در اینجا درست کردن شلوارکی با پرچم آمریکا را آموزش می دهیم.

وسایلی که نیاز دارید:
یک عدد شلوارک جین (هرچه بیشتر پاره باشد بهتر است)
رنگ پارچه سفید و قرمز
قلم موی سر تخت
مقوا
چسب کاغذی
چسب حرارتی
قیچی و گل میخ


مرحله 1: روی مقوا شابلونی به شکل ستاره درست کنید.

مرحله 2.
چند ردیف چسب کاغذی را به صورت موازی در طرف دیگر شلوارک بچسبانید.

مرحله 3:
قسمت هایی که  خالی از چسب کاغذی است را با رنگ سفید رنگ کنید.

مرحله 4:
چسب کاغذی ها را بکنید و قسمت های باقی مانده را قرمز کنید. ما بهتان گفتیم که ابتدا رنگ سفید را بزنید چون هنگام رنگ کردن با قلم مو آنقدر تسلط ندارید و تنها شما می توانید درز و رخنه ها را با رنگ قوی تر پر کنید.

مرحله 5:
در نیمه دیگر شلوار ستاره های سفید را با استفاده از شابلونی که درست کرده اید نقاشی کنید.

مرحله 6:
درست بالای جیب گل میخ های مورد علاقه خود را با کمک چسب حرارتی بچسبانید. تا کمی جلوه به شلوارک خود بدهید.

شما با این 6 مرحله ساده می توانید یک شلوارک جدید مد روز داشته باشید!
< <
آخرین های : مد و لباس
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
چگونه یک دختر خوش تیپ باشید؟

چگونه یک دختر خوش تیپ باشید؟

امروز به یکی از مهم ترین سوال های دخترها پاسخ می دهیم، چگونه خوش تیپ باشیم؟ متن زیر بخوانید و جواب سوالتان را پیدا خواهید کرد! خوش تیپ بودن به سادگی پول زیاد خرج کردن و خرید مارک های معروف و همیشه لباس مارک پوشیدن نیست. برای خلق کردن سبک خود فقط باید چشمی برای دیدن جزئیات و کمی خلاقیت داشته باشید. قانون طلایی مد این است که طوری دیده شوید که احساس راحتی و اعتماد به نفس داشته باشید و لباس هایتان شبیه لباس های تقلبی نباشد.

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

 25 ایده برای درست کردن موی دخترهای کوچک

25 ایده برای درست کردن موی دخترهای کوچک

در این پست 25 نوع مدل موی دوست داشتنی برای دختر بچه های شیرین شما داریم. حتی یکی از این مدل ها هم می تواند ظاهر فرزند شما را کاملا عوض کند! هر مادری سعی می کند ظاهر فرزندش بهترین باشد. چه دختر شما بخواهد برای گردش بیرون برود، یا به جشن تولد یا مهمانی دیگری برود، این مدل موها همه انتخاب های عالی برای دختران کوچک است. آیا یک مدل موی فریبنده یا شاید هم یک مدل ساده را برای دختر کوچکتان امتحان کرده اید؟ ما 25 نمونه برایتان داریم، نگران نباشید. شما فقط باید مدل های ما را ببینید و برای فردا از آنها الهام بگیرید. دخترها با این مدل های خلاقانه و خاص خیلی بامزه و مثل فرشته ها می شوند.

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

حالت دادن موهای فر بلند مانند صاف کردن یک پیراهن آهن زده است . شما نیاز به سیستم حرارتی کمی مرطوب کنندهه و کمی کرم ثابت کننده دارید. ابتدا از مرطوب کننده آغاز کنید که بتوانید موهایتان را نرم کنید ، یک شامپو و نرم کننده نیز می تواند کمک ساز باشد.

بهترین و بدترین تیپ های بازیگران در فرش قرمز اسکار 2014

بهترین و بدترین تیپ های بازیگران در فرش قرمز اسکار 2014

اگرچه غیرممکن است که آنجلینا جولی در لباسی بد دیده شود، اما لباس ماکسی Elie Saab که او در بزرگ ترین مراسم امسال بر تن کرده کاملا متفاوت با ظاهر همیشگی او بود...