21 تیر 1393

چیزهایی که کسی در مورد زندگی بعد از فارغ التحصیلی بهتان نگفته است

چیزهایی که کسی در مورد زندگی بعد از فارغ التحصیلی بهتان نگفته است

قطع شدن رابطه تان با دوستان سریع تر از آن چیزی که فکر می کردید اتفاق می افتد. شما همیشه می دانستید که نمی توانید تا ابد با دوستانتان در تماس باشید. ولی این روند زیاد کند صورت نمی گذرد....

1. قطع شدن رابطه تان با دوستان سریع تر از آن چیزی که فکر می کردید اتفاق می افتد. شما همیشه می دانستید که نمی توانید تا ابد با دوستانتان در تماس باشید. ولی این روند زیاد کند صورت نمی گذرد. بعضی از روابط خصوصا جنس مخالف حتی تا دو هفته بعد از فارغ التحصیلی پایان می یابد و این خوب است! چون شما وارد روابط جدیدی شده و بهتان سخت نمی گذرد.

2. فاصله ها آنطور که به نظر می رسد بد نیست. البته بهترین دوستان شما حتما از جاهای مختلف کشور هستند. و سخت ترین چیز بعد از فارغ التحصیلی این است که دیگر نمی توانید در عرض چند دقیقه به دیدن کسانی که بهشان نیاز دارید بروید. اما چیزی که بهتان نگفته اند این است که فاصله لزوما چیز بدی نیست. بعد از این هر زمان ممکن است یاد خاطرات شیرین خوابگاه بیفتید، زمانی که با هم شام درست می کردید و به گردش می رفتید. بعد از این می توانید با درآمد خود سفرهای دورهمی با دوستان قدیمی را تجربه کنید.

3. دیگر مهمانی گرفتن زیاد راحت به نظر نمی رسد. دیگر مثل قبل کافی شاپ یا رستوران نزدیک همه شما وجود ندارد! هرکس در یک قسمت شهر زندگی می کند! . از این به بعد این شمایید که باید برای دور هم جمع کردن و نوشیدن یک قهوه به بقیه التماس کنید.

4. شما در مرحله بین جوانی و بزرگسالی گیر می کنید. به محض فارغ التحصیل شدن شما فورا دچار تحول و دگرگونی می شوید. به جای گفتن جمله  چه کار می خواهم بکنم دیگر باید از جمله دقیقا چه کاری می خواهم بکنم استفاده کنید.  شما در سن 22 سالگی به اندازه کافی بزرگ شده اید که تصمیم جدی در مورد زندگی خود گرفته و به این سوال جواب درستی بدهید. درسته شما جوان هستید و می توانید 4 روز در هفته به کلاب و گردش بروید. اما وقتی از سر کارخسته برگشته اید و به فکر کرایه عقب افتاده آپارتمانتان هستید احساس ورود به مرحله بزرگسالی را دارید. و زمانی که در سر کار همکاران مسن تر در مورد موسیقی و چیزهایی صحبت می کنند که اطلاعی در موردش ندارید فکر می کنید از انها عقب هستید و در نتیجه دچار تناقض می شوید گویی که در مرحله جوانی و بزرگسالی گیر کرده اید. ولی ناراحت نباشید این را بدانید که همکارانتان به سن و سال کم شما حسودی می کنند!

5. از اینکه درس خواندن تمام شده خوشحال خواهید بود. از روزهای آخر لذت ببرید! شاید فکر کنید دوران دانشجویی خوش می گذرد، اما آخرین ترم دانشگاه همیشه خیلی فوق العاده است. درحالیکه از روزهای آخر لذت می برید خودتان را برای وارد شدن به دنیای بزرگ سالان و تفریح های جدید اماده کنید.

6. منظم و سازمان یافته شدن چیز خوبی است. دانشگاه یک محل جادویی است، جایی که شما می توانید ساعت 11 درحالیکه جلوی تلویزیون در خوابگاه دراز کشیده اید ساندویچ خود را گاز بزنید. اما بعد از این بی انظباطی ممنوع است، شما مجبورید هر روز ساعت خود را راس یک ساعت کوک کنید، چون قطعا بعد از این به سر کار می روید. نظم و انظباط بهتان هدف می دهد و تبدیل به یک انسان بالغ واقعی می شوید.

7. دیگرماندن در خانه بدترین گزینه ممکن نیست. اگرچه برگشتن به خانه پیش پدر و مادر یک اتفاق عادی است، اما شاید حس خوبی نسبت به آن نداشته باشید. اما هنوز هم خانه برای شما مزایایی دارد. دیگرمجبور نیستید غذا درست کنید و لباس هایتان را بشویید. گاهی اوقات بعد از یک روز کار سخت فقط نیاز دارید به خانه والدین تان بازگردید.

8. از این به بعد صورت حساب تلفن به خاطر تلفن های شخصی با افراد غیر از خانواده گران تمام می شود. اما از این بعد می توانید خودتان قبض موبایل خود را پرداخت کنید.
< <
آخرین های : خانواده
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
10 نشانه ای که می توانید بفهمید مردی به شما جذب شده است

10 نشانه ای که می توانید بفهمید مردی به شما جذب شده است

بسیاری از زنان در واژه ها و کلماتی که مردان به کار می برند به دنبال آن هستند که ببینند مرد مورد نظرشان به طرف آنها جذب شده است یا نه. در اینجا به قسمتهایی از زبان بدن مردان اشاره می کنیم که زمانیکه به طرف شما جذب شدند برای تان کاملا مشخص شود:

رفتارهایی که باعث جذب مردان می شود.

رفتارهایی که باعث جذب مردان می شود.

نگرش و رفتار خود رای و خودسرانه مانند نورافکن های غول پیکر عمل می کند ، تمامی ویژگی های شما را برجسته می کند.این توجیه می کند که چرا نوشته ای که در مجله شخصیت و روانشناسی اجتماعی به چاپ رسید ثابت می کند که مردان از زنانی که رفتاری با اعتماد به نفس بیشتر از خود نشان می دهند خوششان آمده و جذب آنها می شوند.

12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

شما علاوه بر تزئین کردن درب و طاقچه بالای شومینه برای 14 فوریه ممکنه بخواهید نگاهی هم به کارهای دستی مخصوص این ماه بیندازید. ما برای کمک کردن به شما 12 نمونه از دکور روز ولنتاین را برای شما آماده کرده ایم. اینها بامزه، خلاقانه و فوق العاده رمانتیک هستند. پس خانه تان را با تزئینات آراسته کنید و مطمئن باشید بیشتر از قبل عشق را احساس خواهید کرد، من این را تضمین می کنم.

7 چیزی که مردان آرزو می کنند زنها بدانند!

7 چیزی که مردان آرزو می کنند زنها بدانند!

کمدین معروف دین کوک فقط بامزه و جذاب نیست. او به قدری زیباست که در قلب ها نفوذ می کند و زمانیکه در یک رابطه قرار می گیرد بسرعت اغوا می شود. ما از او خواهش کردیم که به ما بگوید در ذهن مردها چه می گذرد.

چیز هایی که برای یک بچه جدید لازم دارید

چیز هایی که برای یک بچه جدید لازم دارید

تبریک می گوییم! بالاخره انتظار به پایان رسید و با نوزاد جدیدتان لذت خواهید برد. این هیجان انگیزترین بخش زندگی تان است، اما شما به همان اندازه هم عصبی هستید به خاطر چیزهایی که برای بچه لازم دارید. برای کسانی که اولین بار مادر شده اند تصمیم گیری برای خرید وسایل اصلی که نوزاد بدان نیاز دارد کار سختی است. این مقاله بهتان کمک می کند تا لیستی از محصولاتی که برای نوزاد تازه به دنیا آمده لازم است تهیه کنید.