1 تیر 1393

چند نمونه آموزش تصویری آرایش چشم

چند نمونه آموزش تصویری آرایش چشم

امروز چند مدل آرایش چشم را برای شما نشان داده ایم. شما می توانید با تکنیک های مختلف چشم های خود را زیباتر کنید. می توانید جلوی آیینه بایستید و آرایش های زیر را امتحان کنید...

امروز چند مدل آرایش چشم را برای شما نشان داده ایم. شما می توانید با تکنیک های مختلف چشم های خود را زیباتر کنید. می توانید جلوی آیینه بایستید و آرایش های زیر را امتحان کنید تا بفهمید کدام بیشتر به شما می آید.  کارهایی که می توانید با سایه و خط چشم انجام دهید فوق العاده جالب است، حتی می توانید رنگ ها و طرح های مختلف را با هم ترکیب کنید.
آیا شما هم دوست دارید مثل حرفه ای ها آرایش کنید و نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید؟ خوب ما اینجا چند مدل آرایش چشم داریم که در تصاویر مرحله به مرحله آموزش داده شده است. رنگ چشم اکثر ماها قهوه ای است و باید بگوییم جای خوبی امده اید، در اینجا می توانید رنگ های زیادی را بیابید که با رنگ چشمتان هماهنگ بوده و شما را جذاب می کند.

سایه هلویی و سبز
برای اینکه اینطور زیبا سایه بزنید (مثل عکس زیر)، شما فقط به سایه های هلویی، قهوه ای و سبز و خط چشم مشکی نیاز دارید. این آرایش چشم خیلی شیک و جالب است. هم مناسب بیرون از خانه و هم مهمانی ها است. وقت زیادی از شما نمی گیرد و ارزش امتحان کردن دارد، در عین حال چشمان شما را جذاب و عمیق نشان می دهد.

سایه چشم قهوه ای و آبی

تنوع سایه و آرایش قهوه ای و آبی خیلی زیاد است. اما من این عکس را پیدا کردم که در یک آرایش از ترکیب رنگ های آبی و قهوه ای استفاده کرده است. همین الان این را امتحان کرده و از خانه بیرون بروید، مطمئن باشید همه خوششان می آید! حتی اگر رنگ چشمانتان آبی هم باشد باز به شما می آید. اما برای چشم ها با رنگ قهوه ای فوق العاده است. برای این ترکیب آرایشی فقط به سایه های قهوه ای و آبی نیاز دارید.سایه آبی براق
همیشه در مورد آرایش با سایه آبی انتقادهای زیادی می شود. اما تمام آنها نادرست است. سبک ها و تکنیک های آرایشی زیادی برای سایه ابی وجود دارد که می توانید با آنها آرایش زیبایی داشته باشید. عکس زیر یک مدرک است! این آرایش زیبای درخشان آبی نظر شما در مورد این رنگ آرایش را کلا عوض می کند و از این به بعد اغلب اوقات از این رنگ استفاده خواهید کرد. مهم نیست چشمانتان چه رنگی است، این رنگ سایه برای همه چشم ها عالی است.


< <
آخرین های : پوست و زیبایی
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
هشت ماده غذایی که باعث براق شدن پوست شما می شوند

هشت ماده غذایی که باعث براق شدن پوست شما می شوند

کرم های گران قیمت خود را برای مدتی کنار گذاشته و بطور طبیعی از پوستتان محافظت کنید. خانم وانا جیمز متخصص تغذیه بهترین خوراکی ها را که برای پوست مفید است به شما معرفی می کند.

4 ترفند برای کشیدن خط چشم که هر خانمی باید آن را بداند!

4 ترفند برای کشیدن خط چشم که هر خانمی باید آن را بداند!

اگر می خواهید خط چشم تان اثر ماندگارتری روی چشمان تان داشته باشد با یک مداد چشم اول زیر چشم تان را خط بکشید اجازه دهید رنگ آن تا خط مژگان تان پیش برود و سپس روی آن کمی سایه پودری به همان رنگ بزنید تا خط چشم تاثیرگذارتری داشته باشید.

روش صحیح آرایش برای انواع مختلف چشم

روش صحیح آرایش برای انواع مختلف چشم

وقتی که قرار است آرایش کنیم همه ما یک هدف داریم؛ اینکه چشمانمان را درشت تر و درخشان تر درست کنیم. پس Mia Silverio هنرمند آرایشگر بهمان یاد می دهد با توجه به فرم چشم چگونه سایه بزنیم و خط چشم بکشیم.

 فواید گوجه فرنگی برای پوست

فواید گوجه فرنگی برای پوست

مصرف گوجه فرنگی بدلیل منبع غنی لیکوپین که اثری آنتی اکسیدان دارد و همانند کرم ضد آفتاب در پوست عمل می کند ، به همه توصیه می شود. لیکوپین با سلول های آسیب دیده مبارزه کرده و اثرات قرمزی پوست را از بین می برد و خاصیت ضد پیری دارد.توصیه می شود که هر نفر روزانه حدود 16 میلی گرم لیکوپین مصرف کند زیرا اینکار باعث می شود رادیکالهای آزاد درون بدن کاهش یافته و در نتیجه باعث حفظ رطوبت بدن شود. و نیازی نیست تا پولی که به سختی بدست می آورید را صرف هزینه های گزاف پاکسازی پوست انجام دهید.

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

حالت دادن موهای فر بلند مانند صاف کردن یک پیراهن آهن زده است . شما نیاز به سیستم حرارتی کمی مرطوب کنندهه و کمی کرم ثابت کننده دارید. ابتدا از مرطوب کننده آغاز کنید که بتوانید موهایتان را نرم کنید ، یک شامپو و نرم کننده نیز می تواند کمک ساز باشد.