7 خرداد 1393

7 درس عشقی از مریلین مونرو

7 درس عشقی از مریلین مونرو

50 سال بعد از مرگ مریلین مونرو نصیحت او برای زنان درهر سنی بدون محدودیت زمانی است و هنوز شنیدنی است....

50 سال بعد از مرگ مریلین مونرو نصیحت او برای زنان درهر سنی بدون محدودیت زمانی است و هنوز شنیدنی است.
من همیشه در شگفتم که مریلین مونرو چگونه بزرگ شد و تغییر کرد گویی که در زمان ما زندگی می کرده، و او چگونه توانست بر تمام مردم روی زمین تاثیر بگذارید گویی که انگار هنوز زنده است. با خصوصیات جذابیت، کمرویی و اعتماد به نفس، خوش مشربی که خودش آن را قبیح می دانست، او هنوز مشهورترین سمبل آمریکایی هاست که انتخاب شده تا ابدیت را در آغوش بگیرد و زیبایی شگفت انگیز و شوخ طبعی اش را حفظ کند.
اگر مرگ غم انگیز و  گمانه زمانی ها در مورد اسرار این پیشامد را کنار بگذاریم، من فکر می کنم وقتی دختران کوچک از دنیای کودکی گذر کرده و بالغ شده و دارای قدرت زنانگی و وارد جهان مردان می شوند،  برخی از ایده ها و تفکرات او باید به آنها آموزش داده شود. در اینجا درس هایی را می خوانید که مریلین مونرو می تواند امروز بهمان یاد بدهد:

1. وقتی که دختر کوچکی بودم هیچ کس بهم نگفت تو دختر خوشگلی هستی. به نظرم باید به تمام دختران کوچک حتی اگر زیبا نباشند گفته شود که تو چقدر قشنگ هستی. مریلین مونرو
وقتی من به دنیا آمدم، پدرم اعلام کرده که این دقیقا شبیه یک مریلین مونروی کوچک است! آیا من در گذشته که یک ذره کوچک با وزن 8 پوند و سه اونس بودم می توانستم نماد زیبایی باشم؟ هرچیزی که او به عنوان یک نوزاد در من دیده، من وقتی بزرگ شدم می دانستم مریلین مونرو چه کسی است، و می دانستم هرکسی که زیبا هست نیاز دارد این را از زبان دیگران بشنود.
تصور کنید اگر زنان این جمله را می شنیدند چقدر  سالم تر و سلامت بودند، و به نظرشان فوتوشاپ تصاویر غیرواقعی و غیرقابل دسترس از انها درست می کرد. تصور کنید که اگر زنان بدن خود را به طور کامل دوست داشتن جهان چگونه می شد!

2. تا موقعی که من بتوانم یک زن در دنیای یک مرد باشم، زندگی در دنیای آن مرد فکر و ذهنم را مغشوش نمی کند.
در زمان های گذشته بحث های فزاینده ای در مورد انرژی زن و مرد وجود داشت و مریلین می دانست چگونه وارد دنیای یک مرد شود. بعضی اعتقاد داشتند که او جواهرات، لباس های چسبان و زیبایی رشک آورش تبدیل به نماد جنسی شده و همچنین به خاطر روابط عشقی و رابطه های تمام شده اش در هالیوود به شهرت رسیده. اینها اهمیت ندارد، او اینها را با سبک و استایل خوب  و جذابیت و استعداد خدادادی اش به دست آورده است.

3. من خیلی احساساتی هستم. من هنوز انسانم. من تماما می خواهم به خاطر خودم و به خاطر استعدادم دوست داشته شوم. مریلین مونرو
ما عاشق او هستیم، علی رغم یا به خاطر روح های پلید و جنگ های درونی اش، آسیب پذیری، شکنندگی و نیاز شدیدش به دوست داشته شدن به خاطر زیبایی درونی، و اینکه او بیش از ستاره سینما و جاذبه جنسی اش به عنوان یک زن مورد قبول باشد. در مردها و آنچه که در زنها می جویند هیچ چیز تغییر نکرده است. جاذبه جنسی فقط در اندام و چشمان رویایی نیست. این جاذبه همراه است با اعتماد، ظرافت، هوشمندی، و اعتبار، سپاس گذاری و قدرشناسی که او همه آنها را داشت.

4. داشتن شغل فوق العاده خوب است، اما در یک شب سرد نمی توانید خود را در آن بپیچید. مریلین مونرو
او می دانست اولویت هایش چه هستند و  اولویت اول او یک شغل پر زرق و برق نبود. بلکه زندگی با عشق برای او ارجحیت داشت.  او ترجیح می داد که تنها زندگی کند و آدم ناراحتی باشد تا اینکه با یک مرد باشد ولی غمگین بماند. او می دانست سازش و مدارا کردن ارزشش را ندارد.

5. من به جوک و شوخی اهمیت نمی دهم، اما دوست ندارم شبیه یک نفر دیگر باشم- مریلین مونرو
او یک معجون عالی از جذابیت، بذله گویی و هوش و ذکاوت بود که مردها را به پایش می انداخت. او می دانست چگونه جذابیت های درونی را حفظ کند. جاذبه جنسی او نیز مثل یک راز بود و هرقدر در مورد چیزی کمتر بدانی بیشتر به دنبالش می روی.

6. برای من پول در آوردن مهم نیست. من فقط می می خواهم آدم فوق العاده ای باشم- مریلین مونرو
اگر آدم فوق العاده و احساساتی ای هستید، پس پول هم به دنیال آن می آید.

7. تا وقتی همه قوانین را رعایت نکنم هرگز نباید جایی بروم- مریلین مونرو
من در فرانسه که سی سال زندگی کردم با یک مرد فرانسوی ازدواج کردم، در انجا خیلی سریع یاد گرفتم قوانین اگر شکسته نمی شدند از مسیر خود منحرف می شدند. پس تعداد خیلی زیادی از ما قوانین درونی داریم که توسط جامعه، والدین، معلمین و دیگر افراد تصویب می شوند و ما چه موافق باشیم چه مخالف حتی در موردشان سوال هم نمی پرسیم.
بیایید به جای استفاده از واژه «باید» از «شاید» یا «می توانی» استفاده کنید و به همدیگر حق انتخاب بدهیم.
آیا شما یک میخ مربعی شکل در سوراخ گرد هستید؟ پس قدرت خیلی زیادی می خواهید که زنده بمانید و خودتان را با محیطتان وفق دهید! برای اینکه بتوانیم در محیطمان زندگی کنیم باید به دیگران حق انتخاب بدهیم.
< <
آخرین های : دوستی و رابطه
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
50 نکته ای که مردان دوست دارند زنان آنها را بدانند

50 نکته ای که مردان دوست دارند زنان آنها را بدانند

آیا می دانستید بزرگ ترین چیزی که مردها را منزجر و سرد می کند دیدن سیگار کشیدن زن ها است و بزرگ ترین چیزی که مردان را برمی انگیزاند و هیجان زده می کند ورزش کردن و داشتن فعالیت بدنی زنان است...؟!

10 نشانه ای که می توانید بفهمید مردی به شما جذب شده است

10 نشانه ای که می توانید بفهمید مردی به شما جذب شده است

بسیاری از زنان در واژه ها و کلماتی که مردان به کار می برند به دنبال آن هستند که ببینند مرد مورد نظرشان به طرف آنها جذب شده است یا نه. در اینجا به قسمتهایی از زبان بدن مردان اشاره می کنیم که زمانیکه به طرف شما جذب شدند برای تان کاملا مشخص شود:

10 چیزی که مردها از زن ها می خواهند

10 چیزی که مردها از زن ها می خواهند

شاید فکر کنید مغز مردان در مقایسه با زنان زیاد پیچیده نیست، اما گاهی اوقات مردان نیز چیزهای غریبی که زن ها «احساسات» می نامند را تجربه می کنند. (بله این حقیقت دارد). پس اینجا صاف و ساده چیزهایی که مردان از زنان می خواهند را نام می بریم، اما آنها انقدر لجوج و سرسخت هستند که خودشان از زن ها در خواست نمی کنند.

باورتان نمی شود مردها از این خصوصیات زنان خوششان بیاید!

باورتان نمی شود مردها از این خصوصیات زنان خوششان بیاید!

ممکن است موهای خیس برای شما کلافه کننده باشد چون به هرجایی می چسبد. اما برای مردان نشان دهنده یک چهره جذاب و تحریک کننده است.

10 نشانه ای که بهتان می گوید شوهرتان به شما خیانت می کند!

10 نشانه ای که بهتان می گوید شوهرتان به شما خیانت می کند!

ما در دورانی زندگی می کنیم خبرها و داستان های زیادی در مور خیانت زن و شوهرها می شنویم. چیزی که اکثر زوج ها از آن هراس دارند. همه زوج ها چه زن و شوهر باشند چه نامزد باشند دوست دارند....