30 اردیبهشت 1393

نمونه های بسیار جالب از هنر بسته بندی

نمونه های بسیار جالب از هنر بسته بندی

طراحان بسته بندی از استودیوی Backbone یک کندوی چوبی محتوی یک شیشه عسل درست کرده اند. این محفظه ساده بازتاب زبان طراحی بصری کندوی عسلی است که زنبور ندارد....

تخم مرغ های خوشحال
بسته بندی تخم مرغ دوستدار محیط زیست از علف خشک درست شده است. طراح آن Maja Szczypek از آکادمی هنرهای زیبا در Warsaw است.  او این طراحی را برای مسابقه طراحان جوان Make Me! سال 2013 انجام داد.

قوطی اشتراکی کوکا کولا

قوطی جدید نوشابه کوکا کولا درس هایی که مادرمان بهمان یاد داده را ادامه می دهد. اگرچه آب سالم ترین انتخاب تسکین دهنده تشنگی است، اما این هم واقعیت دارد که یک نوشابه خنک گازدار می تواند خیلی خوشمزه باشد. این مدل قوطی نوشابه که فعلا فقط در سنگاپور است در ظاهر شبیه یک قوطی با اندازه استاندارد 12 اوز است، اما در اصل دو قوطی 6 اوزی چسبیده به هم است که می توانید یکی از آنها را به دوستتان بدهید یا اینکه بعدا بخورید.

عسل ارمنی Bzzz

طراحان بسته بندی از استودیوی Backbone یک کندوی چوبی محتوی یک شیشه عسل درست کرده اند. این محفظه ساده بازتاب زبان طراحی بصری کندوی عسلی است که زنبور ندارد.


نان مرد بدنساز

یک مرکز بدنسازی با یک نانوای محلی برای تولید نان های بدنساز شریک شد، تا نانی درست کنند که شبیه شکم یک مرد عضله ای با شکم 6 تکه باشد. این بسته بندی به واسطه و کمک آژانس تبلیغاتی اوکراینی MEX به طرز وسیعی موفق بود و باعث شد ماهانه 25 درصد به مشتریان این باشگاه بدنسازی اضافه شود.

ساک دستی کاغذی چوب لباسی

دستگیره های این ساک دستی مثل بقیه ساک ها نیست- بلکه از دو  چوب لباسی مقوایی جدا شدنی درست شده است. طراح آن Aliki Rovithi است.

تی شرت های خوشمزه

این مجموعه تی شرت که کار شرکت تبلیغاتی Prompt است طوری طراحی شده تا شبیه مواد غذایی سوپرمارکت ها باشد.

کلوچه های Bla-bla

بسته بندی این کلوچه ها طراحی جالبی دارد. هر مدل صورتکی که روی بسته بندی کشیده شده نشان دهنده طعم و مزه کلوچه است. بسته کلوچه دقیقا از قسمت دهان صورتک باز می شود و وقتی دهانش را باز کردید می توانید کلوچه های داخل آن را ببینید. این طراحی را دانش آموزان مدرسه هنر و طراحی بریتانیایی در مسکو، روسیه انجام داده اند.

جین های چسبان مارک Lee

بسته بندی های باریک و کشیده برای شلوار جین های چسبان. اگر دو عدد از این بسته ها را کنار هم بگذارید شبیه پاهای انسان می شود.

بسته بندی میوه Frusion

آیا میلی به میوه خوردن ندارید؟ پس این میوه ها را داخل بسته بندی های فوق العاده کار Frusion امتحان کنید.

چسب زخم های BANDiful

استفاده کردن از چسب زخم خصوصا وقتی هر دو دستتان آسیب دیده است کار سختی است. اما BANDiful با بسته بندی جالب و استفاده آسان این مشکل را حل کرده است.

عطر Zippo

 بسته بندی بی عیب و نقص ادکلن Zippo یک دلیل کافی برای خریدن آن است-  فقط باید امیدوار باشی بوی داخل آن مثل بوی فندک نباشد!
< <
آخرین های : کاشانه
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
چگونه گل و گیاه در داخل خانه پرورش دهیم؟

چگونه گل و گیاه در داخل خانه پرورش دهیم؟

پرورش دادن گل و گیاه در داخل خانه می توانند ابعاد تازه ای به آشپزی شما داده و فرصتی برای صرفه جویی در هزینه های خانگی شما داشته باشد. برخی افراد فکر می کنند که پرورش گیاه در داخل خانه تنها برای افرادی میسر است که دارای فضای زیاد در خانه باشند اما این درست نیست. حتی اگر شما در آپارتمانی زندگی می کنید که هیچ فضای بیرونی ندارد هم می توانید گل و گیاه خود را پرورش دهید.

5 استفاده عجیب از سیر که تاکنون نمی دانستید!

5 استفاده عجیب از سیر که تاکنون نمی دانستید!

ترکیبات فعال در سیر با اسید آراشیدونیک تعامل داشته یک اسید چرب امگا در گوست وابسته با پسوریازیس ایجاد می کند. روغن سیر می تواند مستقیما روی نواحی با دوبار استفاده در روز تاثیر بگذارد.

7 چیزی که مردان آرزو می کنند زنها بدانند!

7 چیزی که مردان آرزو می کنند زنها بدانند!

کمدین معروف دین کوک فقط بامزه و جذاب نیست. او به قدری زیباست که در قلب ها نفوذ می کند و زمانیکه در یک رابطه قرار می گیرد بسرعت اغوا می شود. ما از او خواهش کردیم که به ما بگوید در ذهن مردها چه می گذرد.

طریقه  رنگ کردن تخم مرغ های نوروز با پوست پیاز

طریقه رنگ کردن تخم مرغ های نوروز با پوست پیاز

می خواهیم یک روش رنگ کردن تخم مرغ با پوست پیاز را برای شب عید آموزش دهیم که برای تزئین هم از برگ های سبزیجات مثل ریحان استفاده خواهیم کرد...

5 مدل طراحی جالب برای گل و  گیاه منزلتان

5 مدل طراحی جالب برای گل و گیاه منزلتان

طرح هایی که می بینید چیزی بیش از گلدان های معمولی است که در منزلتان می گذارید. آنها هوشمندانه، با اهداف چندگانه و واقعا غیرعادی هستند. این وسایل به منظور رشد گیاهان و حفاظت از آنها طراحی شده اند یا یک طرح غیر معمول و جذاب دارند که فورا توجه ما را به خود جلب می کند.