22 اردیبهشت 1393

9 روش ویژه برای زیبا کردن کتابخانه و طبقات

9 روش ویژه برای زیبا کردن کتابخانه و طبقات

با این روش های جالب کتابخانه خود را از یک کتابخانه معمولی به دکوری زیبا و چشم نواز در خانه تبدیل کنید....

با این روش های جالب کتابخانه خود را از یک کتابخانه معمولی به دکوری زیبا و چشم نواز در خانه تبدیل کنید.

پس زمینه ای با رنگ شاد
برای شروع می توانید پس زمینه کتابخانه خود را رنگ کنید. این رنگ صورتی شاد جلوه بیشتری به طبقات سفید رنگ و وسایل داخل آن داده است.

تزئین با وسایل خاطره انگیز

طبقات را با وسایلی که از اینور و آنور جمع کرده اید و برای شما خاطره انگیز هستند تزئین کنید. اگر شما عاشق این وسایل هستید چیدمان انها در کنار هم می تواند عالی باشد.

کدهای رنگی

کتاب های تان را با چیدن کتاب هایی از یک طیف رنگی در کنار هم زیباتر کنید. شاید با این حرف یاد کتاب فروشی ها بیفتید، اما هیچ وقت فکرش را نمی کردید که با این کار چقدر کتاب خانه تان جالب می شود.

گلچین شده

تعدادی از کتاب های محبوب خود را برداشته و با وسایل تزئینی ارزان قیمت در طبقات بچینید، اما از شلوغی بیش از حد طبقات اجتناب کنید، تا ظاهر با روح و سبکی به آن داده باشید.


قاب عکس روی کتابخانه

قواعد را بشکنید و قاب عکس های هماهنگ و یک شکل را هم داخل و هم روی کتابخانه برای نمایش بگذارید. این حر;ت ناگهانی یک عنصر غافل گیر کننده به دکور شما اضافه می کند، اما اتاقی را خلق می کند که حس زندگی داخل ان جریان دارد.

تزئین ساده و مختصر

برای چیدمان طبقات شناور (بدون اتصال به یکدیگر)، از کتاب صرف نظر کنید (چون بدون نگهدارنده های حجیم امکان افتادن کتاب ها وجود دارد) و وسایل مورد علاقه تان را در شکل و اندازه های متنوع به نمایش بگذارید. در اینجا رنگ سبز و قهوه ای خیلی خوب با یک گیاه خانگی جور شده است.

رنگ و چیدمان خنثی

وسایل را در رنگ های مشابه برای یک ظاهر یکپارچه ولی معمولی دسته بندی کنید. قلب شما هرچیزی که دوست دارید را می بیند، اما مغزتان با این دستور راضی خواهد بود.

یک مکان مناسب برای نقش و نگار

اگر وسایل موجود در طبقات در  رنگ های خالص هستند، پرینت هایی با تصاویر غیرمنتظره پشت طبقات بچسبانید.

جایی برای وسایل در هم ریخته

یک ردیف از سبد های یک شکل مثل یک لنگر بصری عمل می کند که اول از همه مورد توجه قرار می گیرد. همچنین در یک چشم بهم زدن می تواند وسایل اضافی را درون آنها جمع کرد.
< <
آخرین های : دکوراسیون
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
ایده جالب: برای استفاده از وسایل بدون استفاده

ایده جالب: برای استفاده از وسایل بدون استفاده

آیا وقتی به جارختی خود نگاه می کنید احساس رضایت ندارید؟ خوب یک نفس عمیق بکشید و دوباره نگاه کنید. فقط به خاطر اینکه فکر می کنید لباس هایتان خسته کننده شده اند انها را دور نریزید. دوستانتان را صدا زده و ازشان بخواهید ایده های خوب و کاربردی شان برای ساخت وسایل دست ساز را بهتان بگویند تا بهتان کمک کنند از لباس های کهنه تان دوباره استفاده کنید.

12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

شما علاوه بر تزئین کردن درب و طاقچه بالای شومینه برای 14 فوریه ممکنه بخواهید نگاهی هم به کارهای دستی مخصوص این ماه بیندازید. ما برای کمک کردن به شما 12 نمونه از دکور روز ولنتاین را برای شما آماده کرده ایم. اینها بامزه، خلاقانه و فوق العاده رمانتیک هستند. پس خانه تان را با تزئینات آراسته کنید و مطمئن باشید بیشتر از قبل عشق را احساس خواهید کرد، من این را تضمین می کنم.

12 وسیله خلاقانه برای بالکن خانه تان

12 وسیله خلاقانه برای بالکن خانه تان

همه مردم دوست ندارند برای غذا خوردن در فضای باز به پارک بروند. چون در پارک آدم های زیادی هستند، سر و صدا زیاد است، و سگ ها ممکن است همبرگرتان را بدزدند که این خودش یک مانع است. اگر شما بیشتر از ظاهر باربیکیو تابستانی در آرامش خانه تان لذت می برید، پس یک گریل می خواهید. با این حال اگر بالکن کوچکی دارید که نمی خواهید راه رفت و آمد را با یک وسیله فلزی سنگین بگیرید، پس این نوع طراحی برایتان ایده ال است.

بهترین ایده ها برای آینه های حمام و دستشویی

بهترین ایده ها برای آینه های حمام و دستشویی

حمام و دستشویی های روشن و مجلل همان چیزی است که همه خواهانش هستند. اگر حمام و دستشویی شما حس وضفای خاصی ندارد شما می توانید با گذاشتن چندین آینه مدرن زیبا به آن حال و هوای مدرن بدهید. آینه های حمام می توانند به شما کمک کنند راحت تر آماده شوید و حسی از عظمت و شکوه به حمام شما هدیه میکنند.

ده مدل طراحی آپارتمان کوچک

ده مدل طراحی آپارتمان کوچک

فضاهای کوچک هرجا را که نگاه می کنیم ما را در برگرفته اند. دانشجوها، پیشه ورها و حتی خانواده ها. اکثر آدم ها در فضاها و خانه های کوچکی زندگی می کنند که طراحی کردن چنین فضاهایی چالش بزرگی استمن چگونه قرار است خانه خود را طراحی کنم؟ با انواع رنگ، و چند تکه مبلمان کاربردی شروع خوبی است.