17 اردیبهشت 1393

شیوه جالب و منحصر به فرد این هنرمند در عکاسی

شیوه جالب و منحصر به فرد این هنرمند در عکاسی

این آثار بخشی از آن عکاسی، بخشی کلاژ، بخشی تاپستری هستند، تفسیر چند پاره از ساختمان های نمادین و اماکن معروف اثر Seung Hoon Park واقعا فراتر از درک و تصور ما هستند....

این آثار بخشی از آن عکاسی، بخشی کلاژ، بخشی تاپستری هستند، تفسیر چند پاره از ساختمان های نمادین و اماکن معروف اثر Seung Hoon Park واقعا فراتر از درک و تصور ما هستند. هر تصویر با نوارهای یک فیلم دوربین 8 میلیمتری یا 16 میلی متری شروع شده که اودر یک ردیف قرار می دهد تا سطح بزرگ تری را خلق کند که به شکل موثری به عنوان یک تکه تنها از فیلم عمل کند. Seung سپس دو تصویر را در فرمت بزرگ 8 در 10 دوربین نوردهی می کند، او این کار را با استفاده از نوارهای افقی و عمودی که برای خلق پرینت نهایی بهم بافته شده اند انجام می دهد. این عکاس به شهرهای معروف جهان مثل روم،  میلان، ونیز و پراگ سفر کرده است تا عکس های مجموعه در حال پیشرفتش با عنوان Textus را بگیرد.  هم اکنون چند عدد از چاپ های نهایی عکس هایش در دسترس هستند.< <
آخرین های : هنر و ادبیات
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
عکس هایی که هر پدر و مادری باید از نوزاد خود بگیرد

عکس هایی که هر پدر و مادری باید از نوزاد خود بگیرد

زمان به سرعت می گذرد و کسانی که بچه تازه به دنیا آمده دارند همیشه به گذشته برگشته و آرزو می کنند که ای کاش عکس های بیشتری از بچه خود می انداختند. اما خبر خوب این است که زیاد سخت نیست شات های خلاقانه با تنوع زیاد از فرزندمان بگیریم. این 17 شات را هر پدر و مادری باید از فرزندش بگیرد.

دماوند

دماوند

بلندترین قله رشته کوه های البرز، دماوند است که 5636 متر از سطح دریای مازندران و 5671 متر از سطج دریاهای آزاد ارتفاع دارد.

نقاشی های خلاقانه با تراشه های مداد

نقاشی های خلاقانه با تراشه های مداد

این نقاشی های خلاقانه کار مارتا آلتز نویسنده و تصویرگر کتاب کودک می باشد. او نقاشی هایش را خیلی خلاقانه با تراشه های مداد تکمیل کرده است.تراشیدن مدادهای چوبی یک چیز خاص به هر نقاشی اضافه کرده است.

نقاشی هایی که به جهان واقعی هجوم می آورند

نقاشی هایی که به جهان واقعی هجوم می آورند

«گایکو» هنرمند چینی خودش را داخل نقاشی های سوپر قهرمان های کتاب های کمیک مورد علاقه اش و شخصیت های علمی تخیلی مشهور می کند. این هنرمند بااستعداد با بتمن، ژوکر، کاپیتان آمریکا، مرد آهنی، مرد عنکبوتی و دیگر شخصیت های مشهور رودررو می شود.

12 نمونه تصویرسازی خلاقانه

12 نمونه تصویرسازی خلاقانه

حالا زمان این رسیده که عکس ها و تصویرسازی هایی که با هم ادغام شده را ببینیم. این مجموعه الهام بخش هنرمندانه را تصویرگری هندی به نام «نیتین رائو کومبلکر» با ترکیب عکاسی و تصویرسازی هنری خلق کرده است.