29 فروردین 1393

بچه ها نمی دانند والدین شان این 10 چیز را از آنها مخفی می کنند

بچه ها نمی دانند والدین شان این 10 چیز را از آنها مخفی می کنند

ما وقتی شما بیدار هستید همه چیز را با شما به اشتراک می گذاریم اما وقتی در خواب ناز به سر می برید از فرصت هایمان استفاده می کنیم. ما درحالی به حمام می رویم که شما به در حمام می کوبید و خانه مان تبدیل به یک اتاق بازی بزرگ شده است.

ما وقتی شما نگاهمان نمی کنید هله هوله می خوریم
ما وقتی شما بیدار هستید همه چیز را با شما به اشتراک می گذاریم اما وقتی در خواب ناز به سر می برید از فرصت هایمان استفاده می کنیم. ما درحالی به حمام می رویم که شما به در حمام می کوبید و خانه مان تبدیل به یک اتاق بازی بزرگ شده است.  شما همچنین با تماشای کارتون در طول روز تلویزیون را از ما گرفته اید. ما از به اشتراک گذاشتن خسته شده ایم، به خاطر همین نمی توانیم بهتان در مورد کلوچه های شکلاتی درون کابینت حرفی بزنیم. نه این کلوچه ها مال شما نیست. شما سبزیجات خودتان را بخورید!

پدرتان شب گذشته تصادفی روی کاناپه خوابش نبرد
آدم بزرگ ها گاهی اوقات وقتی خیلی خسته می شوند و به تنهایی روز سختی را پشت سر می گذارند، به خاطر چیزهای احمقانه جنگ و دعوا می کنند، مثلا در مورد اینکه جای خالی جاکفشی متعلق به چه کسی است و اینکه چرا اخرین دستمال توالت تمام شده است. آنها معمولا صبح ها احساس بهتری دارند، اما وقتی این بحث ها پیش می آید یک نفر شب ناخوشایندی را روی کاناپه می گذراند. (آن شخص هم معمولا پدر خانواده است).

ما کاردستی های پیش دبستانی شما را دور انداختیم
بله، قایق کوچکی که نقاشی کرده بودید و همین طور خانه و خورشیدی که کشیده بودید زیبا بودند. همچنین گردن بندی که با سنجاق های لباس درست کرده بودید. اما  ما در اسباب بازی ها و کاردستی های شما غرق شده ایم و امکان ندارد بتوانیم هر چیزی که درست کردید و یا نقاشی کردید را نگهداری کنیم. پس وقتی که از ما می پرسید که چرا کاردستی من در سطل آشغال است، و ما می گوییم اشتباهی رخ داده، بهتان دروغ گفته ایم.

ما واقعا پشت گوشمان چشم نداریم
ما از کجا فهمیدیم که شما اسباب بازی خواهرتان را دزدیده اید؟ چونکه او جیغ می زند. نه ما واقعا ندیدیم که خود را در آشپرخانه پنهان کردید تا کلوچه بدزدید، اما خرده های شیرینی دور لبتان شما رو لو داد. دلیل اینکه ما می فهمیم چه کاری کرده اید این است که زرنگ و باهوش هستیم و خودمان هم در سن شما این شیطنت ها را کرده ایم. ما این ها را مخفی نمی کنیم. پس نزدیک تر بیایید و اجازه دهید در مورد شیطنت هایی که با نور لیزر کرده ایم بهتان بگوییم...

بیرون آمدن شما از شکم و در آغوش گرفتنان یک تجربه دردناک بود

ما امیدواریم ازمان نپرسید که چگونه از بدن مادر بیرون آمده اید. اگر شما داستان های افسانه ای مثل بیرون امدن بچه ها از ناف یا آوردن آنها توسط لک لک ها را باور کرده اید، احتمالا ما چیز دیگری بهتان نمی گوییم. اگر بخواهید حقیقت را بدانید، فقط بهتان می گوییم که این کار واقعا مادرتان را اذیت کرده و اگر ببینید که زایمان چگونه اتفاق می افتد، هرچیزی که مادرتان می خواهد از این به بعد برایش انجام می دهید.

ما خودمان هم نمی دانیم بعد از شمردن عدد 3 چه اتفاقی قرار است بیفتد
ما هم وقتی قرار است بعد از شمردن شماره 3 کاری را انجام دهید به اندازه شما عصبی هستیم. خلق کردن سناریوی های تربیتی برای شما انرژی زیادی می برد، پس قبل از اینکه به این شماره جادویی برسیم کاری را که بهتان گفته ایم را انجام دهید.

ما وقتی شما خوابید بیشتر دوستتان داریم

شما هیچ وقت به اندازه زمانی که خواب هستید، بانمک و آرام نیستید، وقتی که در رختخوابتان فرو رفته اید، ما تمام سوال ها و غرغرهایتان در کل روز را فراموش می کنیم. پس بروید بخوابید. همین حالا! این برای خوتان هم خوب است.

شما می توانید هر شب پنیر کباب شده بخورید و باز هم بزرگ شوید
باوجود اینکه ما این حرف را بهتان زده ایم، اما اگر شیر ننوشید و سبزیجات نخورید باز هم بزرگ می شوید. اما خوردن سبزیجات واقعا برایتان خوب است. پس آنها را در دهانتان بگذارید تا اوقات شام به خوبی و خوشی بگذرد. به علاوه برخی از پدر و مادرها از ما ایراد می گیرند که اجازه دهید هرچیزی دوست دارند بخورند.

ما کلماتی را هجی می کنیم که نمی خواهیم شما بفهمید
اشتباه نکنید در مورد یک زبان دیگر حرف نمی زنیم،  ما با یکدیگر فقط کلماتی را آرام و پشت سر هم به زبان می آوریم. شما ظاهرا هرچیزی که به زبان می آوریم را می شنوید، پس ما مجبوریم رمزی حرف بزنیم. مثل صحبت در مورد زود به رختخواب بردن بچه ها، برنامه ریزی برای پارک بردن، یا اینکه صحبت در مورد اجبار بچه ها به خوردن ناگت مرغ. و وقتی شما رمزی حرف زدن ما را یاد می گیرید به دردسر می افتیم.

چیزهایی که وقتی شما خوابید واقعا اتفاق می افتد
ما وقتی شما خوابید جشن می گیریم. فیلم نگاه کرده و تخمه می خوریم. همه خوراکی هایی که درکابینت ها پنهان کرده بودیم بیرون اورده و می خوریم. گاهی اوقات بیرون از خانه هم می رویم. خلاصه خیلی خوش می گذرد!
< <
آخرین های : خانواده
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
10 نشانه ای که می توانید بفهمید مردی به شما جذب شده است

10 نشانه ای که می توانید بفهمید مردی به شما جذب شده است

بسیاری از زنان در واژه ها و کلماتی که مردان به کار می برند به دنبال آن هستند که ببینند مرد مورد نظرشان به طرف آنها جذب شده است یا نه. در اینجا به قسمتهایی از زبان بدن مردان اشاره می کنیم که زمانیکه به طرف شما جذب شدند برای تان کاملا مشخص شود:

رفتارهایی که باعث جذب مردان می شود.

رفتارهایی که باعث جذب مردان می شود.

نگرش و رفتار خود رای و خودسرانه مانند نورافکن های غول پیکر عمل می کند ، تمامی ویژگی های شما را برجسته می کند.این توجیه می کند که چرا نوشته ای که در مجله شخصیت و روانشناسی اجتماعی به چاپ رسید ثابت می کند که مردان از زنانی که رفتاری با اعتماد به نفس بیشتر از خود نشان می دهند خوششان آمده و جذب آنها می شوند.

12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

شما علاوه بر تزئین کردن درب و طاقچه بالای شومینه برای 14 فوریه ممکنه بخواهید نگاهی هم به کارهای دستی مخصوص این ماه بیندازید. ما برای کمک کردن به شما 12 نمونه از دکور روز ولنتاین را برای شما آماده کرده ایم. اینها بامزه، خلاقانه و فوق العاده رمانتیک هستند. پس خانه تان را با تزئینات آراسته کنید و مطمئن باشید بیشتر از قبل عشق را احساس خواهید کرد، من این را تضمین می کنم.

7 چیزی که مردان آرزو می کنند زنها بدانند!

7 چیزی که مردان آرزو می کنند زنها بدانند!

کمدین معروف دین کوک فقط بامزه و جذاب نیست. او به قدری زیباست که در قلب ها نفوذ می کند و زمانیکه در یک رابطه قرار می گیرد بسرعت اغوا می شود. ما از او خواهش کردیم که به ما بگوید در ذهن مردها چه می گذرد.

چیز هایی که برای یک بچه جدید لازم دارید

چیز هایی که برای یک بچه جدید لازم دارید

تبریک می گوییم! بالاخره انتظار به پایان رسید و با نوزاد جدیدتان لذت خواهید برد. این هیجان انگیزترین بخش زندگی تان است، اما شما به همان اندازه هم عصبی هستید به خاطر چیزهایی که برای بچه لازم دارید. برای کسانی که اولین بار مادر شده اند تصمیم گیری برای خرید وسایل اصلی که نوزاد بدان نیاز دارد کار سختی است. این مقاله بهتان کمک می کند تا لیستی از محصولاتی که برای نوزاد تازه به دنیا آمده لازم است تهیه کنید.