28 فروردین 1393

حقیقتی به نام لباس پوشیدن مطابق سن و سال

حقیقتی به نام لباس پوشیدن مطابق سن و سال

Charles Manning کارشناس مد به سوال های شما در مورد لباس پوشیدن مطابق سن، پوشیدن بلوز و شلوار یکسره به عنوان لباس رسمی، و استفاده درست از کت شلوار و جلیقه جواب می دهد.

Charles Manning  کارشناس مد به سوال های شما در مورد لباس پوشیدن مطابق سن، پوشیدن بلوز و شلوار یکسره به عنوان لباس رسمی، و استفاده درست از کت شلوار و جلیقه جواب می دهد.

از کجا بفهم سن من برای پوشیدن یک لباس زیادی جوان یا پیر نیست؟

در مصاحبه های مخصوص مجله های مد در مورد لباس پوشیدن بر اساس سن زیاد صحبت می شود، گویی که قوانین کلی وجود دارد که برخی از لباس ها را فقط جوانان 20 ساله می توانند بپوشند. (مثل  لباس های رنگی، لباس های باز و لباس های سرزنده) اما حقیقت این است که هیچ قانون سخت و محکمی در مورد لباس پوشیدن مطابق سن وجود ندارد. اگر شما می خواهید لباسی بپوشید و حس خوب خود را با آن بیان کنید، تنها چیزی که اهمیت دارد همین است. اگر کسی بهتان گفت که باید طور دیگری لباس بپوشید، احتمالا بدین خاطر که به نظر آنها این طرز لباس پوشیدن با سن شما مطابقت ندارد، این مشکل آنهاست نه شما.


جنیفر لوپز 44 ساله؛ بتسی جانسون، 71 ساله

آیا لباس های یکسره قابل قبول هستند، یا اینکه دیگران به من می خندند؟

لباس های رسمی زیادی برای پوشیدن وجود دارد. جدیدا لباس های یکسره هم مد شده است، و اگر واقعا جزو لباس های رسمی محسوب نشود، دلیل نمی شود انها را در مراسم رسمی انتخاب نکرد، خصوصا اگر لباس های دیگر چیزی نباشد که شما دوست داشته باشید. فقط مطمئن شوید لباس یکسره ای که انتخاب می کنید مدل و جنسش مناسب مهمانی یا مراسمی باشد که در آن شرکت می کنید. ممکن است همه از طرز لباس پوشیدن شما خوششان نیاید و یا کسانی که انقدر دنبال مد نیستند که به خودشان در آینه نگاه کنند، به شما چپ چپ نگاه کنند. اما لباس های یکسره زیبا و بانمک هستند و اگر کسی در موردتان قضاوت کرد یا بهتان خندید، حقیقتا ارزش این را ندارد که وقت خود را صرف فکر کردن به این چیزها کنید.
آیا خانم ها هم می تواننند در اداره یا مراسم رسمی بلوز، شلوار و جلیقه به تن کنند؟
در مورد لباس های سه تکه من همیشه احساس قدیمی بودن و لباس محلی بودن دارم. من با دیدن این لباس ها به یاد گنگسترها، فیلم آنی هال و مهمانی های شکار در خانه های قدیمی انگلیس می افتم. اما هیچ مورد نامناسبی در این لباس ها وجود ندارد- اینها هنوز هم لباس هستند- اما انتخاب این لباس از لباس دو تکه سخت تر است و قطعا باید لباسی را بپوشید که در آن راحت باشید. و اگر در جایی کار می کنید که کارتان زیاد است و بهتان سخت گیری می کنند می توانید جلیقه را در بیاورید.پدرخوانده، آنی هال، رالف لاورن پاییز 2012
< <
آخرین های : مد و لباس
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
چگونه یک دختر خوش تیپ باشید؟

چگونه یک دختر خوش تیپ باشید؟

امروز به یکی از مهم ترین سوال های دخترها پاسخ می دهیم، چگونه خوش تیپ باشیم؟ متن زیر بخوانید و جواب سوالتان را پیدا خواهید کرد! خوش تیپ بودن به سادگی پول زیاد خرج کردن و خرید مارک های معروف و همیشه لباس مارک پوشیدن نیست. برای خلق کردن سبک خود فقط باید چشمی برای دیدن جزئیات و کمی خلاقیت داشته باشید. قانون طلایی مد این است که طوری دیده شوید که احساس راحتی و اعتماد به نفس داشته باشید و لباس هایتان شبیه لباس های تقلبی نباشد.

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

حالت دادن موهای فر بلند مانند صاف کردن یک پیراهن آهن زده است . شما نیاز به سیستم حرارتی کمی مرطوب کنندهه و کمی کرم ثابت کننده دارید. ابتدا از مرطوب کننده آغاز کنید که بتوانید موهایتان را نرم کنید ، یک شامپو و نرم کننده نیز می تواند کمک ساز باشد.

 25 ایده برای درست کردن موی دخترهای کوچک

25 ایده برای درست کردن موی دخترهای کوچک

در این پست 25 نوع مدل موی دوست داشتنی برای دختر بچه های شیرین شما داریم. حتی یکی از این مدل ها هم می تواند ظاهر فرزند شما را کاملا عوض کند! هر مادری سعی می کند ظاهر فرزندش بهترین باشد. چه دختر شما بخواهد برای گردش بیرون برود، یا به جشن تولد یا مهمانی دیگری برود، این مدل موها همه انتخاب های عالی برای دختران کوچک است. آیا یک مدل موی فریبنده یا شاید هم یک مدل ساده را برای دختر کوچکتان امتحان کرده اید؟ ما 25 نمونه برایتان داریم، نگران نباشید. شما فقط باید مدل های ما را ببینید و برای فردا از آنها الهام بگیرید. دخترها با این مدل های خلاقانه و خاص خیلی بامزه و مثل فرشته ها می شوند.

بهترین و بدترین تیپ های بازیگران در فرش قرمز اسکار 2014

بهترین و بدترین تیپ های بازیگران در فرش قرمز اسکار 2014

اگرچه غیرممکن است که آنجلینا جولی در لباسی بد دیده شود، اما لباس ماکسی Elie Saab که او در بزرگ ترین مراسم امسال بر تن کرده کاملا متفاوت با ظاهر همیشگی او بود...