16 فروردین 1393

داستان عشقی شگفت انگیز این زوج شما را به گریه می اندازد

داستان عشقی شگفت انگیز این زوج شما را به گریه می اندازد

Larry Ragsdale چهار سال پیش برنامه ریزی کرده بود در سفری که قرار بود با خانوادهش به دیزنی لند برود، به Kelcie Yeoman عشق دوران دبیرستانش پیشنهاد ازدواج دهد. اما فقط یک هفته قبل از این سفر زندگی شان از این رو به آن رو شد...

Larry Ragsdale چهار سال پیش برنامه ریزی کرده بود در سفری که قرار بود با خانواده اش به دیزنی لند برود، به Kelcie Yeoman  عشق دوران دبیرستانش پیشنهاد ازدواج دهد. اما فقط یک هفته قبل از این سفر زندگی شان از این رو به آن رو شد. او که برای نشان دادن حلقه ازدواج پیش مک کنزی، خواهر کلاسی رفته بود، در راه بازگشت با ماشین یک راننده مست تصادف کرد و تقریبا زندگی اش را از دست داد. او بعد از تصادف به کما رفت و هیچکس نمی دانست که آیا دوباره بهبود می یابد یا نه.


اما کلسی هیچ وقت ناامید نشد. او مدت زمان طولانی از آن زمان همیشه کنار عشقش ماند تا وقتی که بهوش آمد. آنها یاد گرفتند که به خاطر تصادف بدن فوتبالیست پیشین تا حدی از کار افتاده؛ این مرد راه طولانی برای بهبود در پیش رو داشت، که شامل عمل های جراحی بی پایان و جلسه های درمانی فیزیکی می شد. کلسی برای اینکه در هر مرحله همراه لری باشد حتی شغلش را نیز عوض کرد و در نزدیکی محل درمان لری شغلی برای خود پیدا کرد.


در ماه آگوست سه سال بعد از به کمارفتن لری او با همان حلقه ای که قبل از این تصادف وحشتناک خریده بود از کلسی خواستگاری کرد. اما این زوج که به خاطر جلسه های درمانی تمام حسابشان ته کشیده بود رویای ازدواج در دیزنی لند را داشتند که با این شرایط هدفی محال به نظر می رسید- تا اینکه مک کنزی خواهر کلسی در عرض 11 روز و در مراسم خیریه ای که ترتیب داده بود 20.000 دلار  جمع آوری کرد تا این دو به آرزوی خود برسند.
< <
آخرین های : خانواده
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
10 نشانه ای که می توانید بفهمید مردی به شما جذب شده است

10 نشانه ای که می توانید بفهمید مردی به شما جذب شده است

بسیاری از زنان در واژه ها و کلماتی که مردان به کار می برند به دنبال آن هستند که ببینند مرد مورد نظرشان به طرف آنها جذب شده است یا نه. در اینجا به قسمتهایی از زبان بدن مردان اشاره می کنیم که زمانیکه به طرف شما جذب شدند برای تان کاملا مشخص شود:

رفتارهایی که باعث جذب مردان می شود.

رفتارهایی که باعث جذب مردان می شود.

نگرش و رفتار خود رای و خودسرانه مانند نورافکن های غول پیکر عمل می کند ، تمامی ویژگی های شما را برجسته می کند.این توجیه می کند که چرا نوشته ای که در مجله شخصیت و روانشناسی اجتماعی به چاپ رسید ثابت می کند که مردان از زنانی که رفتاری با اعتماد به نفس بیشتر از خود نشان می دهند خوششان آمده و جذب آنها می شوند.

12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

شما علاوه بر تزئین کردن درب و طاقچه بالای شومینه برای 14 فوریه ممکنه بخواهید نگاهی هم به کارهای دستی مخصوص این ماه بیندازید. ما برای کمک کردن به شما 12 نمونه از دکور روز ولنتاین را برای شما آماده کرده ایم. اینها بامزه، خلاقانه و فوق العاده رمانتیک هستند. پس خانه تان را با تزئینات آراسته کنید و مطمئن باشید بیشتر از قبل عشق را احساس خواهید کرد، من این را تضمین می کنم.

7 چیزی که مردان آرزو می کنند زنها بدانند!

7 چیزی که مردان آرزو می کنند زنها بدانند!

کمدین معروف دین کوک فقط بامزه و جذاب نیست. او به قدری زیباست که در قلب ها نفوذ می کند و زمانیکه در یک رابطه قرار می گیرد بسرعت اغوا می شود. ما از او خواهش کردیم که به ما بگوید در ذهن مردها چه می گذرد.

چیز هایی که برای یک بچه جدید لازم دارید

چیز هایی که برای یک بچه جدید لازم دارید

تبریک می گوییم! بالاخره انتظار به پایان رسید و با نوزاد جدیدتان لذت خواهید برد. این هیجان انگیزترین بخش زندگی تان است، اما شما به همان اندازه هم عصبی هستید به خاطر چیزهایی که برای بچه لازم دارید. برای کسانی که اولین بار مادر شده اند تصمیم گیری برای خرید وسایل اصلی که نوزاد بدان نیاز دارد کار سختی است. این مقاله بهتان کمک می کند تا لیستی از محصولاتی که برای نوزاد تازه به دنیا آمده لازم است تهیه کنید.