15 فروردین 1393

7 اتاق خواب که شما و همسرتان عاشقش می شوید

7 اتاق خواب که شما و همسرتان عاشقش می شوید

اتاق خواب های ما را ببینید و با آنها یاد می گیرید چگونه با انتخاب سبک های جدید خطر کنید.

اتاق خواب های ما را ببینید و با آنها یاد می گیرید چگونه با انتخاب سبک های جدید خطر کنید.

یک تزئین روستایی اضافه کنید
به قسمت بالای تخت تخته های چوب متصل بهم اضافه شده است. این چوب ها حالت روستایی خانه های چوبی جنگل را تداعی می کند. می توانید برای وارد کردن طبیعت به اتاق خواب روش خود را پیدا کنید: مثل اضافه کردن شیشه، چوب، الیاف طبیعی یا رنگ های خاکی. این کار اتاق را دوست داشتنی تر و خنثی از نظر جنسیت می کند.


یک کلکسیون را به نمایش بگذارید

این کار برای من همیشه ایجاد فضایی بوده که هر دوی ما با ترکیب کردن اشیایی که جمع کرده ایم و رنگ ها دوستش داشته باشیم، جایی که هر دوی ما بتوانیم در آن زندگی کنیم. شوهر من سلیقه جالبی دارد و برخی از خاص ترین وسایل اتاق را از مغازه های سمساری و عتیقه فروشی خریداری کرده است.

مصالحه کردن را یاد بگیرید

ما روی یک چیز با هم مصالحه کردیم. همسر من عاشق مبلمان تیره آنتیک بود درحالیکه من مبلمان مدرن روشن را ترجیح می دادم. برای همین آنها را ترکیب کردیم تا هر دو راحت باشیم!


تعادل را برهم بزنید

دکور من قرار است زنانه تر باشد، پس سعی می کنم با استفاده از رنگ های خنثی و مردانه و در آخر استفاده از رنگ آبی نیلی، سفید و چوب های تیره رنگ اتاق را از حالت متوازن خارج کنم. تنها چیزی که شوهرم از من درخواست کرد این بود که روی میز کناری چیزی نچینم تا بتواند راحت وسایلش را روی آن بگذارد، پس دکور این قسمت با محدودیت هایی همراه بود.

طرح و نقش های درست انتخاب کنید

من عمدا رنگ آبی تیره را انتخاب کنم تا زمینه اتاق مردانگی خوبی داشته باشد. من از طرح های گلدار نیز (بنا به خواست همسرم) دوری کردم و درعوض از ikat، کشمیر و شبکه استفاده کردم.

پارچه های فراوان

من برای اتاق خوابمان کف چوب گردویی، مقدار زیادی پارچه و پرده های بامبو استفاده کردم چون شوهرم عاشق چوب های واقعی است. اما ما رختخواب سفید نرم، بالش های روشن و پرده های مخملی را هم انتخاب کردیم تا اتاق حالت زنانگی را نیز حفظ کند. دیوارهای خاکستری پشت صحنه خنثی را به ما می دهد که هر دو با آن موافق هستیم.

ترکیب تزئینات مختلف

نگهداری وسایل بدون جانبداری و استفاده از طرح های زیرکانه به برهم زدن تعادل کمک می کند. من عناصر منسوج را ترکیب کردم، مثل پارچه duvet برای لحاف، کف پوش کنفی، و پتوی کتان تا به جذابیت اتاق اضافه کنم. با استفاده از گیاه در اتاق بدون خودنمایی زیاد نرمی طبیعت را نیز وارد اتاق کردم.  تزئینات هم شامل کتاب های قدیمی، ظرف شیشه ای ساده و مجموعه ای از وسایل آنتیک قدیمی می شد.
< <
آخرین های : دکوراسیون
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
ایده جالب: برای استفاده از وسایل بدون استفاده

ایده جالب: برای استفاده از وسایل بدون استفاده

آیا وقتی به جارختی خود نگاه می کنید احساس رضایت ندارید؟ خوب یک نفس عمیق بکشید و دوباره نگاه کنید. فقط به خاطر اینکه فکر می کنید لباس هایتان خسته کننده شده اند انها را دور نریزید. دوستانتان را صدا زده و ازشان بخواهید ایده های خوب و کاربردی شان برای ساخت وسایل دست ساز را بهتان بگویند تا بهتان کمک کنند از لباس های کهنه تان دوباره استفاده کنید.

12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

شما علاوه بر تزئین کردن درب و طاقچه بالای شومینه برای 14 فوریه ممکنه بخواهید نگاهی هم به کارهای دستی مخصوص این ماه بیندازید. ما برای کمک کردن به شما 12 نمونه از دکور روز ولنتاین را برای شما آماده کرده ایم. اینها بامزه، خلاقانه و فوق العاده رمانتیک هستند. پس خانه تان را با تزئینات آراسته کنید و مطمئن باشید بیشتر از قبل عشق را احساس خواهید کرد، من این را تضمین می کنم.

12 وسیله خلاقانه برای بالکن خانه تان

12 وسیله خلاقانه برای بالکن خانه تان

همه مردم دوست ندارند برای غذا خوردن در فضای باز به پارک بروند. چون در پارک آدم های زیادی هستند، سر و صدا زیاد است، و سگ ها ممکن است همبرگرتان را بدزدند که این خودش یک مانع است. اگر شما بیشتر از ظاهر باربیکیو تابستانی در آرامش خانه تان لذت می برید، پس یک گریل می خواهید. با این حال اگر بالکن کوچکی دارید که نمی خواهید راه رفت و آمد را با یک وسیله فلزی سنگین بگیرید، پس این نوع طراحی برایتان ایده ال است.

بهترین ایده ها برای آینه های حمام و دستشویی

بهترین ایده ها برای آینه های حمام و دستشویی

حمام و دستشویی های روشن و مجلل همان چیزی است که همه خواهانش هستند. اگر حمام و دستشویی شما حس وضفای خاصی ندارد شما می توانید با گذاشتن چندین آینه مدرن زیبا به آن حال و هوای مدرن بدهید. آینه های حمام می توانند به شما کمک کنند راحت تر آماده شوید و حسی از عظمت و شکوه به حمام شما هدیه میکنند.

12 مدل پریز خلاقانه

12 مدل پریز خلاقانه

در اینجا یک پروژه جالب از مردی ژاپنی را می بینید که خیلی باسلیقه پریزهای برق را در خانه اش مخفی کرده است. اینها درهای کشویی هستند که از چوب ساخته شده اند. این کار ایده خوبی برای کسانی است که به ندرت از پریزها استفاده می کنند. او کارهای دکوری دیگری نیز انجام داده مثل یک صفحه Shoji که از وسط باز می شود و یک درب کشویی تکی شبیه درهای کوچک بالایی.