29 اسفند 1392

پرتره های شگفت انگیز هنرمند 22 ساله از خودش

پرتره های شگفت انگیز هنرمند 22 ساله از خودش

Noell S. Oszvald عکاس 22 ساله اهل بوداپست پرتره های خارق العاده ای از خود می گیرد که چنان قوی هستند که می توانید ساعت ها هر کدامشان را تماشا کنید. او چند سال پیش به هنر عکاسی رو آورد.

Noell S. Oszvald  عکاس 22 ساله اهل بوداپست پرتره های خارق العاده ای از خود می گیرد که چنان قوی هستند که می توانید ساعت ها هر کدامشان را تماشا کنید. او چند سال پیش به هنر عکاسی رو آورد، اگرچه با نگاه کردن به دارایی های حیرت انگیزش نمی دانست که قرار است کاری این چنین جدید و نوآورانه انجام دهد.
Oszvald فقط عکس های سیاه و سفید می گیرد زیرا از نظر او رنگ ها گیج کننده اند. او می گوید به نظرم با این روش مشابه در کم کردن مقدار لباس ها و دیگر اشیا در عکس از فرم ها و ترکیب بندی در عکس هایم کاسته می شود.

وقتی که در مورد اولین عکسش به نام « پیش داوری» Prejudice  از او سوال شد گفت: من از مدت ها قبل ایده این عکس ها را در ذهنم داشت تا اینکه بالاخره انها را گرفتم. چون درباره این کار اطمینان کامل نداشتم، می خواستم در این عکس به طور کامل روشی که اکنون برای عکاسی به کار می برم را نمایان کند. اما برای دسترسی به چنین  عکس هنری مجبور بودم پرنده را داخل عکس رنگ کنم و البته نه دقیقا در این پوزیشنی که اکنون می بینید. من می ترسیدم به خاطر اینکه عکس دقیق نیست مردم من را فرد نادانی بدانند. می ترسیدم درحالیکه عکسی در مورد پیش داوری می گیرم خودم مورد پیش داوری قرار گیرم. چه طعنه آمیز.
درحالیکه به عکس های زیبای Oszvald نگاه می کنید، احساسات مختلفی را تجربه می کنید. این عکس ها در زمینه عکس های مفهومی قرار می گیرد، آنها یک ایده را توضیح می دهند، اما ایده ای که Oszald معتقد است برای بیننده باید شخصی باشد. او می گوید من نمی خواهم به دیگران بگویم چه چیزی در عکس هایم ببینند، به همین خاطر است که من هیچ توضیح یا عنوانی زیر عکس هایم نمی نویسم.  عکس آنچه که من دوست دارم بیان کنم را نشان می دهد اما هرکس آزاد است که خودش چیزی که عکس می خواهد بهش بگوید را تعیین کند. خیلی جالب است که بتوانم تفکرات خیلی متفاوتی را در مورد یک عکس بخوانم.
< <
آخرین های : هنر و ادبیات
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
عکس هایی که هر پدر و مادری باید از نوزاد خود بگیرد

عکس هایی که هر پدر و مادری باید از نوزاد خود بگیرد

زمان به سرعت می گذرد و کسانی که بچه تازه به دنیا آمده دارند همیشه به گذشته برگشته و آرزو می کنند که ای کاش عکس های بیشتری از بچه خود می انداختند. اما خبر خوب این است که زیاد سخت نیست شات های خلاقانه با تنوع زیاد از فرزندمان بگیریم. این 17 شات را هر پدر و مادری باید از فرزندش بگیرد.

دماوند

دماوند

بلندترین قله رشته کوه های البرز، دماوند است که 5636 متر از سطح دریای مازندران و 5671 متر از سطج دریاهای آزاد ارتفاع دارد.

نقاشی های خلاقانه با تراشه های مداد

نقاشی های خلاقانه با تراشه های مداد

این نقاشی های خلاقانه کار مارتا آلتز نویسنده و تصویرگر کتاب کودک می باشد. او نقاشی هایش را خیلی خلاقانه با تراشه های مداد تکمیل کرده است.تراشیدن مدادهای چوبی یک چیز خاص به هر نقاشی اضافه کرده است.

نقاشی هایی که به جهان واقعی هجوم می آورند

نقاشی هایی که به جهان واقعی هجوم می آورند

«گایکو» هنرمند چینی خودش را داخل نقاشی های سوپر قهرمان های کتاب های کمیک مورد علاقه اش و شخصیت های علمی تخیلی مشهور می کند. این هنرمند بااستعداد با بتمن، ژوکر، کاپیتان آمریکا، مرد آهنی، مرد عنکبوتی و دیگر شخصیت های مشهور رودررو می شود.

12 نمونه تصویرسازی خلاقانه

12 نمونه تصویرسازی خلاقانه

حالا زمان این رسیده که عکس ها و تصویرسازی هایی که با هم ادغام شده را ببینیم. این مجموعه الهام بخش هنرمندانه را تصویرگری هندی به نام «نیتین رائو کومبلکر» با ترکیب عکاسی و تصویرسازی هنری خلق کرده است.