29 اسفند 1392

چگونه آرایش کنیم که دندان هایمان سفیدتر به نظر برسد؟

چگونه آرایش کنیم که دندان هایمان سفیدتر به نظر برسد؟

بعضی رژلب ها و سایه آنها روی دندان ها باعث می شود که دندان ها سفید تر به نظر برسند.اغلب خانم ها فکر می کنند که رنگ رژلب شان را باید براساس رنگ پوست شان انتخاب کنند. درست است که این یک قانون عمومی و کلی است، اما...

بعضی رژلب ها و سایه آنها روی دندان ها باعث می شود که دندان ها سفید تر به نظر برسند.اغلب خانم ها فکر می کنند که رنگ رژلب شان را باید براساس رنگ پوست شان انتخاب کنند. درست است که این یک قانون عمومی و کلی است، اما شما باید زیبایی و لبخند خود را نیز در نظر بگیرید. بعضی رژلب ها می توانند لبخندی بسیار متفاوت به شما هدیه کنند. آرایشگران زیبایی از چنین قوانینی به خوبی آگاه هستند.

با استفاده برخی رنگ های خاص آرایشی شما می توانید به طور قابل توجهی بر زیبایی دندان های خود بیفزایید.یک لبخند مسحور کننده برای هر خانمی قابل دسترس است اگر از رژلب مناسب استفاده کند. این مقاله را به خوبی بخوانید تا درمورد رنگ رژلبی که استفاده می کنید یا نوع آرایشی که انتخاب می کنید بیشتر اطلاعات بدست آورید:


•    لطافت: 
با ظاهری مرطوب و درخشان ، لبهای لطیف پوششی زیبا به حساب می آیند. اگر از یک خط لب به رنگ روشن برای لبهایتان استفاده کنید ماندگاری این لطافت بیشتر می شود. لبهای لطیف و درخشان ظاهری طبیعی به صورت شما می دهند.


•    کرم:
این رژلبها دارای انواع روغن و نرم کننده هستند که به لبهای شما نرمی و روشنی می دهند. این نوع رژلب بخاطر داشتن خاصیت مرطوب کنندگی قدرت ماندگاری بیشتری نسبت به نوع خشک خود دارند.

•    مات: رژلب های مات دارای رنگدانه های زیادی درون خود هستند. به همین خاطر است که رژلب های مات قدرت ماندگاری بیشتری روی لب دارند. این نوع از رژها ظاهری شیک و خاص به لبهای شما هدیه می کنند. به خاطر داشتن رنگدانه، رنگ مات همیشه روی لب شما را خشک نگاه می دارد، اما شما برای اینکه آنها را مرطوب کرده و ظاهری معمول تر به آن بدهید می توانید از نوع نیمه مات این رژلب ها استفاده کنید.


•    حجم دهندگی:
بخاطر وجود میکا در رژلب های متالیک، شما ظاهری بسیار شیک خواهید داشت. سایه روشن شدن رژلب می تواند جلوه طبیعی لبهای شما را با بزرگتر نشان دادن لبهای نازک بیشتر کند.

•    ماندگاری بیشتر
:
یک فرمول با ماندگاری بالا یعنی رژلب به مدت 8تا 10 ساعت روی لبهای شما بماند. این به خاطر قدرت و رطوبت آن است که بعد از مدت زمان طولانی نیز از روی لبهای شما پاک نخواهد شد.
< <
آخرین های : پوست و زیبایی
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
هشت ماده غذایی که باعث براق شدن پوست شما می شوند

هشت ماده غذایی که باعث براق شدن پوست شما می شوند

کرم های گران قیمت خود را برای مدتی کنار گذاشته و بطور طبیعی از پوستتان محافظت کنید. خانم وانا جیمز متخصص تغذیه بهترین خوراکی ها را که برای پوست مفید است به شما معرفی می کند.

4 ترفند برای کشیدن خط چشم که هر خانمی باید آن را بداند!

4 ترفند برای کشیدن خط چشم که هر خانمی باید آن را بداند!

اگر می خواهید خط چشم تان اثر ماندگارتری روی چشمان تان داشته باشد با یک مداد چشم اول زیر چشم تان را خط بکشید اجازه دهید رنگ آن تا خط مژگان تان پیش برود و سپس روی آن کمی سایه پودری به همان رنگ بزنید تا خط چشم تاثیرگذارتری داشته باشید.

روش صحیح آرایش برای انواع مختلف چشم

روش صحیح آرایش برای انواع مختلف چشم

وقتی که قرار است آرایش کنیم همه ما یک هدف داریم؛ اینکه چشمانمان را درشت تر و درخشان تر درست کنیم. پس Mia Silverio هنرمند آرایشگر بهمان یاد می دهد با توجه به فرم چشم چگونه سایه بزنیم و خط چشم بکشیم.

 فواید گوجه فرنگی برای پوست

فواید گوجه فرنگی برای پوست

مصرف گوجه فرنگی بدلیل منبع غنی لیکوپین که اثری آنتی اکسیدان دارد و همانند کرم ضد آفتاب در پوست عمل می کند ، به همه توصیه می شود. لیکوپین با سلول های آسیب دیده مبارزه کرده و اثرات قرمزی پوست را از بین می برد و خاصیت ضد پیری دارد.توصیه می شود که هر نفر روزانه حدود 16 میلی گرم لیکوپین مصرف کند زیرا اینکار باعث می شود رادیکالهای آزاد درون بدن کاهش یافته و در نتیجه باعث حفظ رطوبت بدن شود. و نیازی نیست تا پولی که به سختی بدست می آورید را صرف هزینه های گزاف پاکسازی پوست انجام دهید.

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

حالت دادن موهای فر بلند مانند صاف کردن یک پیراهن آهن زده است . شما نیاز به سیستم حرارتی کمی مرطوب کنندهه و کمی کرم ثابت کننده دارید. ابتدا از مرطوب کننده آغاز کنید که بتوانید موهایتان را نرم کنید ، یک شامپو و نرم کننده نیز می تواند کمک ساز باشد.