27 اسفند 1392

15 چیز در مورد زنان که مردها به آنها توجه نمی کنند

15 چیز در مورد زنان که مردها به آنها توجه نمی کنند

مردها به جزئیات توجه نمی کنند. البته دلیلش این نیست که همسرتان به شما توجه نمی کند، بلکه مردها نسبت به پیرامون خود دقت نمی کنند. در برابر مردها جبهه نگیرید؛ این یک معجزه است...

آیا قرار است مردها تفاوت بین رژلب قرمز شرابی و قرمز گوجه ای را متوجه شوند؟

مردها به جزئیات توجه نمی کنند. البته دلیلش این نیست که همسرتان به شما توجه نمی کند، بلکه مردها نسبت به پیرامون خود دقت نمی کنند. در برابر مردها جبهه نگیرید؛ این یک معجزه است که یک مرد تغییرات کوچک در صورتتان را متوجه شود، شاید هم بتواند بفهمد که لباس آبی که امروز پوشیده اید با لباسی که دفعه قبل پوشیده بودید فرق دارد! در اینجا 15 نکته را می گوییم که نباید انتظار داشته باشید مردها بهشان توجهی کنند.

1. یک کیف پول جدید. این شبیه همان کیف قبلی تان است که پولهایتان را درونش می گذاشتید، البته مگر اینکه رنگ متفاوتی داشته باشد. تنها چیزی که ما مردها می دانیم این است که همه کیف ها شبیه هم هستند!

2. کفش های جدید. ما اصلا به قسمت پایینی پاهای هیچ آدمی نگاه نمی کنیم. این یک حقیقت است.


3. پاهای شیو شده یا شیو نشده. مگر اینکه شکل مردها باشید تا ما متوجه شویم! و در این صورت هم بهتان نمی گوییم که پاهایتان کمی ته ریش دارد!4. شمع های جدید. بخشی از مغز ما کاری می کند پروسه شمع سازی را از یاد ببریم. اگر ما را به مغازه شمع فروشی می برید، ما فقط بیکار و علاف می گردیم. اصلا هیچ راهی وجود ندارد که بتوانید فرق بین وانیلی، وانیل فرانسوی و کاپ کیک وانیلی را بهمان بگویید.

5. سلولیت. همه آدمها نسبت به بدن خود حساس تر از دیگران هستند. من که فکر نمی کنم تابحال سلولیت دیده باشم، اما اگر می خواهید از یک نفر بپرسم.

6. رژگونه. ما اصلا نمی دانیم رژگونه چی هست! پس چگونه از ما توقع دارید وقتی آنرا عوض کردید بفهمیم؟

7. بدون آرایش بیرون رفتن. زن ها هرگز باور نمی کنند، اما ما گاهی اوقات اصلا توجه نمی کنیم که شما آرایش کرده اید یا نه. واقعا اینگونه است. و بعد به خاطر دروغگویی باید تنبیه بشویم. این یکی از بزرگ ترین رازهای زندگی است.8. موی گربه روی لباس هایتان. این هم مستلزم این است که به جزئیات توجه کنیم.

9. مدل موی جدید. مگر اینکه موهایتان را از ته بتراشید، در غیر این صورت متوجه نمی شویم که موهایتان را نیم اینچ کوتاه تر کرده اید.


10. های لایت. به نظر ما عادی است که همیشه چند رشته موی رنگی لابلای موهایتان باشد. پس قبل از اینکه از بی توجهی ما ناراحت بشوید خودتان تغییرات را بهمان بگویید.11. عینک جدید. متاسفانه باید بگوییم همه عینک ها شبیه هم هستند.

12. حلقه های زیر چشم. ما مردها نمی توانیم بفهمیم که چشمتان پف کرده یا خسته است. ایا به نظرتان این یک نکته منفی است؟

13.
رنگ جدید رژلب تان.گوش دهید، از نظر ما تنها یک رنگ برای رژ وجود دارد و آن هم قرمز است. ما بقیه رنگ ها را نمی شناسیم!


14.
شلوار جین جدید. ما حتی فرق شلوار جین های خودمان را هم نمی دانیم چه برسد به شلوارهای شما!

15. اضافه کردن وسایل دکوری به اتاقتان. شاید بعد از 20 دقیقه متوجه بشویم که کاناپه جدیدی خریده اید! اما اینکه متوجه بشویم چند مجسمه یا گلدان به دکوراسیون اتاق اضافه کرده اید اصلا و ابدا!

< <
آخرین های : دوستی و رابطه
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
50 نکته ای که مردان دوست دارند زنان آنها را بدانند

50 نکته ای که مردان دوست دارند زنان آنها را بدانند

آیا می دانستید بزرگ ترین چیزی که مردها را منزجر و سرد می کند دیدن سیگار کشیدن زن ها است و بزرگ ترین چیزی که مردان را برمی انگیزاند و هیجان زده می کند ورزش کردن و داشتن فعالیت بدنی زنان است...؟!

10 نشانه ای که می توانید بفهمید مردی به شما جذب شده است

10 نشانه ای که می توانید بفهمید مردی به شما جذب شده است

بسیاری از زنان در واژه ها و کلماتی که مردان به کار می برند به دنبال آن هستند که ببینند مرد مورد نظرشان به طرف آنها جذب شده است یا نه. در اینجا به قسمتهایی از زبان بدن مردان اشاره می کنیم که زمانیکه به طرف شما جذب شدند برای تان کاملا مشخص شود:

10 چیزی که مردها از زن ها می خواهند

10 چیزی که مردها از زن ها می خواهند

شاید فکر کنید مغز مردان در مقایسه با زنان زیاد پیچیده نیست، اما گاهی اوقات مردان نیز چیزهای غریبی که زن ها «احساسات» می نامند را تجربه می کنند. (بله این حقیقت دارد). پس اینجا صاف و ساده چیزهایی که مردان از زنان می خواهند را نام می بریم، اما آنها انقدر لجوج و سرسخت هستند که خودشان از زن ها در خواست نمی کنند.

باورتان نمی شود مردها از این خصوصیات زنان خوششان بیاید!

باورتان نمی شود مردها از این خصوصیات زنان خوششان بیاید!

ممکن است موهای خیس برای شما کلافه کننده باشد چون به هرجایی می چسبد. اما برای مردان نشان دهنده یک چهره جذاب و تحریک کننده است.

10 نشانه ای که بهتان می گوید شوهرتان به شما خیانت می کند!

10 نشانه ای که بهتان می گوید شوهرتان به شما خیانت می کند!

ما در دورانی زندگی می کنیم خبرها و داستان های زیادی در مور خیانت زن و شوهرها می شنویم. چیزی که اکثر زوج ها از آن هراس دارند. همه زوج ها چه زن و شوهر باشند چه نامزد باشند دوست دارند....