24 اسفند 1392

جهان از نگاه هنرمند فوتوشاپ کار

جهان از نگاه هنرمند فوتوشاپ کار

هنرمند دیدگاه دوگانه ایهام دار از واقعیت خلق می کند، جایی که بچه از ابرها تاب می خورند و حیوانات کارهای غیرممکن انجام می دهند.

هنرمند دیدگاه دوگانه ایهام دار از واقعیت خلق می کند، جایی که بچه از ابرها تاب می خورند و حیوانات کارهای غیرممکن انجام می دهند.

یک فیل به طرز خطرناکی بر روی یک چرخ باریک تعادلش را حفظ کرده و دختری کوچک پاهایش را از روی تابی که هزاران فوت از زمین بالاتر است تکان می دهد.

شاید این تصاویر سورئال شما را مجبور کند دوباره به آنها نگاه کنید، درحالیکه هر روز ما با فوتوشاپ و چیزهای غیرطبیعی که با آن درست می شود عجین شده است.


Caras Ionut
عکاس و هنرمند این تصاویر شگفت انگیز را با پیچ و تاب دادن عکس های معمولی اش و تبدیل آن به مخلوقات عجیب و فرازمینی خلق کرده است.
این هنرمند در جهان فوتوشاپ زندگی می کند، جاییکه درآن او به صورت دیجیتالی مناظر و پرتره های سورئالش را درست می کند.


فعالیت های برجسته فیزیکی مثل این فیل که تعادلش را روی یک چرخ نازک حفظ کرده است. یا عکس معمولی از یک مرد که با اضافه کردن بال های سیاه عجیب و غریب شده است.


شاخ های گوزن به شکل شاخه های درخت تغییر شکل داده است، همراه با پرنده هایی که روی آن لانه می سازند. و این دختر کوچک بر روی یک ماهی بزرگ سواری می کند.


یک بچه گاو میش کوهان دار را بر روی زمین لم یزرع از این ور به آنور می برد.


این عکاس که اصلیت رومانیایی دارد خودش را مکانیک عکس ها می نامد که با کمک برنامه های کامپیوتری عکس هایی خلق می  کند که ذهن ها را مشوش می سازد.
او اغلب از یک عکس معمولی به عنوان نقطه شروع استفاده می کند بعد این عکس معمولی را با یک تغییر شگفت انگیز ترکیب می کند. مثلا یک منظره ساده از دختری که ماهیگیری می کند را تبدیل به دختری می کند که روی ماهی بزرگی سواری می کند.


یا شاخ های گوزن تبدیل به شاخه های درختان می شود- و این تصویر پرنده هایی که از لابلای شاخه ها پرواز می کنند تکمیل می شود درحالیکه گوزن با آسایش روی زمین لم یزرع گل آلود ایستاده است.

حیوانات و انسان ها در عکس با هم ترکیب شده اند. یک دختر کوچک فیلی را برای پیاده روی می برد و دختر کوچک دیگری بر پشت یک شترمرغ و بر روی یک زین دست ساز با تسلط سواری می کند.


Ionut  کارهایش را با عنوان آشکارسازی رویا تشریح می کند و می گوید او از رنگ های پاییز و زمستان الهام می گیرد.


  او که به عنوان عکاس و فوتوشاپ کار حرفه ای فعالیت می کند و برای کسانی که می خواهند به روش دیجیتالی عکس ها را دستکاری کنند کلاس دائر می کند.
یک موزیسین اجرایش را تمام کرده و برای تماشاچی اش که یک فیل است تعظیم می کند و یک دختر جوان روی شترمرغ سواری می کند.

در تصاویر سورئال فیل و دختربچه می توانند صمیمی ترین دوست ها باشند. Ionut می گوید اضافه کردن رنگ سفید و استفاده از فیلترهای آبی الهام گرفته از پاییز و زمستان هستند.Ionut  می گوید می خواهد عکس هایش کیفیتی رویاگونه داشته باشند. او برای هنرمندان تازه کار دوره های آموزشی برگزار می کند. در عکس یک گوزن وحشی را می بینید که مثل حیوانات اهلی روی مبل لم داده است.

رنگ های درخشان طاووس انگار نقاشی شده اند، اما با چندین لایه عکس درست شده است. یک دختر کوچک روی یک قایق باریک که جاذبه زمین را به مبارزه می طلبد بازی می کند.


< <
آخرین های : هنر و ادبیات
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
عکس هایی که هر پدر و مادری باید از نوزاد خود بگیرد

عکس هایی که هر پدر و مادری باید از نوزاد خود بگیرد

زمان به سرعت می گذرد و کسانی که بچه تازه به دنیا آمده دارند همیشه به گذشته برگشته و آرزو می کنند که ای کاش عکس های بیشتری از بچه خود می انداختند. اما خبر خوب این است که زیاد سخت نیست شات های خلاقانه با تنوع زیاد از فرزندمان بگیریم. این 17 شات را هر پدر و مادری باید از فرزندش بگیرد.

دماوند

دماوند

بلندترین قله رشته کوه های البرز، دماوند است که 5636 متر از سطح دریای مازندران و 5671 متر از سطج دریاهای آزاد ارتفاع دارد.

نقاشی های خلاقانه با تراشه های مداد

نقاشی های خلاقانه با تراشه های مداد

این نقاشی های خلاقانه کار مارتا آلتز نویسنده و تصویرگر کتاب کودک می باشد. او نقاشی هایش را خیلی خلاقانه با تراشه های مداد تکمیل کرده است.تراشیدن مدادهای چوبی یک چیز خاص به هر نقاشی اضافه کرده است.

12 نمونه تصویرسازی خلاقانه

12 نمونه تصویرسازی خلاقانه

حالا زمان این رسیده که عکس ها و تصویرسازی هایی که با هم ادغام شده را ببینیم. این مجموعه الهام بخش هنرمندانه را تصویرگری هندی به نام «نیتین رائو کومبلکر» با ترکیب عکاسی و تصویرسازی هنری خلق کرده است.

نقاشی هایی که به جهان واقعی هجوم می آورند

نقاشی هایی که به جهان واقعی هجوم می آورند

«گایکو» هنرمند چینی خودش را داخل نقاشی های سوپر قهرمان های کتاب های کمیک مورد علاقه اش و شخصیت های علمی تخیلی مشهور می کند. این هنرمند بااستعداد با بتمن، ژوکر، کاپیتان آمریکا، مرد آهنی، مرد عنکبوتی و دیگر شخصیت های مشهور رودررو می شود.