20 اسفند 1392

بازیگرانی که در زندگی واقعی آدم کشتند!

بازیگرانی که در زندگی واقعی آدم کشتند!

داستان های جالب و البته غمناک از بازیگرانی که در زندگی واقعی شان آدم کشتند.

داستان های جالب و البته غمناک از بازیگرانی که در زندگی واقعی شان آدم کشتند.

Fay DeWitt
Fay DeWitt  بازیگر کمدی دهه 90 (بازیگر فیلم های Mork & Mindy و زنان حیله گر) محکوم به زخمی کردن شوهر نمایشنامه نویسش به نام Ray Allen شد. او با یک نامه باز کن زخمی شده و به قتل رسید.

Amy Locane-Bovenizer
Amy Locane-Bovenizer بازیگر Melrose Place در فوریه 2013 بعد از اتهام به خاطر تصادف سال 2010  که منجر به کشته شدن Helene Seeman 60 ساله شد به سه سال زندان محکوم شد. امی در روز دادگاه گریه کرد که این باعث ناراحتی بیشتر خانواده مقتول شده و از دادگاه خارج شدند. آنها انتظار داشتند امی حداکثر به ده سال زندان محکوم شود.


Charles S. Dutton
بازیگر قدیمی دهه هفتاد بازیگر بیگانه 3 به خاطر آدم کشی، مالکیت غیرقانونی اسلحه و فعالیت داشتن به عنوان سردسته شورشیان در زندان اوقات سختی در زندان گذراند. آن زمان در دهه 90 او در یک برنامه تلویزیونی کوتاه به نام Roc.” On Fox گیر افتاد.Skylar Deleon
بازیگری که نقشی کوتاه در Mighty Morphin Power Rangers داشت به خاطر کشتن یک زن و شوهر در قایق تفریحی شان در سال 2009 محکوم به مرگ شد. قایقی که او هنگام خرید علاقه اش را به آن ابراز کرده بود. اسم این قایق متاسفانه Well Deserved بود.

 

Rebecca Gayheart
دختر Noxzema دهه 90 سال 2001 در حین رانندگی در لس آنجلس یک پسر 9 ساله را زیر کرده و کشت. اودر دادگاهی با والدین داغدیده پسر متهم به مرگ اشتباهی شد. او در این مورد به مجله پیپل گفت: این تصادف همیشه و هر روز با من است و برای بقیه عمرم من را ول نمی کند.


Lillo Brancato Jr.
بازیگر سوپرانوها و A Bronx Tale با ده سال باقیمانده از محکومیتش در سال 2011 بازگشت. او ترتیبی داد که از زندان با دوستان بازیگرش از طریق توییتر ارتباط داشته باشد.  این بازیگر به خاطر اتهام دزدی و مرگ یک افسر پلیس در حال وظیفه در نیویورک بقیه دوران محکومیتش را می گذراند.Robert Blake
رابرت بلیک بازیگر Baretta و راسکال کوچک به پیرس مورگان درباره زندگی اش قبل از اینکه همسرش در سال 2002 به قتل برسد گفت. این بازیگر از قتل درجه یک تبرئه شد اما بعد در یک دادخواست مدنی در سال 2005 گناهکار شناخته شد.


Lane Garrison
بازیگر فرار از زندان در سن  26 سالگی در حالت مستی با کوک رانندگی کرده با ماشینش تصادف کرده و یک عابر 17 ساله را می کشد. او به  تحمل 40 ماه زندان محکوم شد.

John Wilkes Booth
John Wilkes Booth  اسپانیایی آبراهام لینکلن را در آپریل 1865 ترور کرد.  این بازیگر بعد از این ترور کشته شد.
Matthew Broderick
 او وقتی سال 1987 با دوست دخترش جنیفر گری در تعطیلات به سر می برد، به صورت اتفاقی با ماشین بی ام و خود به یک ماشین ولوو زد و مسافران آن که یک مادر و دختر بودند را درحالیکه مرده بودند رها کرد. پای برودریک نیز در این تصادف می شکند. مقداری از لکه های خون متیو روی لباس های گری می ریزد. گری سال 2010 به San Francisco Chronicle گفت: مرگ اندوهناک و نفر در کنار یکدیگر و اینکه تو بازمانده گناهکاری باشی که در جشن ها شرکت می کند اصلا چیز خوشایندی نیست.  برودویک بعد از مرخص شدن از بیمارستان ادعا کرد عدم حضورش در دادگاه ظاهرا بهش کمک کرده تا از درگیر شدن در اتهامات قانونی مبنی بر اهمال کاری اجتناب ورزد.


< <
آخرین های : اخبار هنرمندان
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

همه دوست دارند آنچه که سبب زیبایی همیشگی سوپرمدل ها شده را فهمیده و محصولاتی که برای حفظ زیبایی ظاهری شان استفاده می کنند را بشناسند. شش مدل محبوب ویکتوریا سکرت , جدیدا بعضی را رازهای زیبایی خود را افشا کرده اند. آنها فرشته های بی نقصی به نظر می رسند که روی صحنه قدم می گذارند و در زیر بخشی از رازهایی که سبب شده ظاهر سوپرمدل ها را داشته باشند آورده ایم.

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

شایعه شده که رابرت پتینسون هم به کریستین استوارت خیانت کرده و با افراد زیادی مثل مگان فاکس، نیکی رید، اشلی گرین، اریکا دوترا (در زمان های متفاوت)، کامیلا بل و امیلی د راوین نانسی بینگن همر ستاره تلویزیونی VH1، کیتلین کرونبرگ، شیا ماری (مدل بلوند)، سارا رومر و بالاخره یک دختر با نام مستعار Chateau Marmont رابطه داشته است.

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

خیلی سخت می شود درمورد این حقیقت که آنجلینا جولی یکی از زیباترین زنان و بهترین بازیگران جهان است بحث و مشاجره راه انداخت. با این حال او جزو خوش تیپ ترین بازیگران نیست. فقدان رنگ در کمد لباس هایش و طراحی لباس هایش بر روی فرش قرمز تنوع و جذابیت ندارد.

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

سارا شاهی با نام اصلی آهو جهانسوز شاهی از پدری ایرانی و مادری اسپانیایی در Euless، تگزاس به دنیا آمد. او رقصنده پیشین لیگ فوتبال ملی و از نوادگان شاه ایرانی قرن 19 است.