16 اسفند 1392

شیشه های عطر جالب و خلاقانه

شیشه های عطر جالب و خلاقانه

این شیشه عطر به شکل گوی برفی محتوی رایحه جالب با بوی مرکبات، گل مریم، گل های سفید و بوهای شیرین است.

عطر Fragile، ژان پل گالتیر
این شیشه عطر به شکل گوی برفی محتوی رایحه جالب با بوی مرکبات، گل مریم، گل های سفید و بوهای شیرین است.
Konvict، Akon
Akon اولین عطر از دو عطر Konvict را سال 2010 وارد بازار کرد. بسته بندی آن شامل دو بطری عطر 50 میل جداگانه که با یک زنجیر و دست بند به هم وصل می شوند، پس کل عطر در مجموع حاوی 100 میل اودوپرفیوم می شود. این عطر با رایحه تازه ترنج و لیمو برای مناسبت های غیرجدی  و مقداری هم رایحه چوب صندل و سرو است.
Love Fury، Nine West
این عطر با بوی جوانه های رز، درخت گل ابریشم، ماندارین و توت های قرمز، و گل زنبق، مشک، چوب های باارزش و عنبر است.
Freak، Illamasqua
این عطر عصاره اش از گل تریاک، belladonna ، شوکران سمی، و ملکه شکوفه های شب گرفته شده است.
بمب گل، ویکتور رولف
شیشه این عطر به شکل نارنجک دستی است، از این بمب گل رایحه ترنج، ماندارین، و فلفل صورتی بیرون می اید. عطر با پودر گل رز، زنبق دره، میوه های قرمز، تمشک و بادام شیرین توسعه پیدا کرده است.  این عطر که کمی هم اصالت شرقی دارد با بوی نعناع هندی، عنبر و چوب کشمیر همراه شده است.
Too Too Pretty، Betsey Johnson
Too Too Pretty کمی رایحه گل می دهد همراه با گریپ فروت و وانیل.
Sexy Little Things، ویکتوریا سکرت
این عطر با رایحه برانگیزنده و فریبنده  و سرزنده قبل از تعطیلات سال 2008 معرفی شد. این عطر با رایحه های خوش گل ها و میوه ها، مثل هلو، سیب، توت فرنگی و میوه guanabana، با ترنج در راس آن همراه است. این بوها با ارکیده کاتلایا، زنبق، پنجه مریم، گلبرگ های یاسمن، شاتوت، وانیل ، الو، برگ های کشمش و شکوفه ها تکمیل می شود و پایه آن عنبر طلایی، مشک مخملی، آکوردهای چوبی و دانه تونکا است.
Shades of Dusk Moro Blood Orange ، Joya
طراحی این شیشه عطر به شکل جواهرات کار تهویه مداوم را انجام می دهد و بویی از خود پخش می کند که با گرمای پوست انسان فعال می شود. این بو شامل رایحه انرژی بخش و آبدار مرکبات با گرمی گل ها، چوب، وانیل و مشک است. عطر با بوی پرتغال قرمز، نارنگی و لیمو باز می شود. قلب آن بوی گل tiare و Bourbon vanilla استشمام می شود و پایه و اصل آن چوب بلوند و مشک است.
عطر Popy Moreni از Popy Moreni
بوی غالب این عطر  یاس و فلفل سفید، همراه با مغز درخت ylang-ylang، یاسمن، زنبق، و کمی رایحه سدر، چوب صندل، benzoin و مشک است.
فخر العرب، آلحرمین
فخر العرب دارای رایحه مشرقی با بوی چوب صندل، زعفران، چوب agar، وانیل و عنبر همراه با رایحه های ادویه، چوب و گل ها برای آقایان است.
Feerie ، Van Cleef & Arpels
رایحه های اصلی Feerie بنفشه با برگ های سبزش که انرژی بخش و مهیج است. گیاهان سبز دلپذیر و تازه با کمی بوی گل، ماندارین ایتالیایی و بوی میوه هایی مثل کشمش سیاه کامل شده است. این عطر دارای بوهای رز بلغاری، با مقدار خیلی جزئی یاسمن مصری است. و رایحه اصلی آن شامل زنبق های فلورنس، با بوی چوب های ارزشمند و  Haiti vetiver است.
< <
آخرین های : کاشانه
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
چگونه گل و گیاه در داخل خانه پرورش دهیم؟

چگونه گل و گیاه در داخل خانه پرورش دهیم؟

پرورش دادن گل و گیاه در داخل خانه می توانند ابعاد تازه ای به آشپزی شما داده و فرصتی برای صرفه جویی در هزینه های خانگی شما داشته باشد. برخی افراد فکر می کنند که پرورش گیاه در داخل خانه تنها برای افرادی میسر است که دارای فضای زیاد در خانه باشند اما این درست نیست. حتی اگر شما در آپارتمانی زندگی می کنید که هیچ فضای بیرونی ندارد هم می توانید گل و گیاه خود را پرورش دهید.

7 چیزی که مردان آرزو می کنند زنها بدانند!

7 چیزی که مردان آرزو می کنند زنها بدانند!

کمدین معروف دین کوک فقط بامزه و جذاب نیست. او به قدری زیباست که در قلب ها نفوذ می کند و زمانیکه در یک رابطه قرار می گیرد بسرعت اغوا می شود. ما از او خواهش کردیم که به ما بگوید در ذهن مردها چه می گذرد.

5 استفاده عجیب از سیر که تاکنون نمی دانستید!

5 استفاده عجیب از سیر که تاکنون نمی دانستید!

ترکیبات فعال در سیر با اسید آراشیدونیک تعامل داشته یک اسید چرب امگا در گوست وابسته با پسوریازیس ایجاد می کند. روغن سیر می تواند مستقیما روی نواحی با دوبار استفاده در روز تاثیر بگذارد.

5 مدل طراحی جالب برای گل و  گیاه منزلتان

5 مدل طراحی جالب برای گل و گیاه منزلتان

طرح هایی که می بینید چیزی بیش از گلدان های معمولی است که در منزلتان می گذارید. آنها هوشمندانه، با اهداف چندگانه و واقعا غیرعادی هستند. این وسایل به منظور رشد گیاهان و حفاظت از آنها طراحی شده اند یا یک طرح غیر معمول و جذاب دارند که فورا توجه ما را به خود جلب می کند.

طریقه  رنگ کردن تخم مرغ های نوروز با پوست پیاز

طریقه رنگ کردن تخم مرغ های نوروز با پوست پیاز

می خواهیم یک روش رنگ کردن تخم مرغ با پوست پیاز را برای شب عید آموزش دهیم که برای تزئین هم از برگ های سبزیجات مثل ریحان استفاده خواهیم کرد...