10 اسفند 1392

عکس های کمیاب از پشت صحنه مراسم اسکار

عکس های کمیاب از پشت صحنه مراسم اسکار

از وارن بیتی تا الیزابت تیلور تا مریل استریپ و تام کروز، هر کدام از اسطوره های هالیوود که ما می شناسیم و دوستشان داریم بر روی صحنه جوایز اسکار قرار گرفته اند. این تصاویر لحظات دوست داشتنی و خنده دار پشت صحنه مراسم است....

از وارن بیتی تا الیزابت تیلور تا مریل استریپ و تام کروز، هر کدام از اسطوره های هالیوود که ما می شناسیم و دوستشان داریم بر روی صحنه جوایز اسکار قرار گرفته اند. این تصاویر لحظات دوست داشتنی و خنده دار پشت صحنه مراسم است که ما نمی توانستیم دزدکی ببینیم. پس نگاهی به این لحظات خاطره انگیز و به یادماندنی از مراسم اسکار بیندازید.

راسل برند و هلن میرن- 2011
راسل برند بامزه و هلن میرن در پشت صحنه مراسم اسکار سال 2011 در حال خوردن موز! این دو بعد همبازی شدن در The Tempest و آرتور با هم دوست شدند. هلن میرن تابحال 4 بار نامزد اسکار شده و در سال 2007 جایزه بهترین بازیگری را به خاطر فیلم ملکه برد.

میشل پفییر، جولیان مور و کیت وینسلت- 2010
میشل پفییر، جولیان مور و کیت وینسلت نامزدهای بهترین بازیگر مرد را اعلام می کردند که به خاطر فیلم قلب دیوانه به جف بریجز رسید. این سه نفر پشت صحنه کنار هم جمع شده اند. کیت وینسلت گفت: خیلی جالبه که بتوانی آرامش داشته باشی و دیگران را که اضطراب دارند و هراسان هستند را نگاه کنی. او خودش 6 بار نامزد شده و جایزه بهترین بازیگری را برای فیلم کتابخوان  به خانه برد.

گلوریا استوارت و شرلی تمپل- 1998
گلوریا استوارت که سال 1998 نامزد بهترین نقش مکمل برای بازی در فیلم تایتانیک شده بود، تا به امروز مسن ترین نامزد اسکار غیرافتخاری بوده است. او در سال 2010 در سن 100 سالگی درگذشت. استوارت در این عکس در 70 امین مراسم اسکار با شرلی تمپل افسانه ای عکس انداخته است، شرلی تمپل زودتر از او در همان سال فوت کرد. تمپل در سن 7 سالگی به خاطر همکاری قابل توجهش در صنعت سرگرمی رسانه در سال 1934 جایزه نوجوانان اسکار را از آن خود کرد. تمپل و استوارت سال 1938 در فیلم ربکا و مزرعه Sunnybrook با هم همبازی شدند.

تام کروز و مریل استریپ- 2012
تام کروز با سه بار نامزدی اسکار در حال صحبت با مریل استریپ با 18 بار نامزدی و برنده سه جایزه اسکار است. مریل استریپ همان سال این نشان افتخار را به خاطر بازی اش در فیلم بانوی آهنین به خانه برد.

بینگ کراسبی و اینگرید برگمن- 1945
پشت صحنه مراسم سال 1945، بینگ کراسبی برنده بهترین بازیگر مرد (Going My Wa) و اینگرید برگمن برنده بهترین بازیگر زن (Gaslight) با جایزه هایشان.

الیزابت تیلور و ادی فیشر- 1961
ادی فیشر چهارمین شوهر الیزابت تیلور در مراسم اسکار 1961 جایزه اسکارش را برق می اندازد. تیلور نیز دو بار برنده جایزه شد که اولی اش به خاطر بازی اش در Butterfield 8 بود.

آنا بانکرافت و سیدنی پوتییر- 1964
آنا بانکرافت وقتی که اولین و تنها جایزه اسکار بهترین بازیگری را برای  فیلم کارگر معجزه برد خودش روی صحنه نبود- چون در برادوی سرش گرم بود.  اما او با نشان دادن جایزه توسط سیدنی پوتییر در این لحظه تاریخی شریک شد، سیدنی پوتییر نیز اولین بازیگر سیاه پوستی بود که جایزه بهترین بازیگری را برای بازی در فیلم Lilies of the Field از آن خود کرد.

جولی اندروز و جولی کریستی-1966
جولی کریستی سال 1966 برای بازی در درام بریتانیایی Darling جایزه بهترین بازیگر زن را از آن خود کرد. جولی اندروز (کسی که سال قبل برای بازی در Mary Poppins همین جایزه را برد) سال 66 با نقشش در فیلم اشک ها و لبخندها یکی از رقیبان کریستی محسوب می شد.


جان بلوشی و جان تراولتا-1978
جان بلوشی کمدین مرحوم در مراسم پس از اسکار Governors Ball  سال 1978 با جان تراولتا صحبت می کند. آن سال جان تراولتا برای بازی در فیلم تب شب شنبه نامزد شده بود، اما ریچارد دریفوز برای نقشش در The Goodbye Girl جایزه را برد.

مایکل داگلاس، بن کینگزلی و آدریان برودی- 2009

در سال 2009 توزیع جوایز اسکار یک کار تیمی بود. مایکل داگلاس، بن کینگزلی و آدریان برودی - همراه با آنتونی هاپکینز و رابرت دنیرو- منتظرند که نوبتشان شود و برای اهدای جایزه بهترین بازیگر مرد روی صحنه بروند. آن سال جایزه بهترین بازیگر مرد به شان پن برای فیلم Milk رسید.

نیکول کیدمن و سیسی اسپاک- 2003

نیکول کیدمن با قد 5'11 (بدون کفش پاشنه بلند) یک سر و گردن بلندتر از سیسی اسپاک ریزه اندام است. اما این دو در پشت صحنه مراسم سال 2003 صمیمی به نظر می رسند.  اسپاک با 6 بار نامزدی (و یک بار برنده بهترین بازیگری در سال 1981) اینجا آمده تا در تجدید دیدار برندگان اسکار گذشته در 75 امین مراسم شرکت کند و به نیکول کیدمن برای برنده شدن بهترین بازیگری در فیلم ساعت ها تبریک می گوید.

شان پن و اپرا وینفری- 2004

شان پن آن سال جایزه بهترین بازیگر مرد را برای فیلم رودخانه مرموز برد، اپرا وینفری در Governors Ball به او تبریک می گوید.

< <
آخرین های : سینما و تلویزیون
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
10 فیلم ترسناک برتر در سال 2013

10 فیلم ترسناک برتر در سال 2013

برخی از افراد واقعا نمی توانند از دیدن فیلم های ترسناک اشباع بشوند. آنها فیلم های ترسناک زیادی می بینند و با کمال تعجب اینکه یک فیلم را بارها و بارها می بینند. و درحالیکه اکثر بیننده ها معمولا از دیدن فیلم های ترسناک لذت نمی برند، چرا برخی از افراد جذف فیلم های ترسناک می شوند؟ متخصصان می گویند این افراد به یک دلیل ساده فیلم ترسناک می بینند و دلیلش جدید بودن آن است. اینها از تماشای ژانرهای معمولی سینما خسته شده ند و برای تغییر ذهن های ماجراجوی خود به ژانر وحشت روی آورده اند.

آیا سلطان وجود داشته است؟

آیا سلطان وجود داشته است؟

مجموعه «حریم سلطان»، یکی از مجموعه های ماهواره ای است که طی مدت نمایش توانسته مخاطبان بسیاری را در ایران جذب کند. این سریال که با دوبله فارسی در شبکه های ماهواره ای نمایش داده می شود، داستان حکومت سلطان سلیمان یکی از پادشاهان عثمانی را روایت می کند. «دوبلورهای حریم سلطان دستگیر شدند»؛ این خبر را ابتدا خبرگزاری سینمای ایران مخابره کرد. در این خبر آمده بود: «بینندگان سریال تلویزیونی «حریم سلطان» از این پس باید این سریال را با زیرنویس فارسی یا به زبان اصلی ببینند چون دوبلورهای این سریال که در ایران اقدام به دوبله این سریال می کردنددستگیر و برای انجام مراحل قضایی راهی بازداشتگاه شده اند.

10 ستاره زن سینمای اکشن

10 ستاره زن سینمای اکشن

فیلمی مثل «به دردنخورها» را در نظر بگیرید که تمام ستاره های اکشن برای خلق شگفت انگیزترین فیلم اکشن کنار هم جمع شده اند البته با فرض اینکه تمام این ستاره ها زن باشند. در این متن به جای اینکه جذاب ترین زنان هالیوود را معرفی کنیم می خواهیم به بررسی بهترین بازیگران زن سینمای اکشن بپردازیم.

ماجرای رفتار عصبانی آدل در مقابل کریس براون چه بود؟

ماجرای رفتار عصبانی آدل در مقابل کریس براون چه بود؟

در عکسی که در مراسم گرمی 2013 روز یکشنبه دهم فوریه گرفته شده بود نشان میداد که این خواننده 24 ساله نگاهی با عصبانتیت به سوی کریس براون 23 ساله می اندازد.

5 عکس که تصورتان در مورد لوکیشن فیلم های ترسناک را نابود خواهد کرد

5 عکس که تصورتان در مورد لوکیشن فیلم های ترسناک را نابود خواهد کرد

تا حدودی ما می دانیم که فیلم اره به جای یک حمام خراب شده در یک استدیوی با دکور کثیف ساخته شده، ما برای اینکه فیلم ترسناک همیشه ترسناک بماند به جای تعمق و درگیر شدن وانمود می کنیم. اما گاهی اوقات دیدن لوکیشن هایی که فیلم های ترسناک آنجا فیلمبرداری شده آنچنان با فیلم مغایرت دارد که به فکرمان نمی رسد آن فیلم در چنین مکانی ساخته شده باشد.