6 اسفند 1392

7 شومینه خاص از سراسر جهان

7 شومینه خاص از سراسر جهان

با دیدن این شومینه ها که در نقطه کانونی اتاق های نشیمن قرار دارند، الهام بگیرید.

با دیدن این شومینه ها که در نقطه کانونی اتاق های نشیمن قرار دارند، الهام بگیرید.

شومینه کاشی کاری
این شومینه در اتاق نشیمن خانه مهمان طراح مد Yves Saint Laurent و همسرش Pierre Bergé قرار دارد، طراحی آن کار بیل ویلیس بوده، میز مهمان نیز کار جین دوناند و صندلی در قسمت پیش زمینه نیز از سوریه آورده شده است.شومینه به سبک توسکانی
این شومینه فوق العاده از ابتدا در آشپزخانه ایتالیایی خانه بوده. صندلی ها اسپانیایی و وسایل مربوط به شومینه کار صنعتگران فلورانس است.شومینه ساخته شده از چوب های بلااستفاده
 طاقچه بالای بخاری از چوبهای به درد نخور درست شده و وسایل شومینه از TJ Hooker در اتاق مهمان مونتانا توسط فیلیپ هوپر و سالی متکالف دکور شده است.شومینه سنگی
این شومینه سنگی اتاق نشیمن را از فضای داخلی جدا می سازد در قسمت مرکزی خانه با طراحی جو نائم و جف فیلدز در Long Island است. کف خانه با چوب بلوط بازسازی شده و پنجره ها و درب ها کار Marvin هستند. نائم این کاناپه تکه تکه را طراحی کرده و میز مهمانی قدیمی ناکاشیما از یک مزایده خریداری شده است. رویه های صندلی های تاشوی دهه 50 نیز تعویض شده است.


شومینه گچی
سقف چوبی اتاق نشیمن، لوستر طراحی شده فلزی، و شومینه در این خانه ارجینال هستند. میز سوئدی وسط مبل و صفحه مرمری ویرژیل نیز متعلق به قرن 19 است.

شومینه استیل ضدزنگ
Chakib Richani شومینه استیل ضدزنگ را طوری طراحی کرده که با دیوارهای چوب گردویی پیرامونش در خانه Faqra در لبنان  کنتراست داشته باشد. صندلی چرم مشکی نیز از Cassina است.


شومینه آویزان
این شومینه را Eric Ceputis طراحی کرده است. کاشی های مشکی از جنس پورسلین ضدحرارت هستند که قسمت کف اتاق و پشت شومینه را پوشانده اند.


< <
آخرین های : دکوراسیون
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
ایده جالب: برای استفاده از وسایل بدون استفاده

ایده جالب: برای استفاده از وسایل بدون استفاده

آیا وقتی به جارختی خود نگاه می کنید احساس رضایت ندارید؟ خوب یک نفس عمیق بکشید و دوباره نگاه کنید. فقط به خاطر اینکه فکر می کنید لباس هایتان خسته کننده شده اند انها را دور نریزید. دوستانتان را صدا زده و ازشان بخواهید ایده های خوب و کاربردی شان برای ساخت وسایل دست ساز را بهتان بگویند تا بهتان کمک کنند از لباس های کهنه تان دوباره استفاده کنید.

12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

شما علاوه بر تزئین کردن درب و طاقچه بالای شومینه برای 14 فوریه ممکنه بخواهید نگاهی هم به کارهای دستی مخصوص این ماه بیندازید. ما برای کمک کردن به شما 12 نمونه از دکور روز ولنتاین را برای شما آماده کرده ایم. اینها بامزه، خلاقانه و فوق العاده رمانتیک هستند. پس خانه تان را با تزئینات آراسته کنید و مطمئن باشید بیشتر از قبل عشق را احساس خواهید کرد، من این را تضمین می کنم.

12 وسیله خلاقانه برای بالکن خانه تان

12 وسیله خلاقانه برای بالکن خانه تان

همه مردم دوست ندارند برای غذا خوردن در فضای باز به پارک بروند. چون در پارک آدم های زیادی هستند، سر و صدا زیاد است، و سگ ها ممکن است همبرگرتان را بدزدند که این خودش یک مانع است. اگر شما بیشتر از ظاهر باربیکیو تابستانی در آرامش خانه تان لذت می برید، پس یک گریل می خواهید. با این حال اگر بالکن کوچکی دارید که نمی خواهید راه رفت و آمد را با یک وسیله فلزی سنگین بگیرید، پس این نوع طراحی برایتان ایده ال است.

بهترین ایده ها برای آینه های حمام و دستشویی

بهترین ایده ها برای آینه های حمام و دستشویی

حمام و دستشویی های روشن و مجلل همان چیزی است که همه خواهانش هستند. اگر حمام و دستشویی شما حس وضفای خاصی ندارد شما می توانید با گذاشتن چندین آینه مدرن زیبا به آن حال و هوای مدرن بدهید. آینه های حمام می توانند به شما کمک کنند راحت تر آماده شوید و حسی از عظمت و شکوه به حمام شما هدیه میکنند.

ده مدل طراحی آپارتمان کوچک

ده مدل طراحی آپارتمان کوچک

فضاهای کوچک هرجا را که نگاه می کنیم ما را در برگرفته اند. دانشجوها، پیشه ورها و حتی خانواده ها. اکثر آدم ها در فضاها و خانه های کوچکی زندگی می کنند که طراحی کردن چنین فضاهایی چالش بزرگی استمن چگونه قرار است خانه خود را طراحی کنم؟ با انواع رنگ، و چند تکه مبلمان کاربردی شروع خوبی است.