تیتر های مرتبط ...
30 دی 1391

سهام اروپایی در پایداری یورو سقوط کرد

سهام اروپایی در پایداری یورو سقوط کرد

سهام اروپایی همانطور که "جانکر"هشدار داده بود در پایداری یورو سقوط کرد سهام اروپایی برای پنجمین روز همانطور که لوکسمبرگ نخست وزیر جان کلود جانکر گفته بود پایداری نرخ یورو اقتصاد منطقه را تهدید می کند .معاملات آتی امریکا و سهام آسیا نیز سقوط کرد.

همانطور که تحلیلگران تخمین زده بودند بری کالیبانت 1.7 درصد به عنوان بزرگترین سازنده حجم شکلات گزارش شده از فروش سه ماهه اول را از دست داد.کپاال ، بزرگترین خرده فروش لباس سوئدی 16 درصد آن را بعد از اینکه سود آن دریافت شد،همانطور که پیش بینی ها بیان می کرد.استاکس اروپا با شاخص 600 ، 0.3 درصد تا 285.12 در ساعت 8:39 به وقت لندن سقوط کرد. این معیار 2 درصد تخمین زده شده از زمان اغاز سال بعد از اینکه قانونگذاران در مورد بودجه به توافق رسیدند بود، آنها از  افزایش مالیات و هزینه جلوگیری کردند که بزرگترین اقتصاد دنیا را به بحران اقتصادی تهدید می کرد.شاخص 500 ضعیف و استاندارد  0.3 تحلیل رفت ، امروز شاخص آسیا 0.6 را از دست داد.انعکاس سیاسیت گذاران از سوئیس به ژاپن در افسوس خوردن قوی نرخ مبادلات ، جانکار اواخر دیروز ارزش یورو را "به طور خطرناکی"بالا خواند بعد از نرخ17 ملیتی این هفته به بالای 1.34 دلار در مقابل دلار امریکا مبادله شد از اولین باری از فوریه سال گذشته.یورو 8.4 درصد در مقابل دلار در 6 ماه گذشته افزایش یافت.
شرکت هایی که با یورو کار می کنند اماده اند تا سود سهام را به پایین ترین سطح در چهار سال کاهش دهند همانطور که رئیس اجرایی ذخیره نقدینگی برای در معرض گذاشتن بحران مستقل و بدهی گذاشته است.


< <
آخرین های : اقتصاد
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
راه های کمک به کودکان و نوجوانان برای پس انداز کردن پول

راه های کمک به کودکان و نوجوانان برای پس انداز کردن پول

هر پول سیاهی که پس‌انداز شود، سودی است که کسب شده است- بنجامین فرانکلین از پدران بنیانگذار ایالت متحده بیشتر بچه ها به محض اینکه پولی می گیرند تمام آن را خرج می کنند. تنها 20 درصد از بچه ها پس انداز می کنند و این کار را با جدیت هر ماه تکرار می کنند. به بچه ها کمک کنید پس انداز کنند- و بهشان یاد بدهید درست پس انداز کنند. اینجا بهتان می گوییم چگونه:

تاریخچه پول

تاریخچه پول

پول چیست؟ پول در معنی یعنی یک شی ارزشمند. اما در 10.000 سال پیش، شکل و مواد پول تغییرات زیادی داشته است- از گاو و گوسفند و صدف گرفته تا پول های الکترونیکی امروزی. دراینجا ما نگاهی به تاریخچه پول می اندازیم.

ثروتمندان چگونه می اندیشند؟

ثروتمندان چگونه می اندیشند؟

یک جمله معروف است که می گوید: آدم پولدار، پولدارتر می شود و این افراد جزو اقلیت مردم بوده و همیشه افراد خیلی خوش شانسی به نظر می آیند.

5 چیزی که زوج شما در مورد مسائل مالی بهتان نمی گوید!

5 چیزی که زوج شما در مورد مسائل مالی بهتان نمی گوید!

پدر و مادرها رازهای فراوانی خصوصا در مورد پول را از همدیگر مخفی می کنند.

دنبال یه کار جدید هستید؟

دنبال یه کار جدید هستید؟

تعداد زیادی از مردم هنگام کار کردن در بعضی از لحظه ها احساس اشتیاق به کار ندارند. علامت های خطر که باید مراقبشان باشید- نشانه های عمده از اینکه زمان ترک کردن شغلتان رسیده است. یک بار که یک علامت خطر دیدید باید یک ارزیابی جدی از محلی که آنجا کار می کنید و جایی که می خواهید باشید داشته باشید. اینجا ده علامتی را می بینید که بهتان نشان می دهد باید دنبال کار دیگری باشید.