27 دی 1391

HunterDouglas بزرگترین شرکت تولید کننده پرده در سراسر دنیا

 HunterDouglas  بزرگترین شرکت تولید کننده پرده در سراسر دنیا

در این مقاله سعی‌ داریم با معرفی‌ برند HunterDouglas (هانتر داگلاس ) بزرگترین شرکت تولید کننده پرده در سراسر دنیا ، نقش پرده ها را در دکراسیون داخلی یاد آور شده و با انواع مختلف آنها آشنا شویم..

کمپانی HunterDouglas  (هانتر داگلاس)  بزرگترین شرکت تولید کننده پرده در سراسر دنیا می‌باشد که محصولات مختلفش را به سراسر دنیا از جمله ایران عرضه کرده است .شرکت لوکسا فلکس  نماینده انحصاری هانتر داگلاس هلند در ایران است یکی‌ از محصولات این شرکت Shade ها  یا سایه انداز‌ها هستند که علاوه بر جلوهٔ زیبایی‌ که  به منزل شما میدهند از ورود بیش از حد نور به فضای داخلی‌ منزل شما جلوگیری میکنند .این  Shade ها  میتوانند  باز و بسته و یا بالا پاین روند  و به این صورت میزان نور مورد نظر  شما را فراهم کنند .. علاوه بر این , این پرده‌ها حتی در حالت باز  میتواند ۸۸ % از ورود اشعه ماورا بنفش  ممانعت کنند ( در حالت بسته ۹۹% )


یکی‌ دیگر از محصولات این شرکت پرده های آندولت   ( Ondulette Blinds )  هستند . این پرده‌های فلزی دارای طرح های مختلف و منحصر به فردی هستند که آنها را از سایر پرده‌های فلزی دیگر متمایز می‌کند که با نام تجاری    Sunway    در ایران عرضه میشوندSheer Elegance ها(  پرده دبل رول یا زبرا) یکی‌ دیگر از محصولات این شرکت  , از پردهای جدیدی هستند که به تازگی وارد بازار داخلی‌ دکوراسیون داخلی‌ ایران شده و با استقبال زیادی  روبرو شده اند ،   .. این مدل هم مشابه shade ها میتواند با بالا و پایین رفتن میزان نور را از ۱۰ تا ۱۵ % کنترل کنند با این تفاوت که نیازی به حمع شدن ندارند و قابلیت تنظیم نور به اندازه دلخواه را بصورت سایه روشن کردن مهیا می سازند .
تگ ها :
< <
آخرین های : دکوراسیون
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
ایده جالب: برای استفاده از وسایل بدون استفاده

ایده جالب: برای استفاده از وسایل بدون استفاده

آیا وقتی به جارختی خود نگاه می کنید احساس رضایت ندارید؟ خوب یک نفس عمیق بکشید و دوباره نگاه کنید. فقط به خاطر اینکه فکر می کنید لباس هایتان خسته کننده شده اند انها را دور نریزید. دوستانتان را صدا زده و ازشان بخواهید ایده های خوب و کاربردی شان برای ساخت وسایل دست ساز را بهتان بگویند تا بهتان کمک کنند از لباس های کهنه تان دوباره استفاده کنید.

12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

شما علاوه بر تزئین کردن درب و طاقچه بالای شومینه برای 14 فوریه ممکنه بخواهید نگاهی هم به کارهای دستی مخصوص این ماه بیندازید. ما برای کمک کردن به شما 12 نمونه از دکور روز ولنتاین را برای شما آماده کرده ایم. اینها بامزه، خلاقانه و فوق العاده رمانتیک هستند. پس خانه تان را با تزئینات آراسته کنید و مطمئن باشید بیشتر از قبل عشق را احساس خواهید کرد، من این را تضمین می کنم.

12 وسیله خلاقانه برای بالکن خانه تان

12 وسیله خلاقانه برای بالکن خانه تان

همه مردم دوست ندارند برای غذا خوردن در فضای باز به پارک بروند. چون در پارک آدم های زیادی هستند، سر و صدا زیاد است، و سگ ها ممکن است همبرگرتان را بدزدند که این خودش یک مانع است. اگر شما بیشتر از ظاهر باربیکیو تابستانی در آرامش خانه تان لذت می برید، پس یک گریل می خواهید. با این حال اگر بالکن کوچکی دارید که نمی خواهید راه رفت و آمد را با یک وسیله فلزی سنگین بگیرید، پس این نوع طراحی برایتان ایده ال است.

بهترین ایده ها برای آینه های حمام و دستشویی

بهترین ایده ها برای آینه های حمام و دستشویی

حمام و دستشویی های روشن و مجلل همان چیزی است که همه خواهانش هستند. اگر حمام و دستشویی شما حس وضفای خاصی ندارد شما می توانید با گذاشتن چندین آینه مدرن زیبا به آن حال و هوای مدرن بدهید. آینه های حمام می توانند به شما کمک کنند راحت تر آماده شوید و حسی از عظمت و شکوه به حمام شما هدیه میکنند.

ده مدل طراحی آپارتمان کوچک

ده مدل طراحی آپارتمان کوچک

فضاهای کوچک هرجا را که نگاه می کنیم ما را در برگرفته اند. دانشجوها، پیشه ورها و حتی خانواده ها. اکثر آدم ها در فضاها و خانه های کوچکی زندگی می کنند که طراحی کردن چنین فضاهایی چالش بزرگی استمن چگونه قرار است خانه خود را طراحی کنم؟ با انواع رنگ، و چند تکه مبلمان کاربردی شروع خوبی است.