27 دی 1391

ده موزه شگفت انگیز اما عجیب جهان!!

ده موزه شگفت انگیز اما عجیب جهان!!

هنرهای عجیب و غیرعادی و تاریخچه صنعت را می توانید در این موزه ها ببینید: از مجموعه های پزشکی کمیاب تا بزرگ ترین گوشت کوب های سیب زمینی جهان که در این مجموعه گردآوری شده است.

موزه پزشکی موتر در فیلادلفیا
اگرشما چیزهای واقعا عجیب و غریب و غیرعادی را دوست داشته باشید، عاشق این موزه خواهید شد. اما اگر قلب ضعیفی دارید به موزه های هنری بروید. باوجود انباری از رازهای پزشکی و مریضی ها، موزه موتر به دارایی های باارزشش می نازد، دارایی هایی مثل یک تومور خارج شده از بدن رئیس جمهور گراور کلولند.

موزه کفش باتا در تورنتو
یکی از غیرعادی ترین و جالب ترین موزه هایی که در کل عمرتان خواهید دید. مجموعه شگفت انگیز کفش های خانواده باتا در این موزه بزرگ جای داده شده است

موزه سیب زمینی آیداهو در بلک فورد
علاوه بر مجموعه گوشت کوب ها و بزرگ ترین «پرینگل» جهان (در عکس بالا)، اجناس مهم دیگر عبارتند از یک سیب زمینی امضا شده توسط Dan Quayle و یک سیب زمینی ساخته شده از کیسه های کرباسی.


موزه بین المللی توالت ها در دهلی
عجیب ترین موزه دهلی اطلاعات زیادی در مورد تاریخچه بهداشت، توالت ها، حمام ها و غیره را ارائه می دهد. این موزه که اولین مجراهای فاضلاب را نیز نمایش می دهد یکی از جالب ترین موزه هایی است که ارزش دیدن دارد.


موزه آپارتمان تورهای احمقانه دوران کمونیستی در کراکو
مثل این عکس درون یک ترابانت بپرید- شما حتی می توانید درون فرودگاهی که نان های نمکی، ترشی و ودکا دارد خوش بگذرانید- و به «موزه خصوصی» که تورهای احمقانه برگزار می کند برسید: یک آپارتمان نوا هوتا که از روزهای کمونیستی بدون تغییر باقی مانده است. عکس جذابش را در زیر ببینید.


موزه لایتنر در سنت آگوستین
این موزه زیبا که در فلوریدا قرار دارد حالا مجموعه ای آنتیک از دوران ویکتوریایی را در خود جای داده است مثل اثر هنری در عکس بالا که با لوله های سیگار درست شده است یا بزرگ ترین استخر سرپوشیده و عکس های ذره بینی از موی انسان.

پارتنون در نشویل
در وسط یک پارک بزرگ و شهری در نشویل تنها نسخه تمام عیار المثنی از معبد پارتنون قرار دارد. این بنا برای یادبود تنسی ها ساخته شد اما امروزه به موزه هنری تبدیل شده است.


موزه رودهای «پیت» در آکسفورد
یک گنجینه از عجایب و غرایب که هر توریستی حتما باید آن را ببیند. موزه رودهای پیت انگلیسی ها عجیب ترین موزه شان با آثار هنری شگفت انگیز است که شامل مومیایی ها و سرهای کوچک شده هم می باشد.موزه بیکن در مینپولیس
اینجا محلی اختصاصی برای کشف رازهای جهان الکتریکی است، بیکن مکانی دلپذیر و اندکی ناهماهنگ است که همه چیز در جهان الکتریسیته را می توانید از نزدیک ببینید.


موزه ابزارهای موسیقی در بروکسل
موزه بی نظیری که از نظر احساسی تجربه ای چند گانه را در انسان برمی انگیزد: شما یک هدست می گیرید که موزیک سازهایی را خواهید شنید که در نزدیک ترین مکان نواخته می شوند. حتما باید یک تور موسیقیایی عجیب به  اینجا داشته باشید تا بتوانید تمام سازهایی که هیچ کجای دیگر نیست را ببینید.

< <
آخرین های : موسیقی
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
10 گروه برتر راک!!!

10 گروه برتر راک!!!

گروه های راک به تاریخچه موسیقی معنا می بخشند. آنها در طرز فکر و نگاه طرفدارانشان تغییرات اساسی ایجاد کرده اند. گروه های موسیقی زیادی که در دهه 40 بودند وقتی شروع به کار کردند حال و هوای یکسانی داشتند. در این متن 10 گروه راک برتر تاریخ موسیقی را معرفی می کنیم.

در باره ADELE و صدای پر طرفدارش

در باره ADELE و صدای پر طرفدارش

به محض این که میکروفون را در دست گرفتم، متوجه شدم که می خواستم این کار را انجام دهم. اکثر مردم صدای ظبط شده ی خود را دوست ندارند، اما من فقط هیجان زده شده بودم از این که هیچ چیزی مرا اذیت نمی کرد و این دقیقا همان چیزی بود که دوست داشتم...

ده موزه شگفت انگیز اما عجیب جهان!!

ده موزه شگفت انگیز اما عجیب جهان!!

هنرهای عجیب و غیرعادی و تاریخچه صنعت را می توانید در این موزه ها ببینید: از مجموعه های پزشکی کمیاب تا بزرگ ترین گوشت کوب های سیب زمینی جهان که در این مجموعه گردآوری شده است.

بدترین بازیگران قرن بسیت و یکم (سری دوم)

بدترین بازیگران قرن بسیت و یکم (سری دوم)

ممکن است در این لیست نام برخی از مشهورترین بازیگران را مشاهده کنید. برخی از خوانندگان نیز هستند که به دنبال معروفیتی دو چندان بوده اند و تصمیم داشته اند که بازیگری را نیز تجربه کنند. در زیر نام این چهره ها که در این زمینه راه خطا را پیموده اند عنوان می کنیم.

زوج های قدرتمند دنیای موسیقی

زوج های قدرتمند دنیای موسیقی

به نظر شا قدرتمندترین زوج های امروز دنیای موسیقی چه کسانی هستند؟ خوب حدس می زنید که جی زی و بیانسه اولین نفر باشند، اما آنها در لیست ما رتبه دو را دارند. قوی ترین زوج با بالاترین فروش آلبوم که از سال 1991 بهم پیوستند با فروش 78.9 میلیون نسخه تریشا یروود و گارس بروکس هستند.